ŞAH ittifağı savaş ve yağma raporları

• Savaş Raporu
    • 2.
      3.
      4.
      5.
      sonunda karşıma gemi cıkardı ama onlarda filikasızlıkdan dağıldı gitdi
      6.
      ve açıklamasını bulamadığım şekilde karşı saldırıya geçdı :)
      7.
      sonra yinede savunma yapmaya çalışdı
      8.
      ve savaşın en ilginç tarafı başladı. 17. yere söm atan ve macera arayan sözde dostumuz bir KAN üyesi gemi ve geldiği gibi kırmızı raporlarla karşıladık onu
      9.
      10.
      11.
      ve böyle savaşamayacaklarını anladıkları an devreye RODOS girer ve keyfikeder isimli üye ilk rodoscu ünvanını elde eder. Bunun içinde kendisini tebrik ederiz :)
      12.
      13.
      sonra keyfikeder arkadaşımız derki ben bu GRANDa saldırayımda kahramanlık yapayım ama onuda beceremez
      14.
      saldırıdan bir şey çıkamayacağını anlar ve savunmaya geçip yine rodos basar
      15.
      16.
      ÇERNOBİLİN yapmak isteyipde yapamadığı bir kahramanlık daha. Şehrini kurtarmaya gelir ve buda sonuç
      17.
      18.
      19.
      21.
      keyifeker arkadaşımızın yenilen pehlivan güreşe doyman lafını hatırlaması ve GRANDa ikinci defa saldırı denemesi
      20.
      ketfikederden sonra Çakabeyde diğer adada 17lik yere şehir ışınlar ve gelir gelmez 2.rodoscu unvanını elde eder kendisinide bu başarıdan dolayı ayrıca kutlarız
      22.
      alev aksiyonu yapdıkları şehre saldırıyoruz ama adamların işi kaçmak
      23.
      ve bu anda ÇERNOBİL neden 3.rodoscu unvanını ben almayayım diye düşünür ve unvanın sahibi olur
      24.
      25.
      Bir rodosda Çakabeyinden
      26.
      Çakabeyide aynı keyfikeder gibi saldırayım kahramanlık yapayım diyor ama GRAND yerine SCORPİO yu seçiyo ama nafile
      27.
      Sonra bir iki kırmızıda GRANDln şehrinde alayım diyor
      28.
      30.
    • ALmışken birinide ARSLAN dan alayım düşüncesi
      29.
      Manazda şehrini kurtarmak için çaba sarf ediyo diğer adada
      31.
      Saldırı bize gğre değil en iyi rodos basalım düşüncesi geri döner ve keyfikeder iş başında
      32.
      33.
      Rodos basmak yerine şavaç olmayan limana alev aksiyonu yapmasa daha mantıklı ama
      34.
      ÇERNOBİLim liman kurtarmak için bir başarısız denemesi daha
      35.
      keyfikeder ve boş bir deneme daha
      36.
      ÇERNOBİL kendi şehrinde yapamadığı savunmayı Manazın şehrinde yapmaya çalışıyor :)
      37.
      Saldırı neyinize geçin savunmanıza basın rodosunuzu tıpkı ÇAkarbeyi gibi :))
      38.
      39.
      iki rodoscu birleşip GRANDın limanı alalım diye düşünüyo ama sadece düşünüyor
      40.
      41.
      Rodosunun süresi dolmayan Çakarbeyi savaşmakdan kaçar ve limanı bırakır
      42.
      Çakabeyinde yok ama keyfikederde var rodos :)
      43.
      Ve Bilmece limanı için bir daha savaşalım diyolar
      44.
      Bir yeşil raporda GRANDın limanından
      45.
      Başarısız bir savunma denemesi daha
      46.
    • Çakabeyinin rodos süresi dolacakda rodos basmayacak :)
      47.
      51.
      Çakabey rodos basacak ÇERNOBİL basmazml
      48.
      49.
      keyfikederin savaş olmayan limana bir alev aksiyonu daha :)
      50.
      ve bir sözde dost KAN üyesi daha adaya şehir ışınlar ve diğerleri gibi rodosa sarılır. Ama MorukGüllü isimli üyenin bahanesi şok güzeldi. Yalnışlıkla örs yerine rodos basmış guya :)
      52.
      Bir rodosda Manazdan
      53.
      Manaz rodos kadar limanını savunam bilseydi keşke
      55.
      SCORPİO ve ARSLAN limanlarına bir başarısız saldırı daha
      56.
      57.
      Bölgeye gelen sözde dost bir KAN üyesi daha
      58.
      ve keyfikeder out Bilmece in :)
      59.
      KALE-ŞAH limanında aldıkları bir kırmızı rapor daha
      60.
      MorukGüllü out :)
      62.
      Manazın akıllara zarar saldırısı
      63.
      Şehir ismine dikkat :)
      67.
      ve geri almak için deneme :)
      68.
      bir yeşilimiz daha ARSLAN limanından
      69.
      Çakabey eski dostuyla bir daha sarılıyor
      70.
      71.
    • Savaşa hoş geldin SieSTaW
      73.
      76.
      80.
      Çakabeyi rodos vurduğu kadar savaşsaydı en azından tebrik ederdik sonunda
      74.
      75.
      GRAND ın limandan üst üste iki yeşil daha
      78.
      79.
      HaYaLeT de keyfikeder gibi savaş olmayan limana alev aksiyonu yapiyor alışkalık her halde :)
      81.
      85.
      su durur ÇEERNOBİLin rodoslar durmaz
      82.
      Bir rodosda HaYaLeT den
      83.
      Şehir ismine bir daha dikkat :)
      84.
      yine GRANDın liman yine yeşil rapor
      86.
      Çakabeyde bir rodos daha
      87.
      Bekir abi buda sana gelsin :)
      89.
      buda adaların son hali
      40-19

