DELİLER(DELİİ) İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Arkadaşlar size korkudan ne yapacagını bilemeyen Butcher denen elemanın raporlarını paylaşacagım iyi seyirler size.

Öncelikle Thebutcher adlı arkadaş forumdan bana bunları yazmıştı yok köşe bucak kaçma askerlerini karşıma çıkar yok deli tokad yedi üstteki raporlarda deli mafiaya yapacagını yaptı karşımıza cıkmaya cesaretleri yoktu ve butcher bi kaç hafta önce bana yazdıkları simdi iyi izleyin.

Bana bunları bunları yazdın ayagına kadar geldim Rodos bastın hayırdır bilader korktunmu.Evet arkadaşlar size korkudan rodos basan butcher takdim edeyim.Seni bu rapordan sonra kaale bile almam malesef..

Ve 46.42 adasına gelir gelmez 4 kişi tatile aldı Delileri görünce tabi tatile gitmek normal.Bu gidişle acente acmayı planlıyoruz 6 ay taksitle sizde tatile gidebilirsiniz.

Ve son olarak Michael Corlonede dayanamayıp tatile gitti oda bazı laflar ediyodu daha fazla yagma yemeye dayanamadı buyrun dostlar :)

:jumping: PHİ : CANO - Görkemd :f50:
      :f50: Eirene : 40HRM- Görkemd :jumping:
    • gorkem14 wrote:

Arkadaşlar size korkudan ne yapacagını bilemeyen Butcher denen elemanın raporlarını paylaşacagım iyi seyirler size.

Öncelikle Thebutcher adlı arkadaş forumdan bana bunları yazmıştı yok köşe bucak kaçma askerlerini karşıma çıkar yok deli tokad yedi üstteki raporlarda deli mafiaya yapacagını yaptı karşımıza cıkmaya cesaretleri yoktu ve butcher bi kaç hafta önce bana yazdıkları simdi iyi izleyin.

Bana bunları bunları yazdın ayagına kadar geldim Rodos bastın hayırdır bilader korktunmu.Evet arkadaşlar size korkudan rodos basan butcher takdim edeyim.Seni bu rapordan sonra kaale bile almam malesef..

Ve 46.42 adasına gelir gelmez 4 kişi tatile aldı Delileri görünce tabi tatile gitmek normal.Bu gidişle acente acmayı planlıyoruz 6 ay taksitle sizde tatile gidebilirsiniz.

Ve son olarak Michael Corlonede dayanamayıp tatile gitti oda bazı laflar ediyodu daha fazla yagma yemeye dayanamadı buyrun dostlar :)

Gorkem-G oncelikle adalara gelmeden once haber verildi kimseler oyunda yok diye msj larda da belirtilebilir.. oh guzel olur rapor alir asariz kafasiyla geldiniz tebrik ederiz...
      ikincisi korku diye bisey yok onu nerden cikardiysan rodosu da niye digerlerine basmadim sadece sana orasini da bi dusun 1 mizrakla da 5 svy olan rodosu 2 dk da 4'e indirip basmak sanki alay edildigini hissetirmedi mi hic yoksa okadar cok alay konusu oldun forumda da aliskanlik yapmistir sana ;) adada ki herkezde 5 seviye rodos var kimseye basilmadi.
      (SeLoo mu ismi neydi banlanip Kayi-plara karisan arkadas gibi acaba sende mi cok konusup ayni sonu paylasirsin)
      bide nedense sehir isimlerinde yazdim kime ne yagmasi biraktim alsaydin ya sevinirdin enazindan :)

forumda acilan post var.. 05-08-2017 de anlasmali savas..
      savas tarihi verilir yarin ki gun uyelerimizin sulfur sehirlerine hemen saldirirsiniz (bide anlasmali savas diyosunuz)
      5 gun sonrasinda bizden adam olup ta Yakismayan bi sekilde cikip SHOT ittifagini kuran arkadaslarlin ittifakiyla birlesirsiniz...
      DELI ile savas konusunda anlastik temiz durust ve ADIL savas diye DELI ve SHOT ile degil DELI ittifaki ile savasilacak 400k gp deposuyla'da degil. ADIL Durus dedik ama ADIL'lik ve Durust'luk sizde ne gezer bi anlik bi dusunceydi zaten.

cvp olarak:

yok efendim ya boyle savasiriz yada konu kapanmistir DELI ittigak adina.. noldu savas dedik tirstiniz mi da 2'ci bi ittifagi birlestirdiniz
      hele sukur dedik temiz bi savas olucak DELI belki duzeldi temiz oynayacak dedik .. ama dusunce bi anda yukarida dedigim gibi DELI hic temiz oynamasini durustce savasmasini bildimi tabi ki de Hayir.. saldiriya gecerken sizin diplomatla konusuldu bolgede aktiv kimse yok diye..
      sizde firsat bu firsat deyip hadi rapor cikaralim hahaha :)

