efeliklerin 60_GeNÇLiK'le İmtihanı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• astıgı rapor evet kendini yenmiş gösteriyor herkesi yoksa nasıl kandıracak

buda attıgı zafer naraları attıgı raporun devamı arkdaşım da ust raporda attıgı gibi 10 filika ile seyretmeiştir ama bunlar herseyi çarpıtmayı çok severler ve bu konu burada kapanır 60 gençlik oyunda her zaman beklerim gel
    • BİLDİĞNİZ ÜZERE armando İLE KONUŞMAMIZDA YAĞMA MANYAĞI YAPTIGIMIZI SOYLEMISTIM

KENDISI VE YANDAŞLARI BOYLE BISEY OLMADIGINI IDDIA ETTİLER.

SİZİN İÇİN YÜZLERCE YAĞMA RAPORLARINI ARAŞTIRDIM VE ARMANDO ILE ILGILI GUZEL YAGMA RAPORLARI BULDUM

GÖNÜL İSTERKİ HEPSİNİ ATAYIM SADECE Bİ KAÇ TANESİNİ KOYUCAM

i.hizliresim.com/qjgnQZ.png

BUYRUN YAĞMALANAN İSME DİKKAT :D ne yazıyor armando dimi :D

SADECE 2 RAPORDA 200.000 ODUN YAĞMALANMIŞ :D

BİZDE YALAN YOK HERŞEY GERÇEK

HADİ ŞİMDİ KAYBOLUN :D
    • Ağzını topla kötü söz sahibinin dürüstlükten bahsedip reklam yaparsınız bide konusmalariniz ve hareketlerinizle bunu yersiniz .

20 kişi gelmenizi dün ki rodosla ilgisi yok benim adama 20 kişi gelmistiniz. Lafi carpitma .

Ayrıca 1k yagma yapmışsın nasıl acıdıysa onuda getirmiş buraya asmışsın komik durumdasınız.

Senin sehrine som atıp sırf seninlr eglenmrk icindi o som basarilida oldum 100 gemi ile kusattin kalıdirdim gemiler kayboldu :)

Senin adana gelir yagmalar çıkarım bu kadar net söylüyorum kendinizi bisey sanmayin madem o kadar yurrkliydin yan adanda Yakabeyi yagmalarken neden kılın kıpırdamadi izledin. Hani burda atıp tutuyorsunuzya adama gelemedi diyr 20 dk yan adadaydım neden gelmedin GELEMEDİN... ban:" title="Banla" style="font-size: 0.8em;">
      Şartlar Eşitse Her Zaman Kazanırım...
      Ama Biz Yinede Hobi Olarak savaşalım
      ...

• Hakaret Forum Kuralları Madde 16.b İhlali redkurt HopeFull Bugün, 5:56 Feb 23 2017, 5:56

Üstadım bunlarla muhattap olmaya gerek yok :) Konuşmayı üslubu bilmezler sinirden ne yazacaklarınıda şaşırıyorlar :) Banlanmış sayın yöneticimizin ellerine sağlık :)

Raporların için tebrıkler devamını da bekleriz :)