41-21

40-20

41-20

Emeği geçen ve destekleyen tüm ittifak arkadaşlarımı ve oyundaki arkadaşlarımı tebrik ederim. eylenceli ve rodoslardan dolayı bir o kadarda sinir bozucu savaşdı.

Bunuda buraya bırakayımda MorukGüllü karar versin kimden yana

• Savasın kisa ozeti...

Cernobil, Bilmece ye korsan saldırısi atiyor, Bilmece söm atip cernobil i kesip yagmalıyor, cernobile nedense ittifak arkadaslari degil de KAN ittifagi uyesi keyfekeder (esasinda T1d uyesi hacivat) bolgeye sehir tasiyarak cernobil e destek oluyor, haliyle biz de sömleri atip Bilmece ye destek oluyoruz ki ayni anda Kan ittifagindan da bolgeye sömler atiliyor, başta Ben olmak üzere ittifakta herkes sasiriyor, yahu bu adamlar için biz uykusuz kalip sabahlara kadar gasp csa ve ates ittifaklari Ile savastik, liderleri poyraz hesap alim satimindan bu serverdeki ve deltadaki hesaplari kapatildi biz ittifaga destek sahip ciktik dedık biz dostumuz Ile bir yola girdiysek batana yada çıkana kadar o yolun sonuna kadar gideriz dedık... Ama olay bu hale gelince Ben de soranlara soyledim, poyraz bana whatsapp da ne zaman yazsa, selam gemi varmi, selam senin depo satilik mi, bana gemi lazim, gemi sat bana vs... Seklinde mesajlar yazıyordu, bu adamin benim.dostum olmadigini ve çıkari için benimle muattab oldugunu ve sozunun eri bir Adam olmadigini gördügum için whatsapp da engelledim, ama bunu da şu ana kadar kimseye soylemedim, çünkü ne olursa olsun yanyana savastik ve savas zamani hesaplari banlansa da lojıstık destek sagladi. Bu durum onun zoruna mi gitti yoksa bana şahsi kin gutmeye mi başladı bilemem, kan ittifagindaki arkadaslara demis ki grand keyfekeder e saldırıyor, halbuki benim bu lafi dediginden ve adaya sömler atildiktan kac gun sonra keyfekeder e saldırım olmustur onu da savasa katilanlar bilir.. Yani poyraz şahsi kinini ittifaktan herkese farkli yansitmis utanmadan kendi hesabi Ile degil diger hesabi olan morukgullu hesabi Ile bize karsi savasmistir. Yalansa yalan desin. Savas oyle ya da Boyle bir sekilde son buldu, rodoslar havada ucustu ama rodos vuran arkadaslar savasın basinda farkli konusuyordu, onlar da savasa girince ne oldu rodos basmaktan baska hicbir sey yapamadilar, çünkü bizim bu savasa bu kadar asilmamizin nedeni dost bildigimiz iki ittifak tek yürek dedigimiz adamlarin bizi bu sekilde sirtimizdan vurmasiydi, yoksa 10 dk lik diplomasi bu savasi daha 2.gunde bitirebilirdi... Rodos basildi biz daha cok kamcilandik daha fazla asilmaya basladik ki bolgede 6 kiside toplam 3m den fazla aktif gp vardi. 12 saatte degil 8 saatte bi rodos vursalar ne olacakti ki hic de aksama olmadi.

Bu savas bittiginde son gun CAG (CSA-ATES-GASP) ittifagi uyesi noyan sah 77:78 e sehir tasidi... Yan adaya da rodosun seviyesini dusurmek için ıp paylasimli hesabini tasidi, Kan sah vs gasp csa ates ittifak savasinda yenilgiyi ve 2m gp 1.7T altini olan noyan sah a ait hesabin kural ihlalleri yapmasiyla kapanmasi ve savasi rapor vermeden kan sah ittifaklarinin kazanmasini hazmedemeyen noyan sah bakti ki kan ittifagi ile sah in arasi bozuldu, bu yuzden cesaret bulup sah a saldırdi, yani kan ittifagi düşmanımizi bize guldurmus sevindirmistir. Ama ne olursa olsun noyan şah bakti ki basedemeyecek, örs ve rodosun seviyesini aşağıda tutamiyor, ittifak Sirkülerinden (Ben alacagimi aldim altın yakmaya gerek yok 1 noyan 1 sah a bedel) deyip 844k gp Ile hesabini tatile alip kacmistir... Sur da Tokatlarsın utanmaz sıkılmaz, örs bitince geri cekilirsin alacağını almis olur... 17.yere bir sehir yan adaya da 1 sehir tasimasinin nedeni 3-4 rapor alip kacmak oldugunu bilsem 5-6 da yagma raporu verirdim en azindan hazımsızlıgi gecsin, Ben kestim deyip kendini kandirsin diye =)

