EKİP İttifağı Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Yukarıdaki ful ablukalı ada hiç yabancı gelmedi :) arkadaşlar o ada benim adam fakat burada bir oyun dönüyor ben aydınlatayım kararı siz verin önemli değil.

General puanım oradayken 57k idi okadar general puanı olan bir adamın ne şehrini nede limanını alamazsınız. Ekip ittifakı çok sever boş şehirleri ablukaya almayı vs.. ben hesapta yokken kendilerince sevinmişler ss almışlar bayram çocukları gibi fakat ben oyuna girdikten 1 saat içerisinde adada 1 tane abluka ve 1 tane işgal yoktu yani 1 saatlik bir sevinç yaşadılar ondan sonra kestim bunları savunmada yolladım ardından ben gittim ve 1 haftadır adaları komple işgal ablukada. Onlar sadece 1 ada kapata bildi ben offline iken biz onların multileri de dahil olmak üzere 2 adasını kapattık. Çok severler habersiz gelmeyi başka türlü nasıl ss çekebilirler ki :)

Ayarlayın anlaşmalı bir savaş yapalım hep beraber bukadar hevesliyseniz hiç önemli değil siz 6. sıradaymışsınız biz 13. sıradaymışız hiç mühim değil her türlü savaşırız yensek de yenilsek de ama böyle oyunlara hakkınız olmadan insanları kandırmak için buraya ss atmayın özellikle ONUR sana diyorum.

• Daha senin kadar boş konuşan bi insan görmedim oraya tek basıma gemiyle geldim öncelikle senin 5 şehrini ablukaya aldım hiç gemin yoktu diğer şehirleri kaan az miktar gemiyle ablukaya alıp çıktı ordan yan adaya geçti ama siz benim seffle yaptığım savaşa geldikçe geldiniz kaan destek atayım mı dedi attırmadım bu 1
      O sırada resimdede görüldüğü gibi 21k gpn vardı resim herşeyi açıklıyor öyle desteksiz sallama bu 2
      Kestim gönderdim diyorsun neyi kestin göster bakalım benimle olan savaşta oyunda değil miydin sen o kadar paketi kim açtı kim kimi kandırıyor bu rapor sahte mi ? korkudan bütün üyelere paket açtırıp aldın multilerinden altın çekip duruyorsun bumu adaletli savaş anlayışın ? 2 adaları ablukada diyorsun hangi 2 ada ablukada beni mi ablukaya aldın gel yenebiliyorsan beni yen ondan sonra konuş sesimi çıkarmam 1 gün 6 saat yol gelip sizi orda mahfettim ağzımı açmadım raporu asıp bıraktım ama görüyorum ki sen 2 boş şehire abluka atınca hemen hesap açmışsın bu kadar sevineceğini bilseydim adana bi söm atardım ablukaya alırdın. attığınız ablukalarda hiçbişey kesemediniz adamlar vali hazırlığındayken gece saldırdınız ellerinde düzenli ordu olmadığı ve çok kaynak olduğu için tatile aldılar. SAVAŞ SIRASINDA SİZİN CHAOS TATİLE ALMADI MI ? CHAOSU BOŞVERDE SEFF'E NE OLDU ÖYLE YA KAYBETTİKTEN SONRA NİCKİNİ FELAN DEĞİŞTİRMİŞ CAPTAİNDRAKE YAPMIŞ ÜZÜLDÜM ONUN ADINA. HALA BOŞ KONUŞUYORSUN PUANA TAKINTILISIN ANLAMAK İSTEMİYORSUN YADA ALGILAYAMIYORSUN PUANI ÇOK OLAN KAZANIR DİYE BİŞEY YOK ALPHADA 1.5M LİK HESAPLA 7.5M VE 1.5M LİK İKİ HESABI BİRDEN YENDİM TEK BAŞIMA GİT ALPHA RAPORLARINA BAK SIRALAMAYA GİR BAK THOR KAÇINCI SIRADA GPLERİ KAÇ VE BANA BAK İTTİFAKLIMIYIM İTTİFAKSIZMIYIM YADA SEN ZAHMET ETME BEN RAPORLARI BURAYA EKLEYECEĞİM. BİZİM DENGİMİZ DEĞİLSİNİZ BİRAZ SAVAŞMAYI ÖĞRENİN ÖYLE GELİN. ATTIĞIMIZ CASUSLARDA SİZİN KUT İTTİFAĞINA MSJ ATTIĞINIZI GÖRDÜK UFACIK Bİ İTTİFAKA MİNNET EDECEK KADAR DÜŞÜK MÜSÜNÜZ ?