Tebrikler abisiz gezemeyen GorkemD resim almissin 3-5 bos laf yazmissin burdan kafadan attmissin msjlarda bahsettigim gibi
      Pinokyoyu kucuklukten cok izledim hep te neseli neseli guldum... iste ayni su an senin su resimleri izler ve yazilarini okurken de ayni neseyle guluyorum dedigim gibi Ikariam Pinokio karakterini canlandirmaya calisan cok eleman var Basta da GorkemD :P :yavasat:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    • Hahahahaha ne güldüm ama öncelikle küçük oldugun belli buna kaanat getirdim ve son kez cevsp vercem cünkü coluk cocuga laf anlatamam.Öncelikle korkudan askeri görünce rodos bastın ve benim yarı askerlerimi kesecektin sonra arkada 3 kişi oldugunu duydun ben çünkü faruga söyledim ben seni bilmiyormuyum topukladıgını sen kimi kandırıyosun tek kişi olsam o yarı askerimi kesecektin.İkincisi sem benim mekanıma tekmi geldin ???? Abilerinle 30k generalle geldin bi tarafın yiyorsa bana tek gelsene bakalım nolacak hadi bekliyorum öyle atıp tutmaya benzemez bu işler :) .üçüncü konu shotla birleşme işi 2 haftadır gündemde kendi kendinize milleti manipüle etmeyin madem shotla birleşme savaş işi olmadan önce gelseydiniz noldu korktunuzmu ???? Adamlarınıza sınırsız yagma kesim yaptık yoktunuz ozaman sen boş laf yapan adamsın haramiye böyle boş adam yakışmıyor söyledim dostlarıma zaten.

Bende çocuklugumda bi çizgi film izledim haylada izlerim bilirmisin sen Road Runner sanada tavsiyr ederim ne topuklar ama haydi işine şimdi yol al ;)

• Ne is ;) Bulamadin bisey de benim laflarimla mi cvp veriyosun.. bide sen kanaat getiremezsin ki sende o mantik yok ;)
      niye mantik yok biliyomusun.. oncelikle adaya ilk gelen sen degildin adalarin etrafina Figo mu ne o ve diger arkadasin geldi 3 cu olarak sen geldin..
      bizim adaya da ilk giren sen degildin ki diger arkadaslarin geldi adaya ilk.. be askerlerimi coktan adadan cikarmistim donusu de planlamamistim rodosu da bassaydim once arkadaslarina basardim. ama sana basmak daha eglenceli o yuzden yazdiginda hic mantik yok sende Mantik olmadigindan da Kanaat getiremezsin :baby:
      ve oncede geldigimde bi tek mermer adana 3 kisi geldik Sadece mermer adana..
      Uzum, kristal adalarina ben tek geldim hatirlatirim ki hic bir adan yan yana degil hepsi birbirinden mesafeli uzakta. multilerden de yaptigin oyunlar vs.

su mantiksiz konusmalarindan da anlayacagimiz gibi BOS laf islerle ugrasan sensin..

1. savas anlasmasi yapiliyo tarih belirtiliyo ertesi gun uyelerin sulfur sehirlerine saldiriya geciyosunuz..
      2. savas anlasmasi yapilirsa ortaya belirlenen savas tarihine kadar ittifak uyeleri birbirine saldimaz diye biliyorum yoksa yanlis miyim?
      3. 5 gun icerisinde baska ittifakla birlesme yapiyosunuz

bu 5 gun icerisinde diyosun ki ozaman gelseydiniz birlesmeden once.

senin gibilere hep guldum halada gulerim :)

ugrarim sana bi ara ama unutma olur da abilerin kucagina kosarsan hemen ne yapmali ozaman :)
      DELI ittifagi adil savasmayi bilmez ki :) e sanada inanmak zor yazdiklarini okurken 10 laftan 9 tanesi yalan inanmak guc gercekten.
    • bak bu şu o yok YİYORSAN GELİN MESAJLARI BOŞVERİN 10GUNDÜR BEN TEK 2M YAGMA ATIM NERDESİNİZ ONU SÖYLEY,İN
      Bunla BAKIN AYIP YA Bİ DELİYE ÜYESİNE YAPIN BAK NE OLYORU SİZLER AYIP İTTFAKI DAGITIN VE SUSU EN KISA SUREDE ÇOK AYIP BÖYLE REZİL BİR İTTFAK YOK YAW SAVAŞ İSTİYORSANIZ 1TANE DELİLE SALDIRIN BAK NE OLYORU AYIP

hizliresim.com/0BAXpZ

hizliresim.com/4MOAVA

hizliresim.com/4MOAVA

hizliresim.com/OLObz4

hizliresim.com/zBqZp7

https: // hizliresim com / G0X74r
      DELİ Lideri
    • Hahahahaha yav sen konuştukca dibe batan bi elemansın allahtan herşeyin ss i varda sana laf anlatacam diye uğraşmıyorum.Evet arkadaşlar korktugum için butcher abilerimle yagma attım hemde 4 kişi işte kanıtı aşagıda evet herkez görsün hahahaha ulan yarım saattir ne güldüm şu yazdıklarına.

