İkariam Korsan Botu Kullanımı

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• İkariam Korsan Botu Kullanımı

Merhaba arkadaşlar,

Konu uzun o yüzden cok uzatmadan, direk sadede gelmek istiyorum.

Kaikias Dünyasında oynamaktayım. Oyuncu adım NorthWest (suan da gecici bir süre Yaz), tek hesabım budur, ip bildirimli cart bildirimli curt bildirimli hesabım vs yoktur...

uan devam etmekte olan 14/05/2017 tarihinde sona erecek olan korsan döneminde yaşadıklarımı aktarmak istiyorum.
      Eminim benim yaşadıklarımı yaşayanlarınız vardır, Lütfen onlarda buraya yazsınlar, bu ikariam korsan botunu / multi kullananları ifşa edelim.

Birinci Resmimiz

Görüldüğü gibi 12/05/2017 tarihinde, saat 01.21 ile 02.35 arasında west - gazap ve taso adında botla acılan hesaplardan sürekli olarak arka arkaya korsan baskını yapılarak o bölgedeki hisarı yıkmam engellenmekte, sonrasında ise nicki SÜPERSTAR / Sewishenko ya da suan ki adıyla PaTRoN DiMDiK olan zat gelip korsan puanlarını almakta. Farkındaysanız puanlar alındıktan sonra, su minik hesaplardan (taso - gazap - west) baskın gelmemekte, neden cünkü hedefe ulaşılarak hisar yıkılması engellendi ve sonucunda puanlar ÇALINDI!! Peki sonra noldu dersiniz, tabiki hisarımı sürekli baskınlarla yıkmama izin vermeyen bu hesaplar, ceza aldı / kapatıldı. Peki sonuç ne bana söyler misiniz? Sizin izin verdiğiniz / görmediğiniz / şikayet ettiğimiz halde kapatamadıgınız hesap puanımızı aldı. Giden benim puanlarım ve emeğim!!!!

Ceza Alan Bot / Multi Hesaplar

gazap + taso + west

Bitti mi Tabiki hayır,

Devam ediyoruz.

Geldik 13/05/2017 tarihine ve saatler oyun saati ile 04.23!!! Senaryo yine aynı, yan adaya 3 hatunn, hatunn2 ve hatunn 3 adında multi hesap acılması, artık botla mı açıyorlar, yoksa bu kadar yüz bulduktan sonra eşkare mi yapabiliyor bilmiyorum..

Saat 04.23 ten 06.31 e kadar geçen sürede 10 sn bile boşluk vermeden arka arkaya 4 baskın yapıyor ve bu hesaplarla, inanabiliyor musunuz, oyuna yeni başlayan bu hesaplar, direkt olarak bana geliyorlar, hangi engin bilgileri ile sizce arkadaşlar¿

Ve tabiki sonra yine SeWiSHeNKo / SÜPERSTAR / PaTRoN DiMDiK isimli zat gelip, elini kolunu sallayarak (hakkını yemeyelim şimdi eminim son hafta bot kullanmaktan dolayı uykusuz gecmiştir) botlarla yaptıgı mürlerle gelip benim puanlarımı aldı. Sonra noldu dersiniz peki, hatunn, hatunn2 ve hatunn 3 isimli bu bot / multi hersaplar hesaplar kapatıldı.

hatunn + hatunn2 +
      hatunn3

Şimdi burdan ikariam oyun yöneticilerine sormak istiyorum, kapattığınız bu illegal hesaplardan dolayı, bu illegal, multi / bot hesapların yüzünden puanları çalınan, mağdur olan ben ve ben gibi arkadaşların korsan puanlarını iade edecek misiniz, harcadıgımız ambroları geri verecek misiniz!!

Verseniz bile giden zamanımızı nasıl telafi etrmeyi düşünüyorsunuz. Sizin göreviniz, oyuncuların oyun kuralları çerçevesinde eşit şartlarda yarışmalarını sağlamak, hile yapanları tespit etmek değil mi?

Peki bu illegal durumdan dolayı fayda sağlayan SeWiŞHeNKo / SÜPERSTAR / PaTRoN DiMDiK isimli kişiye neden bir yaptırım yok?

Ve neden bu illegal durumdan ötürü zarar gören ben ve benim gibi arkadaşların zararını karşılamıyorsunuz!!! Yarın sona erecek korsan dönemindeki zararlarımızın telafisini istiyorum, sizden kaynaklı hatalardan dolayı, neden bizler zarar görüyoruz, üstelik uyarıyorken!!

Oyun kurallarını hadi biz kullanıcılar okumuyoruz da, siz de mi okumuyorsunuz sayın yetkililer?

