FEAR İttifağı Savaş ve Yağma Raporları

• Savaş Raporu
    • FEAR İttifağı Savaş ve Yağma Raporları

Herkese merhabalar,

FEAR ittifağının savaş ve yağma rapoları buradan yayınlanacaktır.

Şimdiden raporlarını asacak arkadaşları tebrik ediyor,

Başarılarının devamını diliyorum...

Müsadenizle açılışı yapıyorum....

Delta Gücü ittifağından KAR3 AS üyemize saldırı yaparsaaa

Bizden ne köy olur, ne de kasaba...
      Bizden olsa olsa,
      Memleket olur!
      MEMLEKET!
      .

• asker olmayan yere gelipte yağma atanın kim oldyğunu ben her zaman bilirim fear dan başkası olamaz asker olan yere gel madem geleceksin 3er 5er gelme asker olan yere de :D rapor sunacaksan tam sun :D bak rapora senin ittifagının sehrindeyim madem bu kadar meraklısın gel o sehre de beni ordan çıkart raporları ordan ver asker olmayan yerden rapor vermek cocukça ...
    • Boş Sehre Yağma Atip Reklam Seven Fear Sana Yakişmadi Kaçmak !!!

BOŞ ŞEHRE YAĞMA ATAN FEAR ,TATİLE ALIP KAÇAN FEAR, AMA ORDUSUNU SAVAŞTAN KAÇIRAN FEAR MIŞŞŞ BUNUDA ÖĞRENDİM BİRADER YA , DELTA SERVERINA YAKIŞMIYOR BU HAREKETLER ;) İNSAN KENDİNE YAKIŞANI YAPARMIŞ BUNU DAHA İYİ ANLAYADIK ŞİMDİ FEAR SAYESİNDE....

• Merhabalar @KAR3AS,

Öncelikle burası FEAR ittifağının savaş ve yağma raporlarının asıldığı sayfadır. Burada ikili tartışma çıkarmaya yönelik mesajların yayınlanmaması gerekir. Durumun nereden nereye geldiğini senin yaşayarak bilmene rağmen hala bu tür tavırları takınman beni oldukça şaşırttı. Mesajlarını okuyan insanlar gerçekten bir şey yaptığını zannedecek... Her neyse, eğer tartışmak istiyorsan Sohbet&Tartışma bölümüne konu açabilirsin.

Sevgiler,

DanceWithDeviL

Bizden olsa olsa,
      Memleket olur!
      MEMLEKET!
      .

• Fear Savaş Ve Yağma Sayfasidir !!!! Biz Ne Yayinliyoruz Ki !!!

MERHABALAR @ DanceWithDeviL

Buranın neresi olduğunu biliyorum tartışma açmaya gerek yok bence... ben yağma ve savasları yayınlıyorum insanlar bir şey yaptığımı zaten zannetmesinler raporlara baksınlar yeterli !! lakin senin yazdığın bir yazı var kar3 as la yağma işine başlamışsın kar3 as ı ağzına almışsın bunu görmüşler ve bana 50 kişi mesaj attı forumda fear seni anıyor bizde bişey zannettik diyorlar , bende o zman gereken yapılacak dedim raporlarda gerekende yapılıyor zaten lakin sen kaldırmışsın raporu , yakıştıramadın sanırım kendine buda güzel bir gelişme ama şunu bilmeni isterim yeni başladım daha

• Şunu unutma ki, seni o adaya hapseden bendim. Sen, ben neye izin verdiysem onu yapabildin, bir adım bile ötesine gidemedin.
      Boş şehirlere yağma atmak kolay diyorsun, şehrini boşaltan benim, yağmayı da yaparım!... Aldığın limanları da boşaltan benim. Hemen küsüp hevesin kaçmasın da, biraz daha oynayalım diye!
      Mantık çerçevesinde konuş...

Bana burda mesaj yetiştirme çabasına girme. Deltaya da laflarınla şov yapmaya devam edebilirsin, bu kişilik meselesi. Herkes kimin ne olduğunu biliyor.
      Kal sağlıcakla...

Savaştan çok anlıyor gibi forumda atıp tutan KAR3AS'ın mükemmel(!) ordusu

Savaştan azıcık bile anlayan adam, senin mükemmel(!) orduna gülüp geçer...

Böyle ordu kuranın hali nice olur? diye soranlar, DWD'den bu zamana kadar kaçabilen görülmüş mü ki?...

3.Raunddaki hali

Ve Savaş Sonucu dağılan birliklerin!...
      Kesim nasıl yapılır, gör, öğren!...

Bizden olsa olsa,
      Memleket olur!
      MEMLEKET!
      .