Seviyorum ya bu çizgi filmi sende izlesene :D :D

• gorkem14 wrote:

Hahahahaha yav sen konuştukca dibe batan bi elemansın allahtan herşeyin ss i varda sana laf anlatacam diye uğraşmıyorum.Evet arkadaşlar korktugum için butcher abilerimle yagma attım hemde 4 kişi işte kanıtı aşagıda evet herkez görsün hahahaha ulan yarım saattir ne güldüm şu yazdıklarına.

Seviyorum ya bu çizgi filmi sende izlesene :D :D

Farkindaysan benden sadece 1 rapor alabildin ... su 27k kristal scarletin sehrinden... eski raporlari acicaksak bende cvp verdim al eski rapor allahtan seninde ss ini korudum
      sizin askerlerle beraber topukladiginiz zamandan kalma :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby:

Bu yagma senin adana tek geldigim yer ve senin topukladigin zaman :) :thumbup:

FIGO oralarini yagmalarsin elemanlar oyunda degil oncede belirtmistik niye aktiv oyuncu bolgelerine gitmiyosunuz ki.. mesla Pisagqor adam dayanamadi ambr. cekti sehirlerini bile cekti oralardan kactir sehirlerin yerlerini degisiyo bi yer bulmadi rahat oturabilecek :)

bolgenin su an online olmadigini savasamadigini bildiginiz uzere rapor alip laf yapiyosunuz Buyuk ittifaksiniz diyosun DELI falan da yakisiyomu ozaman su an aktiv olmayan uyelerin sehirlerinde durmak. ama sizin isiniz o anca oyle laf yapabilirsiniz.

GorkemD simdi soyle bakalim yeni bisey degil 2 hafta birlesme konusu var diyosun
      Liderin aniden oldu birlesme diyor hanginiz yalanci bu konuda SEN mi ? Liderin mi ? :D :D :D :D :D :D

Enazindan savunacak bisey anlatirken anlasmali anlatin ki yakalanmayin kenar kosede yalanlarla
    • Nasıl scarletin şehri uydurma ufaklık şehir isimlerine ve oyuncu ismine bak korkma bukadar yedigin yagmaları hazmet ben sana 2 hafta önceden dedim işci calıştırma diye sık sık ziyaret edilceksin ben gelmesem bile merak etme sen :))) . Ben ne asker kaçırcam hayla aynı muhabbet benim 1k generalim var yagmalık altın kasıyordum sen gelmişsin 30-35k generalle hahaha bukadarmı korktunuzda 30k generalle geldiniz madem 1k generalli adama ???? .Şu savaş muhabbeti artık sıktı forumdada herkez ne oldugunuz anladı bitanede destekciniz yok baksana yahu kayıyla yaptıgınız savaşı gördük herifler paket edip geri yolladı sizi neyin dalgasındasın sen ondan sonra kıvırdınız yok hazırlancaz yok şöyle yok böyle adamlar hem saldıran sizsiniz hem tokad yiyen siz sonrada hazırlancaz o iş öyle olmaz gelip paket oluyorsan susacaksın.Yok bazı oyuncularımız tatilde yok şöyle yok böyle benim sorunummu ???? Ozaman o hesapları tatile alcaksınız burda verdiginiz raporlar için aglama arkadaşların tatile ceksinler hesapları yagma yemesinler banamı sordunuz aglamayın.DELİ ittifagı seni sık sık ziyaret edecek sen merak etme :)))))

• gorkem14 wrote:

