Boz[Kurt] Ittifaği Savaş Raporlari

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tebrikler
      dağılmanın hemen ardından geldiniz kbmayın ilgilenemedik bi toplantı vardı da zaten ilgilenecek asker ve gemimiz de yoktu
      Ama artık şu sevdadan kurtulun boş boş işgal atıp fotolamak değildir mağrifet
      savaş raporlarıdır mağrifet neyse nice güzel savaşlara :)
      Büyük LİDERLER büyük ZORLUKLAR dan beslenir.
    • Adanızda 50 k gp vardı ..

1K mızraklıdan başka kesemedik ..
      ittifağınız dağıldı sonra çekildik ..
      Biz siz değiliz ki savaş vakti rodos basıp kaçacak kadar seviyesiz olalım ..

Sizin ayrılmanızın nedeni belli ?

İstersen Dökelim Ortaya Ne Varsa Elimizde ;)

Mesajlar duruyor İsteyene ÖZELDEN atabilirim ;)

Kapımız Açık Her Zaman Beklerim Rodosuda yanınızda getirin Belli olmaz ;) :bump:

• Arkadaş güldürdünüz kendinize cidden bunları atacak kadar düşük olmanız üzdü bizi çünkü belki şu an bize anca rakip olabilecek düzeye geldiğinizi sanıyorduk yanılmışız :D ben ameliyatlıydım 1 gün girmedim üzerine ittifak dağıldı ardından dağılmış ittifakın üzerine oynayan sizler geldiniz ki hiç bir şey yapamadınız kesildiniz gittiniz :D birde biz rapor atalım mı _? :D onu geçtim rodosa laf eden adamlar gp depoluyor ağlıyorlar sonra :D hadi canım hadi işinize bakın azıcık :D
    • Ahhahaha bi gidin ya :)) bunlari rapor diye asacak yüzünüz varmiydi habiden ya :)) off ne kesim olmuş varya kan gölüne dönmüş her yer :D
      Bende 14 k mizrak vardi ama yakalayamadiniz o sizin probleminiz mizraklarlada malum savasilmazdi boşuna geldiniz :)))
      Bide o kadar icinize sinmişiz ki ittifagi dagittigimizda ozellikle gelmeye niyetlendiniz nasil bi cesaretse :)))
    • Bunları Atmamda ki Maksat Sizin Korkaklığınızı Teyit Etmekti

Bakın Rodos Olayını Kabul Ettiniz ..

Hemde övünür Gibi Söyleyecek Kadar

Gelin Her Zaman Bekleriz Diyen Sözde

menfaat çıkar ittifağınız yine kendine yakışanı yaptı ve bizi şaşırtmadı..

Gp depolamamız zorunuza gittide ondan mı 50 k gp olan adada 1 k mızraklıdan başka kesemedik..

1.1 m puanı olan adamda yağmada 5 k malzeme çıktı işte siz busunuz..

:rocketlauncher:
    • Korkaklık mı 3 günde kaç kişi tatile aldı sizden _? bizde strateji var sizin gibi boş beleş oynamıyoruz hacım :D rodos konusu o zaman yazılmıştı hala seviye düşürüyorsunuz ve kendinize güldürtüyorsunuz hala rezil oluyorsunuz ... o günde bütün serverdan gp almıştınız yine kesmiştik raporlar ortada yediremediniz bütün serverın gp sini biz kesmek zorunda değiliz.... istediğimiz an istediğimiz şekilde savaşırız oyunu bilmiyorsanız boşa buraları kirletmeyin sıkıcısınız :D ... daha adamlarınızın filikaları bile yok 4 k gemi kestim 3 günde ağlamayın yahu :D ... ayrıca şunu söyleyim biz istemediğimiz sürece bizden malda alamazsınız ama yağma raporu istiyorsanız sayfamıza bekleriz size attığımız güzide yağmaların fotoları varda daha atılmamış olanlar da var tabi :D ... ben sizin raporları göremedim hayrola :D tabi olmayan şeyi atamıyorsunuz sizde haklısınız :D arkadaş silkelen ve yazdıklarına bak ... hala boş konuşuyorsunuz ve biz yapıyoruz ... siz buna devam ettikçe ezmeye devam ediceğiz üzgünüz ... kendi sayfanızı rezil ettiniz paylaştıklarınızla benim aslında çokta bir şey yapmama gerek bile yok :D sp lere bakılınca da kimin ne oynadığı ortada daha laf edecek misiniz _?
    • Asker Kaçırırsanız Bizde Mızrakçıdan Başka Kesemeyiz
      Korsana Bakta Konuş Sen :thumbdown:
      Allah'a Şükür Rodos'ta Şehrimiz Olmadı Hiç
      ve ayrıca 80 k puanlı adamın gözü seni kesiyorsa filikasızda gelir aşçısızda
      Korkmanız Gereken Mesele O Değilde
      Adam mucitle filikayla aşçıyla geldiğinde yine kaçacaksınız..

