ponçik team part 1

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ponçik team part 1

Ponçikler olarak o kadar tatlıyız ki bir konuya ihtiyacımız vardı. Öncelikle bir tatlı ismi olan ponçik bizim gibi güzel tatlı insanlar için kullanılır. Ponçik team de yer almak bir ayrıcalıktır. Ponçik teamsiz hayat boştur saçmadır. Ponçik olmak bir gelenektir. Yaşam stilidir. En sevdiğimiz t shirt. Yanımızdan ayırmak istemediğimiz bir defter veya bir kalem veya aşktır. Ponçik team güçlüdür herkes asi olabilir veya başka bir şey ama herkes ponçik olamaz içten gelir özeldir! Ponçiğiz ve guruyluyuz :hophop:

Baş ponçik: @yakamoz~
    Baş ponçik yardımcısı: @Juicho
    Tontiş ponçik: @snape
    Ağır başlı ponçik: @hopefull
    atarlı ponçik: @dikkatmühendis
    ponçik olduğunu kabul etmeyen ponçik: @katarsis
    ponçiğe tepkili ponçik @*pssiko*
    tam ponçik: @gunes
    ponçik darbesi yandaşı: @kserkses
    Taze ponçik: @Kaesu

NOT:ponçik alımlarımız devam etmektedir çok tatlı paint imzalar veya ponçik sözler ile team'imize katılabilirsiniz... :yastik:

The post was edited 4 times, last by yakamoz~ ().

• Yaşasın ponçik team Darbe zamanıdır planımızı buradan gerçekleştiriyoruz ilk önce @HopeFull indiriyoruz saat 00:20 itibariyle darbe ediyoruz :D

KARDEŞLER BİRLİĞİ
    Diplomat

Bizim adalet anlayışımız, rakibimizin adalet anlayışına hassas terazidir, dengelemeyi iyi biliriz..
  • Forumun başına @yakamoz~ getiricez coma kalkıcak ponçik olucak onun yerine herkesi indircez tüm herkes ponçik olcak delirdim dsffsgfds :D

KARDEŞLER BİRLİĞİ
    Diplomat

Bizim adalet anlayışımız, rakibimizin adalet anlayışına hassas terazidir, dengelemeyi iyi biliriz..
  • Ponçikler olarak penbe istiyoruz heryer penbe olsun penbe candır gerisi heyecan penbe ponçik krallığı kurucaz biz

KARDEŞLER BİRLİĞİ
    Diplomat

• HopeFull wrote:

Darbemi en sevdiğim. Ponçikler olarak darbe sonası ne önerileriniz bulunmakta ? :D
    yakında ponçik savaşları konusu açcaz ponçik hikayeleri yazcam foruma heryeri ponçik yapcaz her postta ponçik olcak ponçik ponçik tabi juichonun saydığı simleri filan demiyorum onlar cabası :F

hatta isim bile değişebilir ilk olara ponçikriam sonra yavaş yavaş diğer projeler en sonunda ponçikforge olacak nihahahahha

The post was edited 1 time, last by yakamoz~ ().

• yakamoz~ wrote:

HopeFull wrote:

Darbemi en sevdiğim. Ponçikler olarak darbe sonası ne önerileriniz bulunmakta ? :D
    yakında ponçik savaşları konusu açcaz ponçik hikayeleri yazcam foruma heryeri ponçik yapcaz her postta ponçik olcak ponçik ponçik tabi juichonun saydığı simleri filan demiyorum onlar cabası :F
    hatta isim bile değişebilir ilk olara ponçikriam sonra yavaş yavaş diğer projeler en sonunda ponçikforge olacak nihahahahha
    Sen yaparsın inanıyorum.

:baby:
  • Yaaa haniğğ noldu darbe Katarsis Hopeful niye hala inmedi bence darbeyle olmicak bu iş Referandum istiyoruz öyle indiricez forum takımını kendi krallığımızı kurarız

KARDEŞLER BİRLİĞİ
    Diplomat

• Ponçiklik yaşasın ponçik hükümdarlığı :D Darbe girişimi başlıyor bana yapmayın ben rapor asıyorum rakip ittifaka rezil olurum :D :D

KARDEŞLER BİRLİĞİ
    Diplomat