Oyun kuralları 4.1 maddesinde,
      Kullanıcı, bir çevrimiçi oyunun her bir oyun aşamasına (örneğin dünyada, evrende v.s.), oyun kuralları istisnai bir durum öngörmüyorsa sadece bir kullanıcı hesabı ile katılabilir. Birden fazla kullanıcı hesabının ("Çoklu Hesap") kullanılmasına izin verilmemektedir. Gameforge çoklu hesapları kendi takdirine göre istediği zaman silebilir veya bloke edebilir.

ve yine 4.3 maddesinde,
      Bunun dışında kullanıcının, çevrimiçi oyuna internet tarayıcısı veya sunulan istemci programı haricindeki başka programlarla girmesi yasaktır. Bu hüküm özellikle de Bot'lar ya da web arayüzünü değiştiren veya tamamlayan başka araçlar için geçerlidir. Aynı şekilde, kullanıcıya birlikte oynadığı kişilere karşı avantaj sağlayan skriptler ve programlar kullanılması da yasaktır. Bunların arasında otomatik yenileme fonksiyonları ve otomatikleştirilmiş işlemden sayılan ve internet tarayıcısına entegre edilmiş diğer mekanizmalar da yer almaktadır. Oturum açmak, Gameforge hizmetleri ve Gameforge'a bağlı üçüncü şahıs siteleri (örn. portallar veya sosyal ağ siteleri) üzerinden mümkündür.
      Kullanıcı hiçbir durumda şunları yapamaz:
      a) Çevrimiçi oyunların oyun serüvenini değiştiren hileler, modlar ve/veya hack'ler oluşturamaz veya kullanamaz,
      b) "Veri araştırma" imkanını sağlayan veya başka bir şekilde çevrimiçi oyunlar ile bağlantılı bilgileri yakalayan veya toplayan yazılımlar kullanamaz,
      c) Gameforge hizmetlerinde kullanılan sanal eşyaları, üçüncü şahısların gerçek parası karşılığında satın alamaz, satamaz, takas edemez veya bu tür eylemleri deneyemez (münferit durumlarda izin verilmediği sürece).
      Bu hüküm, yukarıda belirtilen yasaklarla aynı etkiye sahip tüm eylemler için geçerlidir.

hükümleri varken, ve sürekli olarak aynı oyuncu hile / bot kullanımından fayda sağlarken, kullandıgı multiler / botlar kullanımı sonrasında ban yerken, neden bu illegal durumdan faydalanan, çıkar sağlayan bu işi yapan SeWiSHeNKo / PaTRoN DiMDiK / SÜPERSTAR isimli aynı oyuncu ceza almamaktadır!!!

Yok ambro alıyor vs, falan demeyin, biz de ambro alıyoruz, ama az ama çok. Verilen emeğe yazık,

Lütfen su kişi hakkında artrık gerekeni yerine getiriniz, yapamıyorsanız sayet, bu multi / bot olarak kullanılan hesaplardan nasıl kendimizi koruyacagımız hakkında engiiiN bilgilerinizle bizleri aydınlatınız, o da olmuyorsa şayet, bizler ne yapacağız, önerilerinizi bekliyorum..

Arkadaşlar sizlerden de ricam, lütfen cevrenizde böyle oyuncular varsa tölerans göstermeyiniz, üşenmeyiniz, ifşa ediniz..

Saygılarımla,
      Nortwest / Yaz
      Xi - Pi - TaU

• Bir benzer durum için defalarca kez ticket kendim açtım oyuncu arkadaşlarımın açtığı ticket sayısını söylemiyorum...

Mantık çok basit. IP paylaşımlı eğer imkanı var ise tüm hesapları IP paylaşımı yapmadan bir kaç internet ağında birbirine 3 er 4 er hesap IP lenir bağlanır. Daha sonra korsan yapılacak bölgeye atılır o hesapların sömürgeleri belki bu şekilde 4 ada kapatılır. günlük olarak oradan 1 veya 2 büyük hesap küçük hesaplardan korsan puanlarını toplar. Yani korsanda, puan toplayıcı dediğimiz kişi yada kişiler. toplayıcılardan ise mürcü alır. aldığı puanı korsanın bitimine 1 hafta kalana kadar mürettebat yapar. Şimdi 4 ada kapattıklarını düşünürsek tek bir adada 5 hesap korsan yapsa ve bunu 4 ile çarpsak 20 hesap günlük 7 k puan alınsa her birinden o 4 adadan toplamda günlük 140k korsan puanı net çıkıyor.. ve bu adaların koordinatlarını resimlerini hesap bilgilerini defalarca kez ilettim yakın zamanda tekrardan bir ticket daha açacağım. Umarım bu suçu işleyenlere en kısa sürede gerekli yaptırımlar uygulanır.

