ŞAH ittifağı savaş ve yağma raporları

• Savaş Raporu
    • Benden önce Ali hocanın ve Grandın söylediği gibi CAG üyesi M3ZARCI boş boş konuşuyodu. Bizden BORDOMAVİ isimli üyeye saldırırken benim tatil sürem dolmadığı için müdahele edmiyodum ama şansıma saldırdığı günün akşamı tatil süresi doluyodu. Tatil süresi donunca nelermi oldu anlatayım.
      Raporlara geçmeden önce BORDO MAVİyi tebrik etmek istiyorum.Örsü olmaya olmaya çekilmediği için. Aynı cesaret MⅦZARCI dan da beklerdim ama beklentimi karşılayamadı hiç.

Gemi kesim farkı bizim üyenin örsünden kaynaklanıyor savaşa girdikden sonra neler oldu bir iki rounda gostereyim
      Savaşa yetişdiğim 49. round. Bu rpunda bile örssüz rakibine karşı safları tutamayan bir oyuncu görünce şaşırdım. 400k gp olsun ve orta saf boş kalsın

Roundlar irerler ve M3ZARCInın örs süresinin sonuna gelinir. round 92 örslü savaşdığı son round

Round 93. Örs biter

Round 94. Balonlar nasıl patlıyosa artık :)

Bir resimde son rounddan atayım. Kesilen buhar farkını görmek için. 20-8

Karşımdakı oyuncu iki cephede savaşamayacak kadar acemiydi. ikinci cephede 32 round dayana bildi sadece

ve 32 roundun bi çoğunda safları dolduramayacak kadar acizdi.

Şehir isminde yapdığı komiklikde kendine kaldı. sonda tatile giden kendisi oldu. o gp ile kaçmasıda korkaklıkdan başka bir şey değil

• [URL = HTTPS: //hizliresim.com/BAZRDG] [img] [url]https://i.hizliresim.com/BAZRDG.png[/url] [/ img] [/ URL]
      [URL = HTTPS: //hizliresim.com/vpgQnO] [img] [url]https://i.hizliresim.com/vpgQnO.png[/url] [/ img] [/ URL]
      [URL = HTTPS: //hizliresim.com/dGnW3Z] [img] [url]https://i.hizliresim.com/dGnW3Z.png[/url] [/ img] [/ URL]
      [URL = HTTPS: //hizliresim.com/N159AN] [img] [url]https://i.hizliresim.com/N159AN.png[/url] [/ img] [/ URL]

Hay maaşallah. Balıklar çok seviniyor. Bu gidişle denizi doldura doldura İstanbul u Rusya sahillerine bağlayacağız[/img]
    • Bilmece[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (19.06.2017 9:21:47)

GRAND[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (18.06.2017 20:04:40)

ZÜLFİKAR44[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (18.06.2017 17:49:01)

SCORPİO[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (18.06.2017 4:33:01)

dogus[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (18.06.2017 19:32:14)

GRAND[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (16.06.2017 19:06:10)

SCORPİO[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (16.06.2017 2:25:43)

GRAND[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (15.06.2017 10:46:01)

yeni ünvanlarınız hayırlı olsun gençler. bunu şuraya asalımda az laga luga yaparsınınız :bet:
    • az ötede oyna kaç yaşında insansın yalakalık seviyesinin rekorunu kırdın :zuhah: cok oynarlısın

Olgu İttifakı olarak olmaması gereken bir savaş yaptık bizim içinde bir antreman oldu bu savaş şah ittifakı bizim her daim dostumuzdur vede öyle kalacaktır ..
      Raporlar için tebrik ediyorum karşı taraftan vede bizde üslup bozulmadan seviyeli bir savaş oldu .
      Bekir kardeşimi vede ali kardeşimi gösterdikleri hassasiyetten ötürü çok teşekkür ediyorum .
      Olgu ittifakı olarak yeni bir oluşum içerisindeyiz inşallah ilerleyen zamanlarda daha çok ses getireceğiz ...

Hayırlı forumlar ..

