Galatasaray Taraftar Topluluğu

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• kardeşim amacın tartışma çıkarmaksa git kendi sayfanızda çıkar burası Galatasaray lıların sayfası burayı girip bu mesajı yazman bile senin Galatasaray ı kıskandığını ve yenilmesi için çok şey yapacağını gösteriyor

Biz Fb nin maç sonuçlarına bile bakmıyoruz bazen çünkü biz kendimizden eminiz biz sizin puan kaybetmenizle değil sizi iki maçta da yenerek ve puan kaybetmeyerek şampiyon olacağız

senin gibi Fb nin sayfasına girip dalga geçmiyorum oraya girmem bile onları kıskandığımı gösterir ve sen bunu iyi bir şekilde kanıtladın
    • kötüyken 7 maçı aldıysak iyi oynarken napcaz sence arkadaşım.Sizin o yere göüğe sığdıramadınığınız takımınıza nazire olsun. neyse kadıköydede görcez ak koyun kara koyun
    • ya milyonlar yatırdığınız golcünüz diyarbakırsporun forvetlerinden daha kötü oynuyo sizin takımda bi takdir ettiğim alex var zaten oda olmasa fb hiçbişey yapamaz ayrıca burası tartışma bölümü değil ve GALATASARAY taraftar topluluğu lütfen tartışma çıkaracaksan kendi sayfanda çıkar burayı kirletme
    • Burası GALATASARAY taraftar topluluğu yani senin buraya girmen bile hata

ben Fenerbahçe nin konusuna dahi girmedim sonuçta Gs taraftarları için açılmış bir konu:)

Transfere gelince bence Keita süper bi oyuncu Nonda gibi takımda anlaştığı bir arkadaşıda olunca süper oldu eğer Arda ve Elano birbirleri ile oynamaya alışırlarsa bu sene Galatasaray ımızı kimse durduramaz

Baros a gelince Baros un oynayacağı maçlar var o maçlarda çok güzel oynuo oynayamayacağı maçlarda ise Nonda

Rejiarkd bunu anladı bence her maça Baros la çıkardı artık görev dağılımı yapıo

Baros boş vuruşları iyi değerlendiren bir oyuncu rakibin ofansif oyun sergilediği veya defansının kötü olduğu durumlarda Arda ve Keita nın ara pasları ile iyi işler yapıyor ornek Beşiktaş maçı

Nonda ise sırtı donük top alabilecek arda keita gibi oyunculara,kanatlara iyi paslar atıp pozisyon yaratmayı ve boş bulduğunda gol atmayı seven biri

Ah şu defanstaki sıkıntımızı da bi giderebilsek:):):)
    • Benim fikirlerimi kirlilik olarak görebilirsiniz, o zmn es geçin yazılarımı.Amacım tartışmak olsa meraketmeyin bir sürü konuda tezlerinizi verilerinizi çürütcek yetenek var.Ayrıca ülkemin takımı hakkında bende yorum yapabilirim her zamn mesela nasıl fb uefa macında galıbıyet veya maglubıyet aldıgında sız uzulup yada sevınıp yorum yazabılıyosunuz aynı olay yanı.Bizim bi lafımız var ona göre konuşun. 'Herkes haddini bilecek'.

neyse uzatmanın anlamı yok GS mize avrupa maçlarında başarılar
    • Arkadaşlar muhtemel 11 ler böyle ;

GALATASARAY
      Leo Franco
      Sabri
      Emre Aşık
      Servet
      Hakan Balta
      Ayhan
      Mustafa Sarp
      Keita
      Elano
      Arda
      Baros

STURM GRAZ
      Gratzei
      Sonnleitner
      Feldhofer
      Gordon
      Jantscher
      Hlinka
      Weber
      Hölzl
      Beichler
      Muratovic
      Kandelaki

Ayhanın kadroda olması şaşırtıcı oynayacağını düşünmüyorum.GALATASARAY IMA başarılar

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von emrah_07 ()

• bende birazdan maçı izlemek için Abimlere gitcem ,TNT de şifresiz dior ama ben Doğan Grubuna asla güvenmiyorum...Uefa ya şikayet ediceğiz ,,normalde ilk 6 maç şifresiz dior UEFA

Şuanda bu yazıyı okuyarak hayatının koca bir saniyesini boşa geçirdiğinin farkındasın değil mi !!!