Liman İşgal Edememe ve Yağma Yapamama Sorunu

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Liman İşgal Edememe ve Yağma Yapamama Sorunu

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba forumda yeniyim sırf bu saçma sapan hata için kayıt oldum zaten... herneyse oyunu uzun zamandır oynuyorum ve ilk kez böyle bir hata ile karşılaştım hata da şu....

Oyunda inaktif bir şehri yağmalamak istiyorum ancak limanlarında 3 adet filika olduğu için askerlerim ve gemiler deniz muharebesini kaybettiği için geri geliyorlar bende filikaları temizlemek için alev ve şahmerdan gemileri ile limanı işgal et diyorum ancak gönderdiğim gemiler 1 raunt savaştıktan sonra filikaları temizlemeden geri dönüyorlar ve limanı da işgal etmiyorlar.... sonuç olarak ne limanı abluka altına alabiliyorum nede şehri yağmalayabiliyorum... lütfen biran önce cevap yazın şimdiden teşekkürler
    • Benimde böyle sorunlarım olmuştu kendi kendine düzeldi daha sonra araştırmalardan kaynaklanabilir dicem ama Filika falan dediğiniz için puanınınız yüksek olduğunu tahmin ediyorum.

Puanınız yüksek değilse Kuşatma ve İşgal Yönetimi araştırmalarınızı yaptınızmı ?
    • Juicho schrieb:

Benimde böyle sorunlarım olmuştu kendi kendine düzeldi daha sonra araştırmalardan kaynaklanabilir dicem ama Filika falan dediğiniz için puanınınız yüksek olduğunu tahmin ediyorum.

Puanınız yüksek değilse Kuşatma ve İşgal Yönetimi araştırmalarınızı yaptınızmı ?
      Evet o araştırmaları yaptım ancak bende filika yok henüz işgal etmeye çalıştığım şehrin limanında var...
    • İlk olarak filikalarla savaşamazsın. Bu bir taktiktir... filikalar savaşa katılmaz sadece kenarda durur ve savaş sırasında yaralı gemileri tamir edip, morali yükseltirler.
      İkincisi inaktif olan birinin şehrini ya da limanının işgal edemezsin. İnaktifse, zaten işgal butonu çıkmayacaktır. Denizden yapabileceğin tek aksiyon limanı işgal etmektir bu yüzden sistem liman işgaline çıkmana izin verir. Ancak savaşı kazanan gemilerin rakip oyuncunun limanında durmaz geri döner.

Eğer inaktif ve limanında filikası olan birini yağmalamak istersen iki şey yapabilirsin. Ya limanını işgale gidip dağılan filikalı geri gelene kadar (yaklaşık 4 saat sürer) yağmalayacaksın ya da adasına bir sömürge kurup o sömürge üzerinden yağmalayacaksın.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.