Yaşadığınız durumda eğer bir haksızlık var ise @PannaCotta nın çözeceğinden hiç şüphem yok.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat
      Bizim adalet anlayışımız, rakibimizin adalet anlayışına hassas terazidir, dengelemeyi iyi biliriz...
    • Kappa schrieb:

Bence en büyük sorun asıl hesapların kapatılmaması. Böyle olunca hiçbir caydırıcılığı yok.
      Asil hesaplar anca yoneticilerin kuyruguna basarsan kapanir.

alptekincakar schrieb:

iMaM schrieb:

hertes olsaydi bunlar olmazdi. Hertesi de kovdular iyimi :(
      hertes kovulmadı, Güncelleme sırasında forum hesabı silindi
      cikolata da silinmisti geldi geri. Hertes niye gelmedi cok ayip.
      "İki gecem var ikisi de uykusuz;
      ya sensizim uyuyamam,
      ya da sen varsın uyku haram.."

• Bence çokta anlamadığımız bilmediğimiz konular üzerine konuşmayalım, mutlaka bir sebebi vardır. GF platformundaki en disiplinli Takımlardan bir tanesi burada ki takım. Zira takımda hiç kimse hiç kimseyi kovamaz ancak yetkili merci görevine son verir. Hertesi tanımıyorum ancak gelmediyse mutlaka önemli geçerli bir sebebi vardır.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat
      Bizim adalet anlayışımız, rakibimizin adalet anlayışına hassas terazidir, dengelemeyi iyi biliriz...
    • Kserkses schrieb:

Bence çokta anlamadığımız bilmediğimiz konular üzerine konuşmayalım, mutlaka bir sebebi vardır. GF platformundaki en disiplinli Takımlardan bir tanesi burada ki takım. Zira takımda hiç kimse hiç kimseyi kovamaz ancak yetkili merci görevine son verir. Hertesi tanımıyorum ancak gelmediyse mutlaka önemli geçerli bir sebebi vardır.
      kovamaz derken :D sen bu foruma yabancısın demek ki :D zamanında neler oldu neler burada :D
    • alptekincakar schrieb:

Kserkses schrieb:

Bence çokta anlamadığımız bilmediğimiz konular üzerine konuşmayalım, mutlaka bir sebebi vardır. GF platformundaki en disiplinli Takımlardan bir tanesi burada ki takım. Zira takımda hiç kimse hiç kimseyi kovamaz ancak yetkili merci görevine son verir. Hertesi tanımıyorum ancak gelmediyse mutlaka önemli geçerli bir sebebi vardır.
      kovamaz derken :D sen bu foruma yabancısın demek ki :D zamanında neler oldu neler burada :D
      görevinden alabilir de abi şimdi :D Bazı istisnalar hariç oluyor arada istisnai durumlar :D

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat
    • alptekincakar schrieb:

zamanında community manager bile üstü olan kişiden ingilizce olarak mesaj yayınlandı bu forumda :D
      yapma ya :D

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat
    • Bir daha olmaz herhalde :D şimdi iyi iyi takım maşallahı var

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat
    • Cidden bu durum böyle giderse açıkca Bende açarım 3 laptopdan 15 tane multi hesap ana hesabım nede olsa ban yemiyor. Oynadığımız serverlerde görüyoruz adam kendine multi adası açıyor. Şikayet ediyoruz olan bir şeyde yok zaten. Bu ay korsan listesine giremedim. Sebep ne olabilir ? Son gün 10 15 tane multiden sürüsüyle puan kaldıran hesaplar. Böyle giderse cidden bende başvurucam böyle bir yönteme. Zaten zevk alamıyoruz bunların yüzünden en azından zevk alırım az bir şeyde olsa.

Biz yapmak istemiyoruz, multiler çoğalmasın herkes emeği ile oynasın diye, affedersiniz ama enayimiyiz biz. Olmaz böyle...

Biran önce düzeltilmezi tarafındayım. Zaten oyuna beni bağlayan tek şey şu forumdur.
    • alptekincakar schrieb:

maalesef hilekarlar her oyunun sorunu
      Ama bu korsan sayesinde benim 2 haftada farmla yağma ile çıkardığım hammaddeyi adam 6 7 saatte 15 multi sayesinde çıkartıyor, birde 20 günlük korsan sürecinde çıkardığı farm ve yağma miktarını eklersek, adam herşeyde önüme geçmiş oluyor kötü olan bu hammadde yerine keşke başka birşey verirse ;(