AL SANCAK (FEDAİ) İttifakı Savaş Raporları

• Savaş Raporu
    • İyi günler herkese.

Delta'da süregelen aşçı ve filika kıtlığından (!) dolayı savaş raporları biraz dağınık... Normalde tek seferde halledeceğim birlikleri kesmek için birkaç defa saldırmam gerekti.

( İRÇO ) Şehri Raporları

( İRÇO 1 ) Şehri Raporu

( İRÇO 2 ) Şehri Raporları

Sırf kalan 26 adet Tüfekçi birimi kesmek için fazladan bir saldırı daha yapmam gerekti.
      Alışkanlık işte...
      :D

( İRÇO 3 ) Şehri Raporları

( MALKO ) Şehri Raporu

( MALKO 1 ) Şehir Raporu

( NURÇE ) Şehir Raporu

( NURÇE 1 ) Şehri Raporu

( VOLKİ 1 ) Şehir Raporu

Böyle aşçı olunca ne kadar güzel değil mi ?

Hazır FeaR ittifakından başlamışken birkaç tane de yağma raporu atıvereyim şuraya...

Bu günlük bu kadar yeter herhalde...

:thumbup:

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.
    • İyi geceler herkese.

Çok uzun zaman oldu foruma rapor yapıştırmayalı... Zaten bu süre zarfında oyunda da etkin değildim. Elimde olan en güzel raporları hep en sona saklamıştım ama oyuna girmeyince onları asamadım... Neyse uzun süreli rötardan sonra da olsa kalan raporları bırakıvereyim şuraya.

O zamanlarda Delta'da genel savaş da yokken saldırı puanında birinciydik... Hey gidi günler hey... :D

Gelelim saldırı puanında beni 1. yapan raporlara;

(yigit39) Deniz Savaşları

(yigit39) Kara savaşı

(youngboy) Deniz Savaşı

(younboy) Kara Savaşı

(Sitemkar) Deniz Savaşı

(Sitemkar) Kara Savaşı

(FanaLy) Deniz Savaşı

(FanaLy) Deniz Savaşı -Savaş Raporu Dönüştürücüsü-

Veee geldik en sevdiğim rapora... Özellikle Tüfekçi kesimine dikkat etmenizi isterim.

(FanaLy) Kara Savaşı

(FanaLy) Kara Savaşı -Savaş Raporu Dönüştürücüsü-

Evet, elimde kalan raporlar bunlardı... Keşke önceden assaydım ama geçti artık.
      Herkese keyifli oyunlar... :thumbup:

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.