Aslinda Hersey detaylarda gizli, bir tek bana karsi 3-4 rapor alıyor, 1 noyan 1 sah a bedel diyor, burda noyan 1 sah uyesi demek istemisse problem yok, ama ittifaga bedel gibi birsey ima etmişse, cok net ve ictenlikle soyleyeyim, bu savas bilgisi Ile kendini cok fazla abartmis olur... Aldığı raporlarda kac raund örssuz savaşmama ragmen savas sonunda butun raporlarda kendisi kesilmistir, raporlari tek tek ekleyince gorecegiz zaten...

Neyse, olgu ve şah ittifaklarini harcadiklari efordan dolayi tebrik ederim, arpheus isimli olgu ittifagi uyesini de iki ors adama da söm atip kendini parcalasa da örsün seviyesini dusuremedigi için,noyan abisinin sozunden cikmamak için gerekirse olgu ittifagindan atılmasına ve noyan sah abisine sahibine bu denli sadik oldugu için helal olsun diyorum, bilemedim ki keserken bu kadar cok canini yakacagimi, gerci noyan da senle ayni duygulari paylasiyor, ortak noktaniz ezile ezile kesilmeniz ve izlemekten baska elinizden hicbirseyin gelmemesidir bence =)

• 1 Noyan 1 Sah a bedelmiş ^^

Olgu ittifagı ile savasın bittigi gün bi bakıyorsun adadaki 17.yere sehir taşıyıp bölgeme gelmiş
      yan hesabını da rodos adama taşımış rodosu düşürmeye :D

270 ambrosia + 220 ambrosia = 490 ambrosia (Allah daha cok versin) :D

adamın amacı 3-4 rapor alıp kan sah vs gasp csa ates ittifakları savasında olan
      hazımsızlıgına ve yaşadıgı hezimeti bir nebze olsa hafifletmek...
      bence teselli bulamamıştır cunku kesilen yine kendisi oldu.
      sur da tokatlanıp mecburi tornistan yapmak zorunda olan yine kendisi oldu... :*

orssuz 4 raund kesmesine ragmen yine ezilen kendisi oldu...
      >oley:

burda orssuz kesim yapıyor... ?(

ors aktif olunca birden ezilmeye baslıyor, dengesini kaybediyor... ;)

asker sayısı ya da gp farkı bana karsı sokmez kardeşim...
      844k gp elinde iken sirküler yazıp,
      ben alacagımı aldım boşa altın yakmayayım (bu adam benı buraya gomecek zararın neresınden donersem kardır)
      deyip tatile alır arkana baka baka kacarsın... :thumbup:
      sur da tokatlanmak eminim cok hosuna gitmiştir...
      örs bitince geri cekildim diye aldıgın 3-4 rapor seni teselli ediyorsa
      sen kendini kandırma konusunda baya yeteneklisin demektir.
      savas konusunda degil :thumbup:

• Abi kazdigi mezara dustugu soylentileri var..
      En son Bilmece whatsapp grubumuzdan yazıyordu yaw bunun balonlar fos cikti patir patir patliyor cok fena eziyorum diyordu, mezarci ezilmeye dayanamadi, devam eden Savaslardan tornistan yapip 400k gpsi varken tatile kacti soylentileri de var, hamit raporlari ekleyince işin aslini ogrenecegiz, ama bi tahmin yürütürsem ilk aklima gelen, bunlar gider bos sehre saldırırlar karsisinda biri oldu mu tabanlari yaglayip kacarlar, mezarci kim noyan enver in ciragi ne olacakti.

• Olgu İttifakı olarak olmaması gereken bir savaş yaptık bizim içinde bir antreman oldu bu savaş şah ittifakı bizim her daim dostumuzdur vede öyle kalacaktır ..
      Raporlar için tebrik ediyorum karşı taraftan vede bizde üslup bozulmadan seviyeli bir savaş oldu .
      Bekir kardeşimi vede ali kardeşimi gösterdikleri hassasiyetten ötürü çok teşekkür ediyorum .
      Olgu ittifakı olarak yeni bir oluşum içerisindeyiz inşallah ilerleyen zamanlarda daha çok ses getireceğiz ...

Hayırlı forumlar ..

OPTİK BAŞKAN ..!!!!

Allah affeder, ÇARŞI Affetmez.