''egolarını tatmin etmek için 100k puandayken 10 k puanlı insanları işgal edip yağmalayan oyunu bırakana kadar 1 ay boyunca işgalini cekmeyen gerektiğinde örs basan birisin sen oyunun başında kaç kişiyi susturdun böyle kaç kişiyi hazmettin egolarınızın kölesi olmuşsunuz''

LAKİN BİZ GELDİK
      SİZ YOK OLDUNUZ !!
    • İyi bakın bu sizin adanızın resmi hazmedemiyorsanız bence susun ... korsana gelirsek biz korsana doydukta siz görmemiş gibi buraya bunu mu yazıyorsunuz güldürme aylarca korsanda biz birinciydik yine oluruz o sıkıntı değil ... Rodos diyorsun ki benim rodosta şehrim bile yok ve hala gidip SAS'a rodos basanda siz siniz şehirleriniz adamlarınız tatilden çıkamıyor hala rezil oluyorsunuz hala boş boş konuşuyorsunuz bu kadar mı acıttık kalbinizi kırdık üzgünüz hacım hak edene hak ettiği gibi sende yanlış tarafa oynadın sonuç bu bana bileniyorsun attığın fotolarla bu durumu sen başlattın şimdi cefasını çek ilk önce kendi yaptığına bak seviyeyi düşürdün sonuç bu her gün rezil oluyorsunuz ... Biz olduğumuzda neler olduğunu siz gördünüz zaten bu raporlardan bizim sayfamızda size 5 kişi yetti de arttı hadiyin halinize ağlayın :D

• kavgaya gürültüye ne gerek var ki :S
      önce kazansan da kaybetsen de tebrik etmeyi öğreneceksin bozkurt

bu ilk öğreneceğin şey olsun ... ikincisi de yahu arkadaş madem bu kadar iyisin bu kadar hoşsun güzelsin de gpyi aldın geldin 22k yan adaya söm attın savaş oldu bitti herkes yoluna gitti seni göremedim ben... sürekli casus attın 120k kristalin falan varmış iyisin hoşsun ee nerdesin abi ?

savaşanların harici herkes konuşuyor sizde arkadaş...
      savaşan adam konuşmuyor tebrik etmesn tmm ama bahane de sunmuyor ama savaşmayan adam geçiyor puntoyu artırıp kendi kendine şekiller çiziyor burda garip doğrusu...

KILICINIZ KESKİN OLSUN
    • valla bana bu sv de en az 5 kere rodos bastılar ama aa rodos bastın diyip kenera çekilip bak oyunu bilmiyor rodos bastı demekle olmuyor bize KURT İTTİFAĞI RODOS BASTI ancak savaşı gene ben aldım eğer rodos yiyip savaş alına biliyorsa rodos muhabbeti olmamalı herkes gerektiğinde basıyor
      -----------SAS-----------
    • Rodos basmak etik değildir pek :) ama basılabilir sıkıntı değil ona göre oynarsan yine kazanırsın istersen rodos bastırmazsın bile adama
      Ama kafa yapısı şu malesef ===>> bas gp yi yolla bütün askeri cepheye... böyle yaparsan rodos yediğinde sağa sola sararsın çünkü rodosu bütün birliğin yer elinde birlik kalmayınca sinirini bu şekilde gidermeye çalışırsın :)
      arkadaşlar amacım dalga geçmek falan değil haddim de değil eksiği olan pay çıkarsın diye yazdım yanlış anlaşılma olmasın iyi oyunlar
      KILICINIZ KESKİN OLSUN ....
    • Elit ve Bozkurt ittifaklarını tebrik ediyorum öncelikle :) Ancak birbirinize karşı bu kadar sert olmayın derim.Nasıl olsa kesim raporu yok 2 ittifaka da yakışacak şekilde.Belli bir tarihten itibaren saldırıları aktif hale getirin birbirinize karşı bu sayede asker kaçırdın yada asker basamadım gibi durumlar ile karşılaşmayalım

Gelecek savaşlarda görüşmek üzere :)
    • Kaçıyoruz ! Tatile alıyoruz ! Çiftçiyiz !

Her KURT üyesine değildir lafım yarası olan gocunacaktır elbet :)

Ben konuşmuyorum bunlar konuşsun ... Bırakmayın çiftçi olmayalım o zaman diyelim :)
      ----

Kaçıyormuşuz ... iğneyi karşıya batırırken çuvaldızı kendimize batırmaya çalışalım ... böyle bi tabir yok kaçmakmış... O zaman sadece 1 resim koyacağım bu nedir ? (kaçmıyor canım olur mu geri çekiliyordur ya da eli çarpmıştır )

Tatile alıyoruz ... Hmm hadi öyle olsun ... Siz neden tatile aldınız .....

Biz yağmaladığımız malzemeleri biriktiriyoruz onlar gitmesin diye tatile alıyoruz o zaman bizimki emek değil de mi ?

LAKİN SİZ GELDİNİZ
      BİZ YOK OLDUK !!!!! :tes)) (bu arada vitoya dır şu lafım ==> espiri yapma kardeş)
    • Buralar çok sessiz,bozalım sessizliği :)

Hocam Mars'ta koloni kurulmadan filikanın icadından haberimiz oldu :))

Rodos yakışmadı...

Şehirlerim bölgeye uzak olduğundan dolayı çok fazla yağma yapamadım :)

Savaş için teşekkürler bizi saldırı puanında yükseltiniz ancak Rodos basmak yada beyaz çekip kaçmaya çalışmak yakışmadı.Bir daha ki savaşta görüşmek üzere :thumbsup:

• senın haberın varda zee nın haberı yok hala. Sadece topçularla saldırıya gelmesi gibi. Onun dısında yakışmadı falan demıssınde neye gore dedın anlamadım. Savaştan önce zee multı hesabıyla örsümüzü kıtledıgınıde eklemelisin.

Bir insanın yegane vatanı başka insanların kalbidir.