Birleşme meselesi üzerine

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• birlessede birsey farketmez arkadaslar. a serverinda oynuyon b serverindada oynuyor. b serverinda oynuyan c serverindada oynuyor. ilk birlesmede heyecan getiricek diye düsünüldü ama isler daha kötüye gitti. birlesmeden önceki hali daha aktifdi serverlar. bence birlesme cözüm degil.

yilda 1 kere server acilmasi gerek.

ambrosiye ile hizli gelisimin onune gecilmesi gerek. yani ambrosiye ile yapilacak herseyin fiyati kat kat artmali.

savas sisteminin düzeltilmesi gerek.
    "İki gecem var ikisi de uykusuz;
    ya sensizim uyuyamam,
    ya da sen varsın uyku haram.."

• iMaM wrote:

birlessede birsey farketmez arkadaslar. a serverinda oynuyon b serverindada oynuyor. b serverinda oynuyan c serverindada oynuyor. ilk birlesmede heyecan getiricek diye düsünüldü ama isler daha kötüye gitti. birlesmeden önceki hali daha aktifdi serverlar. bence birlesme cözüm degil.

yilda 1 kere server acilmasi gerek.

ambrosiye ile hizli gelisimin onune gecilmesi gerek. yani ambrosiye ile yapilacak herseyin fiyati kat kat artmali.

savas sisteminin düzeltilmesi gerek.
    dua et ve ettirki sen oyunun adi ambrossia olmadi ellerinden gelse hersey ambrossia olacak :D

o yuzden bos hayallere kaptirma kendini :D

iMaM wrote:

onu bilmemde ikariami gelistirmeyi biraktilar. ne androide nede ikariama dogru düzgün güncelleme gelmiyor. ikariama oyuncu cekmek istiyorlarsa altin yagmasi sart.

altin yagmasi acildi diyelim imamcim var olan altinlari ne yapacaklar
    haksizlik olur diye yapmazlar
  • yagma ile altin yagmalayacaksin. kendi altinini korumak icin asker basmak zorunda kalacaksin. oyunda hareket gelecek. herkes bir sekilde asker basmak zorunda kalacak. ciftcilik devri bitecek. kaynak olmasada altin icin yagmaya cikacaksin.
    "İki gecem var ikisi de uykusuz;
    ya sensizim uyuyamam,
    ya da sen varsın uyku haram.."

• Oyun öldü. Can çekişmiyor, direk son nefesini verdi. ios ve androide geliştirme tamamen durdu. Oyunun hali ortada görüyorsunuz. Bir cacık yapmaya niyetleri yok. Tüm sw oyuncularını toplasan 150 farklı kişi çıkar mı acaba. Şansınız varsa tr serverlerını diğer ülkelerin sw leriyle birleştirirler. Yok şansınız yoksa direk kapatıp giderler. 45 m civarı puanlı bir tanıdıgım arkadas var. Yanarım o arkadasa yanarım senelerini ve dünya kadar parasını vermiş oyuna :) Ben 2 ay önce ban yedim kurtuldum. 15 te bir foruma bakıyorum.
  • Arkadaşlar herşeyden önce 18 19 serverimiz var kaldı ki 5 er severe düşürecek şekilde 3 erli birleşme yapılabilir herşeyden önce bu işi çözmemiz lazım 50 60 kişi kaldık koskoca serverde valla artık heyecanı kalmıyor yaw altın yagması bilmem ne onlar sonraki mevzular tabikide özledik lakin kesinlikle bu sv birleşimi şart
  • Youtube'a reklama verecekleri parayla oyunda ki sıkıntıları çözseler buralar dolar taşar. İddia ediyorum serverlar arası birleşmenin artık gerçekleşmesi, korsanın düzenlenmesi, ambrosia fiyatlarının makul seviyeye indirilmesi, oyun kurallarının net olmayışı ve uygularken yaşanan sıkıntıların çözülmesi, depo ve karaborsa olayının düzenlenmesi, savaş sisteminin yenilenmesi halinde şuan oynayan oyuncuların en az 5-10 katı kadar eski oyuncu, oyuna geri dönecektir.
    Yapılacak olanlar bu kadar netken yapılmaması çok can sıkıcı bir durum. Yukarıda yazdığım düzenlemelerin yapılması halinde oyunun kalitesinin ve oyuncu sayısının artacağını kimse inkar edermez ne oyuncular, ne yöneticiler ne de şirket aksini iddia edebilir.

Eski Gammalı (Emekli) :mafya:
    Phi CANOLAR DİYARI ittifağı çöpçüsü :caat:
    Dionysos WANTED_ (ÇETE) ittifağı Lideri :savasci:

Psi,Demeter,Eunomia,Hades işsiz :turtle:

• birleşme olursa ben ssf human ittifakı olmayan bir servera geçerim. sürekli multi hesap kullanıyorlar ve ceza verilmiyor bu ittifaka
    bakın şimdi çok enteresan 1500 raundluk savaşa elindeki tüm hesaplarla giriyor, nicki bile aynı, alt treli falan
    eş zamanlı girmemiş diye ban bile vermiyorlar. savaş olan cepheye tüm multi hesaplarıyla geliyor, savaş adasındaki sömlere sırasıyla tüm hesaplarıyla dalıyor, ama eş zamanlı dalmadı diye ban bile yemiyorlar.
    bunların olduğu serverda oynanmaz. oyun yönetimi bunlara hiçbir cezai müeyyide uygulamıyor.
    detaylar burada => Oyunun geldiği hal ve multi kullanımı, bırakma zamanı gelmiş
    Hazard

İttifak: 1923
    Server: Psi
  • Adamlarin sucu yok, bu oyunun acigi...
    kuralda ne diyor, es zamanli saldiri olmaz...
    kurallar eksik ya da yetersiz bence. SSF HUMAN in bunda kabahati yok.
    neye izin varsa onu yapacaksin, ben olsam ben de yaparim cunku.

buna zaten sistem izin vermiyor ki, filo konuslandir ya da limani fethet secenegi cikmaz es zamanli saldirida
    1500 raundluk savasin ilk 750 raundunda bi hesap savasiyor, o geri cekiliyor, aksiyon bitti gitti...
    ondan sonra diger hesapla giriyor savasa...