İkariam Korsan Botu Kullanımı

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Bu da phiden korsanda 1. ittifakla diğer ittifaklar arasındaki uçurum artık organize mi oluyorlar başka birşey mi anlamadım ilk 10'a o ittifak izin vermez ise çıkamıyorsun. EGE ittifakı da zaten CANO'nun korsanda yardımcısı birbirlerini koruyorlar.
      KS IS DA BEST
      WHO DA MAN?
    • Bugün yine korsan da acaip işler oldu,

Şöyle ki, şimdi korsan baskını düzenlendiğinde

Baskını düzenleyen kişi ve baskın düzenlenen kişi, baskın sona erip korsan kendi sehrine ulaşana kadar hisarı yıkamaz, şehri taşıyamaz değiL mi?

Ama Adam sehri taşıdı :))) Bana baskın attı, sonra ben ona baskın attım ve benim birlikerimim varmısan 1-1.30 dk kala adam adadaki sömüNü söktü gitti :)))

Fotograf falan değil, direk videoya aldım, sayın yetkililer oyun operatörleri bu iş nasıl oluyor lütfen izah eder misiniz?

Video yu istediğiniz yere gönderebilirim...

Actıgımız ticketler a göre hesaplar hala incelemedeymiş, oYsa ben teK bir hesabı şikayet ettim. Kaikias serverı SeWiSHeNKo / SÜPERSTAR / PaTRoN DiMDiK isimli oyuncuyu şikayet ediyorum.

Su fotograflara baksanız, sehir danısmanındaki olayları takip etseniz bile yeterli, ama siz o kadar datanız olmasına rağmen, halen bir sonuç üretmiyorsunuz.. Ve üstelik oyunda birileri sürekli açıklar buluyor, kullanıyor..

TekraR soruyorum,

Korsan baskını sırasında, şehir nasıl sökülüyoR sayın yetkililer / oplar? Bunun izahı nedir?

Bir yetkili de ulaşıp video yu gönder diyecek mi merak ediyorum..

Bu arada omega da op a gerek yok bence, tüm oyuncuların alayı aynı puan, ve siz oyun yöneticilerine göre ortada anormal bir durum yok öyle mi, boşuna yer işgal ediyorsunuz başka bir şey değil...
      Nasılsa herkes istediği gibi at koşturuyor, yazık cok yazık..

Xi - Pi - TaU

• Juicho schrieb:

Cidden bu durum böyle giderse açıkca Bende açarım 3 laptopdan 15 tane multi hesap ana hesabım nede olsa ban yemiyor. Oynadığımız serverlerde görüyoruz adam kendine multi adası açıyor. Şikayet ediyoruz olan bir şeyde yok zaten. Bu ay korsan listesine giremedim. Sebep ne olabilir ? Son gün 10 15 tane multiden sürüsüyle puan kaldıran hesaplar. Böyle giderse cidden bende başvurucam böyle bir yönteme. Zaten zevk alamıyoruz bunların yüzünden en azından zevk alırım az bir şeyde olsa.

Biz yapmak istemiyoruz, multiler çoğalmasın herkes emeği ile oynasın diye, affedersiniz ama enayimiyiz biz. Olmaz böyle...

Biran önce düzeltilmezi tarafındayım. Zaten oyuna beni bağlayan tek şey şu forumdur.
      aaaa sen daha yapmadin mi :)

Composer schrieb:

Valla Omega'da korsan sıralamasında böyle bir durum ortaya çıkmış, nedir ne değildir bilmiyorum ama ilginç geldi.

bulut ittifaki kurucusu eski takim uyesi :) her turlu hileyi hurdayu bilirler.
      "İki gecem var ikisi de uykusuz;
      ya sensizim uyuyamam,
      ya da sen varsın uyku haram.."