OPTİK BAŞKAN ..!!!!
    • Abi yemin ediyorum bunun yaşı 12- 22 arası %100 başka açıklaması olamaz anlamadımki CAG ittifakında kreş falan mı var seni o bölüme aldılar :))
      Ben zaten OLGU ittifkaına üyeyim.
      Savaş için Geldim şah ittifakına ..
      Şah ittifakı benim ebedi dostum .
      bütün üyelerini senelerdir tanıyorum .. Olgu şah savaşı ittifakta 1 kişi yüzünden çıktı geri dönüşü olmadığı için savaş yapıldı ..
      Ki ben savaşa katılmadım lojistik destek sağladım ..
      Bu savaşada çok zor durumda kalmadığım sürece katılmıcam lojistik olarak devam .
      Ama bu gidişle beni savaş bölgesine getirip her türlü zulümüde yap diyosun resmen :))

son olarak : AĞLAMAYIN :saplak:

Allah affeder, ÇARŞI Affetmez.
    • ebele gübele olgu ile ne olmuşsa olmuş beni ilgilendirmez acıklamada yapmana gerek yok kuzu ağlayacak yaşı coktan geçtik kişi kendinden bilirmiş işi cokmu cag ittifağına garezin var her ittifak savaşlarında maydonoz olmadan tek başına gelde boyunu görelim fırsatcılıktan öteye geçmiyorsun ama mazur görüyorum rodoscu bir ittifağa katılıp bu sözleri söylemen manidar...................................................................

bunu alın burdan :stick:
    • Anlıyorum seni kardeşim oyuncu ismin ne senin sen bana bi söylermisin :)
      Oruçluysan oruçlusun kardeşim banamı tutuyorsun orucu kendi iyiliğin için tutuyosun ..
      Ben insan gibi konuşuyorumda sen biraz bi dene bakalım :)
      Ben oraya söm attım savaşa gelirim gelmem burası bana kalmış sen buna karışamazsın :)
      Hemde ben gündüz savaşmayı sevmiyorum bilmiyomusun bak herşeyimi araştırmışın ama gündüz saldırı ypamadığımı yazmamışın :)
      Geceleri uyumuyosan gelirim merak etme bekle sadece :) 8)

Allah affeder, ÇARŞI Affetmez.
    • decus schrieb:

Bilmece[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (19.06.2017 9:21:47)

GRAND[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (18.06.2017 20:04:40)

ZÜLFİKAR44[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (18.06.2017 17:49:01)

SCORPİO[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (18.06.2017 4:33:01)

dogus[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (18.06.2017 19:32:14)

GRAND[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (16.06.2017 19:06:10)

SCORPİO[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (16.06.2017 2:25:43)

GRAND[ŞAH] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (15.06.2017 10:46:01)

yeni ünvanlarınız hayırlı olsun gençler. bunu şuraya asalımda az laga luga yaparsınınız :bet:
      bu sayfaya asilan raporlara bi ara bakmani tavsiye ederim kardeşim, 60 raundda bi rodos yiyen bizdik, raporlari ekledim gectik, o zamanda yazmistim, 600k gpsi olan adama 6-8 saatte bi rodos vursan ne olur diye, siz bu rodoslari yediginizde 600k - 1.2m arasinda gpleriniz vardi savas bolgesinde... Savas bolgesi diyorum da o bolge sadece merkez degil sizin kalbinizdi. Rodoslari bu oyuna biz koymadik, ilk kez rodos yiyen de rodos basan da biz degiliz.
      Noyan sah, mezarci başta olmak üzere savas bolgesindeki bir cok çağ ittifagi uyesi de rodos basmistir, bize bir etkisi olmadi, siz bayrami mazeret edip kacana kadar rodos basana Tekrar saldırdik hicbir sekilde yilmadik, ama cephelerde ezilmeyi hazmedemeyip bayrami mazeret edip Savaslardan geri çekilip tatile alacağınızi da zaten tahmin etmiştik...

Benden size bir tavsiye, savasın basinda havaya girip forumda karsimizda bidi bidi yapmayın, sonra Boyle foruma giremez hale gelirsiniz, biz rapor asmasak bile =)