Angepinnt Alpha Genel Sohbet Odası

• Sohbet

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• İlk mesaj benden hayırlı olsun bakalım :)

Eski Gammalı (Emekli) :mafya:
      Phi CANOLAR DİYARI ittifağı çöpçüsü :caat:
      Dionysos WANTED_ (ÇETE) ittifağı Lideri :savasci:
      Demeter BATI (BATI) düzensiz üyesi :sarhos:
      Eunomia KARA (VEBA) çiftçisi :gul:
      Hades HAN (HAN) diplomatı :hmmm:
      Psi,Hephaistos,Kaikas,Notos işsiz :turtle:

• Öncelikle genel sohbet sayfası hayırlı olsun.

Bu mesaji ismimizin geçtiği sayfalardan birine yazacaktim lakin forum güncellemesi sırasında kaybolup gitmesin diye ana sayfaya yazayımki bir daha aynı sıkıntıları yaşamayalım.

Birkaç gün önce Moon ittifakıyla aramızda yaşanan olaylara binaen forumda bazı arkadaşların yerli yersiz açıklamaları olmuştu. Bu açıklamaları forumu takip eden arkadaşlar denk gelmişlerdir. Tekrara düşmeye gerek yok.

Bunun üzerine bir durum değerlendirmesi yapıp Moon ittifakıyla aramızdaki problemi halledip bizi maşalık ile itham eden Göktürk üyelerine bu yaptıklarının yanlış olduğunu MÜNASİP bir dil ile anlattık ;)

Ki zaten ne demişler?

"Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir."

Bizimde burdaki KÖTEK ifadesinin hakkını verdiğimizi düşünüyorum.

Şu anda Göktürk üyelerinin %37 si tatilde %49 u kaçak %14ünden de haber alınamıyor ..

Demekki neymiş bir laf etmeden birilerine iftira atmadan önce bu işin sonunun nerelere varacağını hesap etmek gerekiyormuş.

Değil mi saygıdeğer forum ahalisi 8)

• mrçelik o dedigin yanliş işte göktürk adına hiçbirsey olmadı siz bizim ittifagımızı dagıtmak için gelen üçbeş oyuncuydunuz gökturk olarak bi alıştırma yaptık cekildik sizlerde havaya girmişsiniz görunen o ama göktürk hala ayakta amascınıza ulasamayacaksınız demiştim sen git şimdi akıl verenleriniz kim heaven mi oda iki üç cümle yazacaktır veya ssuskunkurt oyundan cok yazdı esaes le karsılıklı gulüştüler bu oyun bunu unuttular
    • Aksi hamsi,
      Bak kardeşim amcaoğlun çıktı foruma saçmaladı, sende arkasından onu destekler mesajlar attın, başka servera altın götüren hesapla ilgili, geldim sana oyundan açıkladım he tamam o zaman filan dedin. Kabahat bendeki seni adam yerine koyup açıklama yaptım. Sonra huzurlu rumuzunu amcaoğlunu forum multiden banlattım sonra çıktın YALAN söyledin bilmiyordum o olduğunu dedin, rezil oldun . Ama görüyorum ki hala çıkmış konuşuyorsun burada. Yaptığın yanlıştı, yanlışı kabul etmiyorsun. Thor'dan bi kuyruk acın varsa söyle. General dilenmediğin bir ben kaldım. Madem bitmediniz yıkılmadınız, tabi kaçarak olmaz bu işler Mrçelikin, _TÜRK_ ÜN Silahşörün adaları belli, açsınlar kapıları buyrun gelin. Her daldıklarında beyaz bayrağa basıp geri kaçıp burda gelip böyle konuşurursan kendini rezil edersin gene. Bak sana söyle bir tekliftede bulunabilir arkadaşlar. Siz tüm ittifak onlardan sadece 1 kişide savaşabilir diğerleri aşçı filikayla izler . Sen bunada tamam diyemeyeceğin için daha fazla gürültü kirliliği yapmadan kaybol bence.
    • Ahahahahahahahahahahah

Gülmekten yazamıyorum dur.

Ahahahahaahahahahahh

Şehirlerinden çıkamayan hamsi mi söylüyor bunu ?

Illa açık açık mi yazayım anlaman için.

Nerdeyse 1 haftadır şehirlerindeyiz. Oyuncularının çoğu tatile gitti. Savaşı bitirmemiz için mesaj atmadığın yardım dilenmedigin kimse kalmadı.

Ve çıkıp böyle bir mesaj mi atabiliyorsun :|

Sana ünlü bir söz ile cevap vereyim belki bu sefer anlarsın.

Veni, Vidi, Vici .

Haydi iyi oyunlar ;)

aKSi HaMsİ schrieb:

mrçelik o dedigin yanliş işte göktürk adına hiçbirsey olmadı siz bizim ittifagımızı dagıtmak için gelen üçbeş oyuncuydunuz gökturk olarak bi alıştırma yaptık cekildik sizlerde havaya girmişsiniz görunen o ama göktürk hala ayakta amascınıza ulasamayacaksınız demiştim sen git şimdi akıl verenleriniz kim heaven mi oda iki üç cümle yazacaktır veya ssuskunkurt oyundan cok yazdı esaes le karsılıklı gulüştüler bu oyun bunu unuttular
    • siz böyle konusup uste mi cıkacagınızı mi sanıyorsunuz

emekli kardes sınırsız destek le üye bakmakla göktürk ittifagını mı küçümsemeye calışıyorsun elemanınızı kac sefer kitledik hazırsız olan bir ittifak olarak rodos bastınız hem habersiz gerleceksin hem rodos basacaksın hemde ben senle savasacagım yok öyle dava düşmanın bile mert olanı makbuldur . daha da yazmıyorum sizlere olsun buralar sizin calıp oynayın
    • hamsi amcaoglunada söyledim canımı sıkma canın sıkılır diye dedigimden 1 hafta geçmeden ettigini buldu sanada güzelce söylüyorum canımı sıkma canın sıkılmasın , emekliyle tartıştıgımda oldu hak verdigimde oldu ama ben ona ne hakaret ettim ne bişey dedim tartışırken bile düzgün tartıştım he sen anlamazsın bunu ama insanlar fikirlerini beyan eder tartışır saygı duydugu saygı çerçevesinde tartıştıgı sürece o insanla iyi muhabbette kurabilir bu seni germesin , ha olmadı ama oldu ki kötü konuşmada oldu diyelim insan hata yapar hatasınıda anlar bunuda dile gtirirse o kişide affederse onla karşılıklı gülüşedebilir konuşadabilir bunlar seni germesin , sen amcacıgının ogluna yardım et sana timciye ve ona verilen o hesaplarıda biliyor herkes o gitti bakalım açtırabilecekmi sıra sonra kime gelir kim bilebilirki :) seni ilgilendirmeyen 3. oldugun konulara burnunu sokma oyunda rezil oldun forumdada yeterince rezil oldun rezaletini katlayarak sürdürme biliyorsan konuş ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar lafına uy sus ki adam SANSINLAR :)