Nasıl scarletin şehri uydurma ufaklık şehir isimlerine ve oyuncu ismine bak korkma bukadar yedigin yagmaları hazmet ben sana 2 hafta önceden dedim işci calıştırma diye sık sık ziyaret edilceksin ben gelmesem bile merak etme sen :))) . Ben ne asker kaçırcam hayla aynı muhabbet benim 1k generalim var yagmalık altın kasıyordum sen gelmişsin 30-35k generalle hahaha bukadarmı korktunuzda 30k generalle geldiniz madem 1k generalli adama ???? .Şu savaş muhabbeti artık sıktı forumdada herkez ne oldugunuz anladı bitanede destekciniz yok baksana yahu kayıyla yaptıgınız savaşı gördük herifler paket edip geri yolladı sizi neyin dalgasındasın sen ondan sonra kıvırdınız yok hazırlancaz yok şöyle yok böyle adamlar hem saldıran sizsiniz hem tokad yiyen siz sonrada hazırlancaz o iş öyle olmaz gelip paket oluyorsan susacaksın.Yok bazı oyuncularımız tatilde yok şöyle yok böyle benim sorunummu ???? Ozaman o hesapları tatile alcaksınız burda verdiginiz raporlar için aglama arkadaşların tatile ceksinler hesapları yagma yemesinler banamı sordunuz aglamayın.DELİ ittifagı seni sık sık ziyaret edecek sen merak etme :)))))
      Oglum once bi bak istersen saldirdigin sehre kime saldirmissin kimi yagmalamissin.. savunana bakma herkez savunabilir herhangi bi sehri..
      Bayram gunu mu neydi o gun ilk yagmami yedim senden onla da kaldin zaten cvpladim yagmani gelip uzum adana tek basima...
      Adamda her attigin yagmada ismim geciyo dogru cunku her sehirde 1 mizrakcim var.
      raporlardan anlamadigin bes belli zaten neyin havasindasin ..
      KAYI'da yi ne karistiriyosun simdi kendini cikaramadigindan kayiya mi gectik simdi.
      adamlar geldi kafa tuttu bizde orda 10 kisilik bi grup sizin adalardan donunce bisey cikmayinca karsimiza gittik askerleri onlarin adalarina attik...
      herseyi de SS olarak gosterdik.. [b] (kayiyada degindiysen zaten sonunu gordun multici yakalandi senin de boslugunu yakalarim hataya gelirsin sende elbet adanda ki multilerden).[/b]
      senin Laf etmekten baska icratin var mi " Bana Karsi " goster beni nekadar yagmaladigini cikar SS lerini okadar cok yagmaladiysan beni.
      once Raporlari okumasini kimi yagmaladigini gormeyi ogren sonra gel yaz surda yazicagini..

ama yazmadan once de bi terbiyeni tak as boynuna. yada once git terbiye al ogren oyle konus. bos yalanlarla lak lak etme burda.
      enazindan karakterinin dibinden asagiya dusme ayip.
    • gorkem14 wrote:

Ufaklık Thebutcher boş konuşmaya devam ederken Görkem başka işler peşindeydi iyi seyirler :br::

Figo adlı arkadaşımızda boş durmadı yaptıgı kesim için tebrikler :düello:

Bos Isler Muduru :baby: :baby: :baby:
      Inaktiv uye den 6 rapor yagmaladim diye gecsene onu da yoksa millete yalandan uyurken yakaldim kestim mi diye yalan atiyosun :)
      yagmaladiklarin inaktive dusmeye basladilar bile dedigim gibi oyunda yoklar... herkezin senin gibi hayati bos bos gecmiyor ki oyundan onemli seylerde var :)
      Sen oyununla kal .. hadi simdi kal salicaklar :) :baby: :baby: :baby:
    • Mafia ittifagı KAYI ittifagına yaptıgı gibi haber vermeden gelip paketlenip kargoya verildi :kirbac:

Dikkat Dikkat Aşagıdaki Deniz Savaşı Raporu aşırı Kesim içerir insan sağlıgına zarar verebilir :kılıc: (Kesim oranlarına dikkat edelim)

Kara Savaşlarındada sonuç belli Tüydüler..

• Forumda aldığım cezadan dolayı senle muhattab olmayacaktım ama son kez yazayım bari.Aynen 3 sene önceki raporu asayım dedim bende böyle cılgınım zamanında asamadım şimdi asayım dedim :D .Şimdik burası ne sayfası savaş raporu sayfası burda ne olur raporlar konuşur demekki burda muhabbet edilmezmiş ne yapıyoruz ikiliyoruz.Ne yapacaz icraat yapacaz sende o varmı yok demekki neymiş konuşmayalım senin hiç bi icraatın yok bu konu kapanıyor ve bu savaş raporunu kirlemeden uza yoksa board admini devreye sokacam :kihkoh:

• Board admininin sana verdigi ceza goruyorum ki etki etmemis acaba az mi geldi :) ama ben dedim sana biraz terbiyeli seviyeli konusalim oyle asagilardan konusmak yakismaz dinlemedin :)
      eee simdi su an ne diye kaciyosun benden adadan adaya.... gordun ki geliyorum tek basima ne diye kaciyosun :baby: :baby: iste sen anca bukadarsin askeri gordun mu kacarsin bos sehirlere de saldirir rapor toplarsin :baby: