K-B (Kardeşler Birliği ) Şavaş ve yağma raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• TOROS KARTALI wrote:

kb itifakını tebrik ederim güzel raporlar alınmış bütün savaş raporlarını takip etim malum savaş olmayınca elimiz boş savaşa kb tek girdi tekiz destekcimiz yok gos gelmiş haberimiz bile yok dediniz savaşı beraber kazandınız beraber kutluyorsunuz bunasıl iş anlamadım

biraz dürüst lük ha bu arada isterseniz 10 itifak girinsavaşa zaten bütün savaşlarda dostlar birleşir düşmana karşı ama sizin gibi asla inkar etmez

Tebrik için teşekkür ederiz. Basit bir hesapla şunu anlayabilirsin. Her iki ittifakında savaştığı taraf savaştan çekilince haliyle kazanan taraflar aynı anda yapar kutlamasını. Normal değil mi? Herkes kendi cephesinde kazandı neticede. Woo ittifak olarak tek görünebilir. Ancak hangi kulisler ile hangi ittifaklardan destek üye aldığı bellidir hepsini biliyoruz. Burada dürüst olan biziz ben dürüst olmasaydım gos İttifakını davet ederdim İttifakıma hiç zorluk yaşamadan savaşırdık. Bizi kendi üstüne çeken yine WOO ittifakı olmuştur. Kimse durduk yere saldırmaz. Açıklamaya gerek yok bunları, biz bir kişiden dahi destek almadık. Ne altınımız ne gemimiz askerimiz birbirimize nasip olmadı çok şükür. Çünkü yakışı olmaz. Herkesin zaferide kendine yenilgiside kendine. Biz neticeye bakalım. Mücadele edemeyeceksen durduk yere düşmanda edinmeyeceksin. Neyse. Konuşmaya gerek yok aynı şeyleri. Umarım bir sonraki sefer bire bir rodos basmadıkları bir savaş olur. Gerçi teke tek yapsakta rodos mevzusu değişmiyor..

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

Bizim adalet anlayışımız, rakibimizin adalet anlayışına hassas terazidir, dengelemeyi iyi biliriz..