Angepinnt Alpha Genel Sohbet Odası

• Sohbet
    • Neu

kral harbi bos konusuyorsun kimse msj yazmiyordu siz actiniz konuyu savasta birsey yapamayinca cenenize vurmus suskunkurt kime msj atipta kimi banlatmis varmi elinde kanit cik hadi soyle o isleri sizler iyi yaparsiniz sahte hesaplar acip isim degistirip millete msj atarsinz bilip bilmeden konusma birbirinizden bi habersiniz yada isinize geldigi gibi suskunkurt savasmayi bilmiyor sen ne yaptin savasta bunu acikla sen degilmiydin millete msj atan ceza aldirmak icin iftira atiyorsan dusunde at laf ebeligi yapma sunu kabullenin artik savasta ezildiniz bukemedigin bilegi opeceksiniz bizde tamam diyelim bizim arkadaslar rodos aksion som sokme olmasin dedigi zaman o kadar cesaretlisinizya niye kabul etmediniz baktiniz savasta birsey yapamiyorsunuz yok onun isi var sehir disina gider yok koye gider vs vs palavralar hazir hala lak lak pesindesin o kadar iyi savascisinya hani suskunkur bilmiyorya savasmayi sen savasta gorelim savasini:):)
    • Neu

Kral yemin ediyorum sen yazma:) ruh adam yazsın Konyalı yazsın noir yazsın valla bak sen yazma 15 yalındaymısım nesin anlamadım ki. Elle tutulur bişey yaz . Noldu sizde bi tane lord leo vardı kaçtı TARIK oldu sonra girdi çıktı vs hala yağma yiyor da beni attı yağmalamayın diyor .
      Noir sizin kaç casusunuz vardı thorda moon da? Bizdekileri paketledik Konyalının kucağına verdik efsane Ufuk’lar Serkana lar.
      Konyalı mağlubiyet sebeplerini slrkküde anlatmaya gerek Yok açın bir konu orda anlatayım size. Noir multi demişken U S R A gitti en son multiden ne düşünüyorsun . Yahu ittifak lidetiniz multiden ban yemiş yeni ittifak kurmak zorunda kalmışsınız hala konuşuyorsun insanda biraz utanma olur. Forumda bile multim olduğunu söylüyorsun ver modlara rumuzları benmiyim değilmişim gör
    • Neu

İftira falan değil suskunkurt bir iddia, evet iddia ediyorum buraya wolfmanalpha ve gofret kullanıcı adlarıyla geçmişte de yazdın şimdi de yazıyorsun, bu iddian neye dayanıyor diyorsan meslek sırrı diyelim. Sen de benim iddiama karşılık o kullanıcı hesaplarından yazmadığını söylüyorsun sen bunu neye dayanarak söylüyorsun dersek , bir iş IP si, bir ev IP si, bir cep IP sini çakıştırmadan kullanma maharetine dayandırıyorsundur muhtemelen. Sonuçta ne ben iddia mı kanıtlayabilirim ne de sen benim iddiamı şikayet et diyerek çürütebilirsin.

Lafı evirip çevirme ve anlatılmak isteneni anlamamak veya anlayamamak konusunda sonsuz yeteneğini de gayet iyi biliyorum ama yine de yazacağım, son kez.

Bak şimdi

1. O hesaplar kapandı
      2. O hesaplar kapandığı için kimse çıkıp buralarda bir şey demedi
      3. O hesaplar kapandığı için çıkıp buralarda bayram ettiniz post üzerine post attınız buna da kimse bir şey demedi
      4. Sorun şurada başlıyor bak iyi oku :

Bu hesapları bu kadar takip edebilmek için ittifakta olmak gerekir, ben bile bazı kapanan hesapları burada gördüm ilk kez.
      Burada sirküler mesajlarını takip ettiğinizi ima eden hatta burada sirkü içeriğini yazan mesajların oldu, ip paylaşımlı hesaplar yok ittifaklar arasında demek ki multi.
      Bunları zaman ayırıp senden başka kimse yapmaz. %99 oranda D-A da aranan casuslardan birisi sensin anlaşılan o ki yeni kurulan ittifakta da bizzat bulunuyorsun.

5. Şimdi burada çıkıp d-a içinde casusumuz var diyip daha sonra da burada bunlar multici demek pek bir garip duruyor. Esasen senin jargonunla yazarsak insan da biraz utanma olur, multi hesaplarla casusluk yapıyoruz bir de burada multiciler diye post üzerine post atıyoruz diye.

Gördüğün gibi sizden başka kimse bizim hesaplarımızın kapanmasını dert etmiyor. Sizin bu kadar yaygara koparmanızı çözemedim.
      Biz bunlarla başka türlü baş edemeyeceğiz bütün hesapları toptan kapansa diye yapıyorsunuz muhtemelen.

Bak bu da son sözüm, oyun bitti ikariam bitti alpha bitti, şurada savaş olmuş oyunu oynayan bir avuç kişi kalmış, şu son demlerin keyfini çıkaralım demek varken ne bu forumlara dökülüp başlık üzerine başlıklar, post üzerine postlar, ticketler nedir derdiniz. Oturun oyununuza bakın.
    • Neu

Ah Noir ah hiç değişmeyeceksin, neden sana 3-4 kişi muhalif yazınca hemen benim multim oluyor. Yada neden multi forum hesabından 2-3 ayrı yerden aynı konuyu yazayım? Benim yazı tarzımı nerden yazarsam yazayım aynıdır. Forumda 3 hesaptan yazınca ne geçecek elime? Onu bi tarafa koyalım bende iddia ediyorum senin oyun forum hesaplarını Konyalı hektor ruhadam kullanıyor . Bizde casusunuz yokmuydu ? Büyük başları saymıyorum bunların hepsini tesbit edip cakoyla ve diğer arkadaşlarla bulup çıkarıp kucağınıza verdik. D-a da dostlarım olamazmı, Konyalıdan hazzetmeyen arkadaşlarım olamazmı da da gördükleri yanlışları görüp abi bunlar napıyor böyle mallık görmedim diyen Kişiler olamaz mı? Sizin bizdeki efsane Ufuk ve multileri bizim sirkünün ekran fotosunu çekip sizin sirküye atmadımı? Atarken resmi kırpmayıp şehir adı kabak gibi görünmüyor muydu? Çokta çaba sarfetmedik aslında casuslarınızı bulurken. Sen şimdi benim eski ittifakınızda multim olduğunu söylüyorsun ama bizdeki multilerin için bişey demiyorsun neden ? Her zaman her yerde sizi sevmeyen arkadaşlarım olmuştur, gelip sizi anlatması sizde multim olduğunu göstermez. Hiç o taraklarda bezim olmadı olmazda , olsa evet var sanane derdim. Lideri multiden banlanan biri olarak forum multisine takılma, foruma evden cepten ve şirketten giriyorum ticket aç oyun ipm ile forum ip lerim aynımı diye sor. Sana söylemezlerse ben kendime ticket açayım gelen cevabı paylaşayım, multi değilse utanıp özür diler misin ?