AL SANCAK (FEDAİ) İttifakı Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• FEDAİ (AL SANCAK) İTTİFAKI SAVAŞ RAPORLARI

Herkese iyi akşamlar.

Geçen yazdan bu yana kazandığımız hiçbir raporu asmadık. Açıkçası üşendik biraz. Ama ilerleyen zamanlarda elimizden geldiğince sayfayı canlı tutmaya çalışacağız. Birkaç ufak yağma raporu ile açılışı ben yapayım, devamı da gelir inşallah.

Takipte kalın, devamı gelecektir. :thumbup:

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.
    • Garibandan aldığım ama asmaya üşendiğim için silinen 80'den fazla rapor var, bunlar kurtardıklarım. :D

Dediğim gibi baya bir rapor silindi ama asmaya karar verdikten sonra kurtardıklarımı burada yayınlamaya devam edeceğim.
      Herkese iyi oyunlar, takipte kalınız. :thumbup:

• Herkese iyi akşamlar.

Yeni yağmalarla buradayım, bakalım beğenecek misiniz? Hadi uzatmadan başlayalım.

Arkadaş ben yağmalarken OLD ittifası üyesiydi, sonradan çıkmış... Baya da odunu varmış, ayrıca paylaşmaktan da kesinlikle çekinmiyor. :D

Varan-1

Varan-2

Varan-3

Varan-4

Varan-5

Varan-6

Varan-7

Arkadaştan 801k odun alıp, donanma tersanesini 38. seviyeye çıkardım sağ olsun. 8)

Kapanışı da Garibanla yapalım...

Sayfayı takipte kalın, devamı yakında gelecektir. :thumbup:

• Herkese iyi akşamlar.
      Maalesef bilgisayardaki ufak bir teknik aksaklıktan dolayı raporları yine telefondan asmaya çalışacağım... Alınan raporların, alındıkları gün ve saat net olarak belli olsun diye 'Savaş Raporu Dönüştürücüsü' yapıp asıyorum. Çünkü telefondan asarlen bir yukarıdaki postta da göreceğiniz gibi saat ve gün çıkmıyor. Herhangi bir yanlış anlaşılmaya ortam hazırlamamak için 'Savaş Raporu Dönüştürücüsü' özelliğini kullanıp asıyorum.
      İyi seyirler. :D

Çok güzel bir sunum olmadı. Ama tarih ve saatler belirgin, içim rahat... Devamı inşallah en kısa zamanda burada olacak, sayfayı takipte kalın. :thumbup:

• Sözünde durdum, yeni raporlar geldim. Bu Old'daki kaynak bitecek gibi değil... Herkese iyi seyirler.

Allah bereket versin. :D
      Raporları toplamaya devam ediyorum, fırsat buldukça da asacağım. Daha çok kaynak var buralarda... Uzun metrajlı film çekiyorum şimdi, devam filmleri de yolda.
      Kendinize iyi bakın, sayfayı takipte kalın. :thumbup:

• İyi günler. "sinema" filminin son sahnesi... Çünkü tatile aldı arkadaş.

Sonuç bu...

Gariban'ın birkaç raporu kalmış kenarda onları da asayım hemen.

Bu arkadaşa da sadece 3 tane yağma attım.

Ve bu 3 yağma ardında ;

Yakın zamanda yeni raporlarla buluşmak üzere, kendinize iyi bakın, esen kalın.
      :thumbup:

• İyi günler, yepyeni raporlarla yine buradayız. Bu güzel günde lafı fazla uzatmadan hemen başlayalım. Herkese iyi seyirler.

Peki, sonunda ne mi Old'u dersiniz ? :whistling:

Teşekkürler Old ittifakına. :D
      Takipte kalın, devamı gelecektir... :thumbup:

• İyi akşamlar herkese. Fenerbahçe'nin Yunan takımı Panathinaikos'u, THY Avrupa Ligi play-off turu 2. maçında Yunanistan'da 2. sefer yenip seride 2-0 öne geçtiği bu güzel akşamda yeni yağma raporları ile karşınızdayım. Beşiktaş'a başarılar, inşallah alırlar maçı. Totem yaptım izlemiyorum.

Raporlara geçelim...

Devamı inşallah olacaktır. Takipte kalın.
      :thumbup:

• Raporlar Muhteşem Eline sağlık :saint:

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

Bizim adalet anlayışımız, rakibimizin adalet anlayışına hassas terazidir, dengelemeyi iyi biliriz..
    • Kserkses wrote:

Raporlar Muhteşem Eline sağlık :saint:

Teşekkürler, buldukça vurmaya devam ediyoruz. Yepyeni raporlar var iyi seyirler dilerim. :D

Korsanda son anda 50. oldum... Toplam 758.000 kaynak kazandım. Aha yukarıdaki 10 rapordan 1 milyondan fazla kaynak var. :D
      Bu korsana gelen yeni güncelleme iyi oldu iyi...
      Takipte kalın devamı gelecektir. :thumbup: