Pinned Her Telden Sohbet Muhabbet..

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Feveran wrote:

nefarian wrote:

sen benden daha az dınlıyorsundur o zaman araba harıcı ındır uygulama telefondan dınle hangı sarkıyı acacyım olayı yok ya o yonden kolayıma gelıyor bazen :) nostaljık :) 70 lik kurtarmaz 3 kişiyiz 100 luk acar admın bey :))
      Hiç sevmem öyle kolayıma gelen şeyleriBiraz zor olacak ki alacağın sonuçta değerli olsun
      taş taşımıyotsun dostum gece geç saatte muzık dınlemek ıcın arabaya ınıp radyo acacak gıbı bır halın var. onemlı olan o anı yasamak evde de radyo bulunduran kaç kısı kaldı veya kullanan onun yerıne artık dırekt acıyorsun telefonlardan bunu kastettm sımdı ben cafer ıcın radyo ısımı soylerdm de neyse sonra ozelden soylerım :)

Susmak, insanı ele vermeyen sadık bir arkadaştır.
    • nefarian wrote:

taş taşımıyotsun dostum gece geç saatte muzık dınlemek ıcın arabaya ınıp radyo acacak gıbı bır halın var. onemlı olan o anı yasamak evde de radyo bulunduran kaç kısı kaldı veya kullanan onun yerıne artık dırekt acıyorsun telefonlardan bunu kastettm sımdı ben cafer ıcın radyo ısımı soylerdm de neyse sonra ozelden soylerım :)
      Ya şimdi bu sizin ittifaktaki herkes yurtdışıdamı yaşıyor
    • he sen onu dıyorsun :) ben orada bakmıyrum turk sv sındeyım genelde ama hepsıyle görusuyorm :) onları ben cok eskı oynadıgım sv lerden tanıyorum ondan baslamıstım zaten ıngılız sv sınde :) sımdı abartmak gıbı olmasın ama onlar eskıden daha da superdı yanı su ankı kadrodan dusun ıkı mıslı kalabalık ve daha organıze olduklarını hepsınnde lodosa benzer oyuncular oldugunu. lodos zaten esı benzerı olmayan bır oyuncu bılıyor bu ısı ben cok sv de oynadım cok saglam oyuncular gördum ama onlar kadar organıze lodos kadar saglam oyuncu görmedım sadece 1 tane gördum o da organıze degıldı adam sımdı hatrlamıyorm demeterde mı yoksa baska bır sv nın mı ne yenı acılısında 2 m lerı gördu hatta bı dondurulmustu galıba ne ıs dııye sonra actılar nasıl bır ambrosıa cektyse m ler yatrsan o kadar hızlı gelısemezssn bır turlu cozememıstım bırı o bırı lodos :) lodos turk svlerınde de oyleydı boreas psı ıle bırlestıgınde psı dekı guclu ıttıdekıler lodosun 3 5 katı yuksek puandaydılar ama korsanı yıne lodoos belırlerdı :))) boreasta ılk 50 yı bız doldurrduk çok felaket ısın atar kımseyı bızım ıttıfagın bolgesıne yaklastrmazdı ıttıfakta kalabalık oldugunu dusun 100 kısı cıvarı söm atacak yer bulamaz zten atacak olan. sımdı bakma sayı az 20 kısı yok ama yıne yabancıları dıze getırıyor.son olarak onların hepsı ulkemızde yasıyor ;) bır kaç oyuncu harıc onlarda zaten yabancı.lodos artık bızım sv lerde oynamıyor oyle karar aldı onun görusune göre daha guzel ve konforlu ıng serverı.sadece kendısı bıraz donuk bırı gıbı glıyor bana ama cokta ıyı bırıdır o kadarda. :) benım gözumde yürüyen ambrosıa :) şimdi bırı bcıkar bende de o kadar olsa bende oyle olurum derse o ıste o kadar kolay degıl onuda dıyeyım bunu derken :)

• bu konuyu burada konusmuyorum cok sen lodosu ne kadar tanıyorsunsun bakalım forumdan mı oyundan mı :) lodos yıne oynar oynamasına ama onun ısmı gecer bır sekılde o oldugunu bıldırmeden oynasa anlamı olmaz zaten oynasa dırekt o oldugu anlasılır ansızın gelıp puanı alır gıder :))) bır de yeterınce yogun zaten yabancı sv de de kral 3 ittifak bırlesıyor yıne durduramıyorlar :)

• telefonda herşey istediğim tarzda olunca bi zaman sonra sıkılıyorsun :) , aux yaparsam telefondaki radyo uygulaması ile Karadeniz Slow tarzında radyo lar var onlar motive ediyor bana :)

@yalan48

okul başladı biliyorsun , bu sene müdür değişti müdüre oldu, kök söktürüyor dolayısı ile zor :)

Şuanda bu yazıyı okuyarak hayatının koca bir saniyesini boşa geçirdiğinin farkındasın değil mi !!!
    • yok turkte oynamıyor sen okumuyorsun heralde :) dıyorum ya yabancı servar daha konforlu daha ıyı bır yonetımı oldugunu dusunuyor orada oynuyor yeterınce yogun oynayacak olsa yıne baslar yıne oynar sevmıyor bızım svlerı. ıstese gelır farklı nıckle bıle oynar ama anlamı olmaz zaten oye bıle olsa oyun tarzından bellı olur o kolay kolay sözunden donmez... yabancı sv de devam edıyor bundan sonra zaten orada da lıderlıgı aldı yakın olanlarda onun ıttıfagından :)

• o abarttı bıraz ama evet foruma bakmadım o ara ben bı yazı yazmıs olabılır belkı hı bılgım yok ama onun dedıgı gıbı degıl o olay ben ondan cok daha ıyı bılıyorum o olayları ve nedenlerını :) onun o zamana kadar hıc bır sorunu yoktu o zaman o oyle bır karar aldı onun tercıhı