efeliklerin 60_GeNÇLiK'le İmtihanı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ama rodos basıp bir de bunu rapor diye asacak kadar düşeni de gördük ya daha neler görürüz bu oyunda..Bir de konu açmış neyse biz gülüyorduk bunların haline herkes gülsün matrak adamlar :)
    • Yukardaki raporlarda adamlar sizi sıfırlamış sen rodos diyorsun :) Rodossuz önce savaşın sonra çıkıp bizlerin rodos basmasına laf edin :)

En son savaşta adamlar söm söküp , rodos bastı bizler sonra başladık durumu izah ettiğimizde adamlar anlaşmalı savaş değil ki dedi :)

Bundan sonra böyle GÖLGE ile savaşırken sözünüzü tutarak gelceksiniz ki bizde sizi rakip yerine koyarsak söz verir savaşırız :)

Madem Mertçe savaş olmuyor bundan sonra Mertçe Nasıl Savaş Yapılır Öğretcez :thumbup:

Tebrikler Kardeşlerim :)

• Oyun bilgine diyecek yok kardeş sıfırlamışsa rodos basmamış mı olur? sen rütbeliydin bir de sanırım :) Raporların daha ayrıntılı hali sayfamızda mevcut kesim sayılarından aynı raporlar oldugunu anlarsın..

Çamur at izi kalsın misali her lafınız iftira..

Ayrıca biz rodos basmasına laf etmedik sadece rodosu rapor diye asanı da ilk sizde gördüm..

En son savaşta sizi dağıttılar,serverda gölgenin mertliğini zaten gördü :)
    • Gölge yokkende mertlikten uzaktınız şimdide uzaksınız. Efe nin hiç sözünde durdugunu görmedim Boş laf yapıyorsunuz sürekli .

23 kişi gelmişsiniz benim rodosu laf ediyosun.

23 e 3 savaştık . savaş tek adada olsun dedim onu bile kabul edemediniz. :)
      Şartlar Eşitse Her Zaman Kazanırım...
      Ama Biz Yinede Hobi Olarak savaşalım
      ...

• Rodos basılan raporda son roundu sıfır olarak gösterir :) Ama olay şu kardeş rodos bastıktan sonra kaybettiğiniz raporlara laf atman :)

Bizi kimse dağıtmadı savunmada dünya 1. olduk ve tek ittifağa karşı savaşmadık ilk rodosu basmadık ilk sömü sökmedik :)

Sen kimden duyduysan yalan yanlış duyup gelip burda atarlanma :)

Gölge ittifağı sizin gibi tek ittifaklarla mücadele etmez biz serverde desteksiz savaşan nadide ittifaklardan biriyiz bunu sizlerden daha iyi bilen yoktur ve yerli yerinde devam etmektedir :) Merak etme döndük oyuna artık bir yerden başlıycaz bizde :thumbup: Adamlara rodos vurmucaz diyoruz kendileri vuruyor :D sonra vursak suç vurmasak suç ne ayaksınız :D

• _DarkWondeR_ wrote:

Rodos basılan raporda son roundu sıfır olarak gösterir :) Ama olay şu kardeş rodos bastıktan sonra kaybettiğiniz raporlara laf atman :)

Bizi kimse dağıtmadı savunmada dünya 1. olduk ve tek ittifağa karşı savaşmadık ilk rodosu basmadık ilk sömü sökmedik :)

Sen kimden duyduysan yalan yanlış duyup gelip burda atarlanma :)

Gölge ittifağı sizin gibi tek ittifaklarla mücadele etmez biz serverde desteksiz savaşan nadide ittifaklardan biriyiz bunu sizlerden daha iyi bilen yoktur ve yerli yerinde devam etmektedir :) Merak etme döndük oyuna artık bir yerden başlıycaz bizde :thumbup: Adamlara rodos vurmucaz diyoruz kendileri vuruyor :D sonra vursak suç vurmasak suç ne ayaksınız :D
      1sahalara dönmus dönsen nolcak bır yagma yiyip hemen oyunu kapatan 1 ay kaybolan kişimi kurtarcak koca ittifagı
      2rodos basmıyorlarmıs liderlerin adasında 2 haftada hergun 96 rontluk her savasda rodosumuz var fotoları atım ıstersen
      3bu serverden destek almıyorlarmıs bırak bu işleri suan yıgıtwart destek almadınızmı onuda bıraktım dostlugunuz bitmeden önce kimlerden destek aldınız basda gop sıze omuz geldı gp satarak buzaman kadar korsan ve gemı satıslarında efe ittifagıda destek oldu bunları inkar etmeyın bunları bilmiyorsan agalarına sor anlatır sana
      isiniz gücunuz palavra atmak hep olan biten seyleri tersı olmus laflarla haklı oldugunu ispat edıyorsunuz gözunüzü acında gerceklerı görün kendi laflarınızla yorum yapmayın
      4 dunya birincisi olmusunuz da bunu kimin sayesınde oldunuz korkudan rodossuz savas yapayan hep savunma agırlık bekleyen saldıramayan tek ittifaksınız bu dunya da :baby: :baby: :baby:
    • Yav cellat sen git bizi adminlere şikayet et belki o zaman kurtulabilirsin bizden adamıza cıkan adam hadi git tc yi ayakta tutabilmek için hun itifakına yalvar buralarda boş boş yazma adalarını takip et aynı adaya bir günde 3 gölgeli gelip gidiyor :))))
      [
      kötürüm
      Qwnerless

PSİ-OMEGA

"Savaş Ne Kadar Zorsa Zafer O Kadar Tatlıdır.."
    • SeN anca oyunda aktif olamayan kişileri yağmala ben sana imtihan yapacağım sıkıntı yapma imtihan yakın ama korkar bütün kaynağı odun kampına bagislarsan onuda bilemem ama hiç olmazsa kaynak seviyen artmış olur iyi yandan bak :D

İmtihan neymiş gör