Angepinnt Alpha Genel Sohbet Odası

• Sohbet
    • dogukan aleykum selam oncelikle gelmene cok sevindik savasi baslatan sizinkiler tatile alan yine sizinkiler gelmene sevinme nedenimiz sudur belki sen tatile almazsin kacmazsin hadi burda bos muhabbet yapma icraat yap d.a ittifagi ne zaman zafer kazandida simdi kazanacak? Ha su konuda haklisin bak nerde alabere dalavere sizlerde bu konuda hem fikiriz savasmicaz diyorlar savas bitti diyolar senin gelmen ozguven vermis yegenlerine demekki gelin gelin bekleriz bizde uzuluyoduk savas erken bitti diye simdide uykularini iyi almaya bak uykusuz kalacan gunler cok okacak hadi by
    • INADINA THOR ONCELIKLE KIMSIN NESIN NECISIN BILMIYORUM BEN BILMEDIGIM TANIMADIGIMI MUHATTAB DA ALMAM
      SEN ISINE BAK ZATEN YAZDIGINA KENDINDEN BASKASI INANMAZ

SAVAS TAN KACAN BIRILERINI YANLIS YERDE ARARSINIZ BU ITTIFAKLARIN LIDERLERI NE DEMISSE O DUR..BEN UZERIME DUSNI YAPARIM ISMIM GECMIS KENAN ABI SAGOLSUN HATIR GUDUP YAZMIS BIZDE CEVAP VERDIK...SAVAS IKARIAMDA BITMEZ BITIRILIR BUNU 2 YIL ONCE KONUSARAK COZEN KISILER BELLI BURDAN GEREKSIZ LAF ATMALARLA MESGUL OLMAYA GEREK YOK...SIZE KENDIMI VE D A YI ANLATCAK DEGILIM LIDER CEZA ALMIS BIZDE DOSTLARIMIZIN YANINDAYIZ KIMSEYI NE GAZLARIZ NEDE DUR DERIZ

AHISKALI YA LAF SOYLERKEN IKI KERE DUSUNUN MESAJLAR ARSIVIMDE DURUYO AYIP ETMEYIN BURDA KONUSULANLA ORDA KONUSULAN TUTSUN BIRBIRINI

THOR IYI BIR RAKIPTIR OTESINI DUSUNURSENIZ OYUNDAN ZEVK ALMAZSINIZ YARISI BIRAKIR YARISI HESABINI SATAR GIDERMAZALLAH
      ASLAN VE FiL KURTTAN GUCLUDUR
      SEN HIC SiRKTE OYNATILAN KURT GORDUN MU???

BOSA KURT OLMADIK BIZ... :tr: :tr: :tr:
    • Sizin D.A ile sıkıntınız nedir bu oyun savaş oyunu kazananda olur kaybedende herkes birleşmiş D.A ya düşman olmuş acaba D.A alphada olmasa kimle savaşacaksınız?
      Kendinizide nimetten sayıp burda boş muhabbet yapıyonuz millete gösteriş yapınca şöhretinizmi artıyor, hayranlarınızmı artıyor ?
      Buraya mesaj yazana kadar madem delikanlılık taslayan siz klavye delikanlıları sahada devam edin.
    • valla sizler pasa han nrg ve ismini sayamadim bi suru ittifak ile birlestiniz dostumuz olarak tebrik ettik birlesmenizi sevindik ama sizler naptiniz 2 3 ittifakla birlesince bizlere saldirmaya karar verdiniz dostlu bozmak istediniz ee dostlu bozana yalvaracak halimiz yok biz durduk yere kimseye saldirmayiz buda boyle biline valla bizler savas bolgesindeyiz hani su 9 10 sehir tasidiniz adalar yokmu ama sizler tatildesiniz ac bi soyle etrafina bak buda son msjim savasacaksaniz oynuyalim savasmicaksaniz yormayin bizi
    • savaşdan önce bizle savaşmak için paravan ittifak kurdurup teselli ve karanfile sonra destekleyin gp altın sonra ittifakınıza alın onları gelin biz yapmadık diyin.
      Sizin karşınızda çocukmu var kimi kandırıyonuz anca kendi kendinizi kandırırsınız.
      Siz kimle birlestiniz orko huzur thor kdtk 57.alay csrt age eski birde paravan olarak kullandığınız 5.6 ittifakta dışarda daha neyin ne olduğunu sizde. Iyi biliyoruz sizin kendinizden haberiniz yok.
    • 57 alay csrt age huzur iyi arastir gel.asil.sizler kendinizden bi habersiniz teselli ile karanfilim olayi farkli abilerine sor ogren gel kim hakli kim.haksiz gerci size gore herkes haksiz bi siz haklisiniz ben onu bunu bilmem teselli ile karanfilim bayra diktimi dikti sonra 9 10 sehir tasiyip bayrak dikildimi dikildi ben ona bakarim:):)
    • oyle 3 5 ittifak birlesince kendinizi alppa kralimi sandiniz oyle bi dunya yok simdide dogukan abiniz yuklenir 2m altin 2m gp tek liman tek kara goturecem diye ugrasir dort gozle beklioz oyle.lafla.olmuo bu isler thor ittifagi kdtk orko birlesmesi olmadan koskoca.d.a ittifagi thora karsi zaferi yokki simdi.olsun sagdan soldan yardim isteyin belki cikar yardim.eden acirda :)")
    • Kral oyunda sadece söm söküyorsun.rodos basıyorsun. Buradada konuşuyorsun.

15 milyon gp li 2.5 milyar altınlı ihtiyar1 E kaç para verdiğinizi ve başka serverdan getirdiğinizi tüm alpha biliyor

Anlaşılmasın diye içinize almadığınız hem ittifaksız hemde başka ittifaklarda tuttuğunuz yüksek gp li bir sürü hesap çıktı

Hala burada konuşuyorsun

D A dağılmış
      Bir sürü multi çıkmış
      Tüm hesaplar tatilde

Hala burada konuşuyorsun
      Türk övün çalış güven

• Kral harbi bos konusuyorsun bu isler somurge sokmeye benzemez cik acikla hangi ittifaktan altin yada gp almisiz varsa elinde kanit konus yoksa sus ama ben sizlerin hangi ittifaklardan altin ve gp istedini biliyorum.kanitiyla var bnde bosuna ugrasmayin sizlerin ne oldugunuzu alppa az cok anladi hadi somurge sokmeye git gec kaldin ne alaveresi cevirmisiz eger biraz durust ise acikla hadi millete iftira atmayi birakin gerci abilerin neki sen ne olasin :P
    • Ya general altın almaları dert değil. Alsınlarki daha fazla keselim ama sürekli tatile alıp kaçmalar bide şehir adını kaçmak sana yakışır yapan bi lord meto var savaşamadıklarınını açığını komikli yaparak kapatıyorlar. 93.73 etrafında 1 tane D-A lı var açık. Oda ya sur çıkarıyor ya geri çekiyor ya rodos dolunca isyan çıkarıp rodos basıyor. Sevgili HİLAL ittifağı siz şimdi ne diyorsunuz söyleyin hele. Permi ettiniz, yenildinizmi bi açıklayın hele Tüm Alpha duysun.
      lİDERİNİZ DAHİL 17 HESAP BANLANMIŞ. Bu arada diğer ittifaklarada multiler sokmuşsunuz onlarda banlandı onları sayarsam 25-30 u bulur sayı.
      İçimize soktuğunuz Efsane ufuk filan bunları saymıyorum. merlin ve tayfası ile tüm savaşlarda savaşı ayakta tutmaya çalıştınız kısmet bu zamanaymış.
      Savaşacaksanız açın ihtiyarı yüklenin gelin aynı yerde şehirleriniz zaten. Ha diyorsanızki rodos olmasın söm sökme olmasın geri çekme olmasın aksiyon olmasın onada en baştan dediğimiz gibi varız ama hayatınızda bu tarz bi savaşta olmadığınız için onuda kabul etmezsiniz. _ScorpioN_ u bile çileden çıkardınz adam isyan etti bu bayrak dikilmelerine. Mesela savaşın başında çok hevesli olan Aksi Hamsi son 2 ay kayboldu sürekli oyunda ama oda söktü gitti neden ? Çok inanıyordu yeneceğine gezmediği ittifak kalmadı. Forum multileri vardı bi ara amcaoğlum diyordu :) Neyse halep orada arşın burada burda boş yapmaya gerek yok. İhtiyarı paylaşın gelin savaşın. kaderden kaçamazsınız. Lord Leo bile utancından rumuz değişmiş -a dan çıktı bi ara peşini bırakacağımızı sandı sonra geri döndü sonra atıldım ters düştüm dedi :) Yapmayın böyle valla hepinizde bi lord bi efsane bi kral rumuzları gırla gidiyor kral1 sonkral sondan bir önceki kral lordmeto lord leo bi ara baba oğul sanıyordum sizi. Rumuza gelince herkes kral ama oyunda tıs. Ama biriniz çıkıp gelir sorarsa kenan abi biz bu savaşı niye kaybettik neden beceremedik bu hale düştük diye anlatırım belki faydası olur bundan sonraki savaşlarda daha dirençli olursunuz.
      Buyrun banlanan adamlarınınız bir bölümü..

voldemort
      T E Ğ M E N
      Mustafa Bey
      ZE-SE
      dağdaş
      merlin
      ARAGORN
      - S K Y -
      Siyah_Sancak
      AKINCI1
      Sehzade Mustafa
      1tkn1
      T1TAN1C
      hayrettinn
      LİONS
      _D A D A Ş_
      Tırcı
    • Thor'un yanında olduğumuzu herkes biliyor bunu kimseden sakladıgım yok ama birleşme ne ara olmuş onuda söyleyinde aydınlansın hem forumdaki arkadaşlar hemde bizler aydınlanalım ne zaman yapmışız birleşme :))
      Destek vermedim henüz Thor 'a destek gereklimi diye sordugumda gerekmedigini üstüne basa basa söylediler ki hezimetiniz o derece yanii ama gerekirsede destekleyecegimizi herkes biliyor zaten boşa dillendirip ağlayıp sızlanmana gerek yok burada
      Anlayacagını düşündügüm kadar açık bir dille yazmaya çalıştım bu mesaji kraliçe...
    • SELAMUN ALEYKUM .
      Thor ittifaki ile aramizda bir savas oldu. Sonuc olarak savaştan tek tarafli cekildik. Thor ittifaki bizden daha disiplinli daha stratejik daha guclu daha azimli daha mantikli ve lojistik konusundada daha iyi destek oldular.

Savaş bu sonucu ya anlasmaya varir yada bir kaybeden bir kazananı olur. Thor ittifakini basarisindan dolayi tebrik eder kendi ittifakima şahsımla birlikte tesekkur edip D.A ya yakismayan sekilde savastigimiz icinde kiziyorum ve kiniyorum.

D.A ailesi olarak burada birseyleri inkar etmenin bahaneler uretmenin anlami yok. Hepimiz bu savastan bir ders alamadiysak ikinci savasa kimse kazanacaz diye niyetlenmesin. Bu savas bir ders niteliginde oldu bizim icin.

Savaşı kazanan tarafi tebrik ederim. Bizim uyelerimizden kimsenin burda bu tur diyaloglara girmesinide yönetim olarak istemiyoruz. Biz oncelikle kendi isimize bakalim. Cevap savasta verilir. Burda yazanlarnda kimse icin bir hukmu yoktur. Klavye kullanmasını bilen herkes yazabildigi icin burayi fazla dikkate almayin.

Son olarak her ittifak herkese destek verebilir. Bu konuda da sorun yoktur. Ikariami oyunun anlamini bilerek oynayalim ki kafa dagitmak icin geldimizi yer kafamizi agritmasin.

Hayırlı geceler.
    • KRAL schrieb:

Sizin D.A ile sıkıntınız nedir bu oyun savaş oyunu kazananda olur kaybedende herkes birleşmiş D.A ya düşman olmuş acaba D.A alphada olmasa kimle savaşacaksınız?
      Kendinizide nimetten sayıp burda boş muhabbet yapıyonuz millete gösteriş yapınca şöhretinizmi artıyor, hayranlarınızmı artıyor ?
      Buraya mesaj yazana kadar madem delikanlılık taslayan siz klavye delikanlıları sahada devam edin.
      S.aleyküm hayırlı sabahlar dademinden beri okuyorum yazılanları bu arkadaşın mesajlarının hiçbiri bir öncekini tutmuyor :) sırf konustum demek için konusuyor heralde...

savaşın kazananı belli konyalı gayet acık ve net yazmış kendinizi avutup durmayın...
    • Konyalı hazır buradayken çok sevdiğin Ahıskalı abin bölgeye söm atmış. Daha öncede belirttiğim gibi en çok ona üzülmüştüm ban yiyince. Ahıskalı bölgeye söm attığına göre devam edeceksiniz. Sende Söm atıyorsun ne zaman tatildeki hesapları açarsınızda başlarız gençler sabırsızlanıyor. Ayrıca bu kez aksiyonsuz rodossuz söm sökmemsiz tüm Alhanında izleyici oalrak katılabileceği bir savaş olsun mu ? Aksi hamside gelmek istiyorsa 1 kişilik onada yer ayırabiliriz istediği adadan.
    • Neu

Kenan abi bana formda yayınlamak icim vermis oldugun yaziyi artik yayinliyorum.

" Suskunkurt adina"
      hayırdır nereye gidiyon yazan birine verdiğim cevap tane tane oku thorda neden olmadığımı detaylı anlamış olursun :))

üstad aslında oyunu çoktan silip çıkmam gerekiyordu.
      Bu oyunda 2 düşman ittifağım oldu biri rlx hakanım zamanında diğeri d-a
      bu oyundada 2 ittifağım oldu biri non-s kapanınca kdtk.
      şurda durma sebebim silahşör buldanlı ve bi kaç eski dost.
      kdtk thor birleşince alphada kafaya yerleşti ve korsanda aktif değildi
      korsanda freedoma destek veriyorduk çünkü d-a lı king tunahan belası vardı başımızda rahat vermiyordu
      her dönem sürekli kingi son dakika indiriyor bizimde hoşumuza gidiyordu .
      sonra king tunahanın oyunu multiden kapanınca thor korsanda rahatladı
      fredomada destek vermesine gerek kalmadı.
      bu arada istkar34 türedi bilgücü olduğu söyleniyor neyse thor olarak gittim anlaşma teklif ettim istkara kabul etti dediki fredom yani huzur anlaşmaya dahil olursa bende anlaşırım dedi neyse freedom tamam bende dalmıyorum ist kara dedi
      aradan 1 hafta geçti herkes kendine korsan basıyor rahat 15-20 thorlu listede tabi fredoma destek veren yok fredom tek başına kaldı geldi bana böyle olmuyor kimse destek vermiyor cart curt. thor sana neden destek versinki kingi indirmen için veriyordu karşılığında milyonlarca kaynak alıp korsan zevkini çıkarıyordun.
      Bu yine geldi istkar34 konyalı dedi benim ahdım var anlaşmayı bozuyorum dedi gitti istkara daldı istkarda bizle olan anlaşmayı bozdu doğal olarak
      bende naparsan yap artık thor sana korsan desteği vermeyecek dedim.
      istkarlada konuştum. fredom zannettiki istkarla anlaşmayı bozunca istkar thora dalınca thorlular yetiş fredom deyip puanları fredoma verecek zannetti. umarım anlatabiliyorum.
      aynı anda bombacı rumuzlu biri çıktı ruling miş eski thorlu. bombacı 1-2 thorluya daldı banada daldı puan alamadı bende sirküden bu olayları anlattım
      bombacıyı anlattım
      meğerse bombacı thor yönetimi ile konuşmuş thorluları vurmayacağı garantisini almış thorda buna hesap vermiş puan vercekmiş filan
      adamın bana ve bi kaç kişiye daldığı raporları aldım pasteledim sirküye
      kızılmaskeye yazdım bana bombacı bize dalmayacaktı dedi anladımki plan büyük saf thorlulara dalacak üstünü örtecekler. bu konu daha yazılmasın sirküde canı yanan gitsin bombacının limanları tutsun diye asıp kesti kızılmaske
      bombacı fredomun adamı ve kızılmaskebombacı bize dalmayacaktı demesine rağmen dalmasına " yanlış yaptılar diyemedi " çareyi beni ittifaktan çıkarmakla buldular.
      bende forumda tüm bunları anlattım bombacının ipliği pazara çıktı huzur ve thor üst yönetiminin thorlu kendi halinde puan toplayanlara çakmasına göz yummalarını hazmedemedim thor defteri bu şekilde kapandı.
      uzun yazdım ama ben artık oyunun savaş tarafında değilim ben gemi asker bulur savaşanlara satarım yaşım 44. dün heven bana çakal diyordu bugün gelmiş abi eski günlerin hatrına altın versene diyor anlatabiliyomuyum
      ben artık filo yüklenip gidip bi yerlerde doldur boşalt yapamam :) oyunun entrikalarını 3 kağıtçılıklarıyla işim benim.
      Görüşürüz .