Bak bunlarda puanla savaş kazanılmadığının kanıtı

BAK DİKKATLİ BAK ÖRS BİLE KURTARAMIYOR

Umarım bununla birlikte bu işlerin puanla veya sıralamayla olmadığını anlamışsındır. önceden sadece zevkine oynuyordum ama artık işler değişti bunuda bil kaç günlük mesafede olduğunda umrumda değil canım sıkılırsa 5 günlük uzaklıktada olsan gelir tepene binerim. hadi şimdi git kuzi ittifağındaki multilerinden altın çekmeye devam et
    • Aslında cevaplamayacaktım ama ilk defa gören duyan birisi bu yazdıklarını okursa seni bir şey zannedecek. Aşırı derecede boş yapıyorsun. Bizden öyle ödünüz kopuyor ki ittifakıma casus soktunuz bunlara hiç girmeyecem chaosu tatile almamızdaki amaç savaşın gidişatını elimizde tutmak için bir strateji idi biz savaş cephesi açılmış hiçbir şehri tatile almadık senin savaş bilgin yoksa benim yapa bileceğim birşey yok benim gittiğim 2 ada da full tatile aldı bu KAÇMAKTIR... Diğer saçma sapan basit kuruntularına cevap vermeyecem sen operatörlerden iyi bilmiyorsun onlar her hangi bir multi ihtimali olabileceği bir hesap gördüğünde hemen müdahale ederler o yüzden ben banlanmadığıma göre sadeece kuruntularla yaşıyorsun asıl sana biz çok üzülüyoruz. Adam nickini değiştirmiş bundan bile kendine pay çıkarttın sizinle savaştan baya süre sonra değiştirdi çocuk bu kadar ağlama onurmusun nesin çok boş yapıyorsun ben paket açmışım ona ağlarsın ben altın yüklemişim ağlarsın oyuna girip bütün işgallerinizi kaldırıp kesmişim ağlarsın arkadaş nick değiştirir ağlarsın ittifakındakiler korkudan tatile alır buna bile ağlarsın var mı ağlamadığın bir oyun ona geçek ? Harbiden yaşının adamı ol seviyeyi bu kadar belli etme yemin ederim savaş meydanında yapamadığını laf dalaşında yapacaksın oyunu bıraktım bırakacam.

• kimin kimden ödü kopuyor boş. Kim senin ittifakina casus soktu asil sen benim ittifagima aylardir casus sokmaya çalışıyorsun. Savastan 2 gun sonra nickini degistirdi atma biraz gercekleri konuş bu kadar yalancı olma savas meydaninda neyi gosterememisim elimde rapor olmasa hic kesilmeden butun gemisini tek başıma kestim diyeceksin. Bak ercan saçma sapan konuşup milleti kandırmayı bırak artık boşun tekisin oynamayı bilmiyorsun çamur atıp duruyorsun tebrik etmeyi ogren biraz. Seninle aramizda büyük bi fark var ben geldim lideri generali diplomati icislerini yendim sesim çıkmadı . Sense kimi yendin biliyon mu ? Ekipli birini yendigini mi saniyorsun sen eski dostlarina kazık atacak saldiracak kadar nankörsün ki gittin eski ittifagin olan leadtaki arkadaşlarını yendin gelmissin burda ekip bizden korkuyor diyorsun. Daha fazla boş konuşma amma büyük yara açmışız bi susmadın be daha fazla sayfamızı kirletme çocukla çocuk olmayacağım.