K-B (Kardeşler Birliği ) Şavaş ve yağma raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Suç bizde yav. =) Her defasında kontrolsüz güç uyguluyoruz. İşte sonucu görüyorsunuz. Tatile kaçmalar başladı bir dejavu yaşadım sanki =) zoru görünce hemen topuk..

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

Bizim adalet anlayışımız, rakibimizin adalet anlayışına hassas terazidir, dengelemeyi iyi biliriz..
    • Kesildiysek niye kaçtınız tatile çıktınız ? Yahu nasıl bir ar var sende rodos vurdun tatile kaçtın hala daha şuraya yazma yüzü bulabiliyorsun kendinde hayret...

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

Bizim adalet anlayışımız, rakibimizin adalet anlayışına hassas terazidir, dengelemeyi iyi biliriz..
    • Niye yalnız bırakıyorsunuz çok sevdiğiniz turanı yere göğe sığdıramıyorsunuz ya :) Yine kontrolsüz güç uyguladık iyi mi?

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• Yine orantısız güç kullandığımız bir zavallıcık. Ama kendisi saldırdı biz ne yapalım?

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• sagopa52 wrote:

Dayak yiyen woo ottisi pose serverine hesap taşıyor KKK7
      Lutfen orantılı saldırın adam kalmadı serverde KKK7
      Sizden dayak yiyip yeni serverlerde artisleniyorlar bence yeni serverlere kb lazım KKK7
      Ne diyorsun lo KKK4 Valla huyumuzdur, bir yerdeki kiri pası tam temizlemeden diğer yerleri temizlemeyiz. Burası bitsin ne var bir uçumluk yer yani uçarız her yere KKK7

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• He zaten 1.5 senedir filan ellemiyoruz kendilerini bizimle denk görene kadar ses etmedik baktık dikleniyorlar dedik yine çıkalım kedinin fareyle oynadığı gibi oynayalım KKK8

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• Kesim görmek isteyenler buyursun baksın asıl kesim burada. Öyle 100-200 gemi fazla kesmekle kesim olmuyor. Bunu örnek baz alın kesimli rapor görsün gözünüz.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• Tebrikler güzel raporlar açıkcası pek fazla dahil olmak istememek le birlikte siz karşı taraftan yapılan kesim farkına bakın gibi sözlere pek kafaya takmayın dışarıdan bakan biri olarak söyleyebilirim ki raporlarda kb 1000 buharlı fazla kesilse 300 füze fazla kesilse ne olur ben raporun rengine bakıyorum hepsi yeşil ben şahsen raporun rengi ile ilgilenirim rodoslu rapor hariç tabi :) tebrikler tekrar dan
      ONLY GOD CAN JUDGE ME.
    • _CAN_48 wrote:

Tebrikler güzel raporlar açıkcası pek fazla dahil olmak istememek le birlikte siz karşı taraftan yapılan kesim farkına bakın gibi sözlere pek kafaya takmayın dışarıdan bakan biri olarak söyleyebilirim ki raporlarda kb 1000 buharlı fazla kesilse 300 füze fazla kesilse ne olur ben raporun rengine bakıyorum hepsi yeşil ben şahsen raporun rengi ile ilgilenirim rodoslu rapor hariç tabi :) tebrikler tekrar dan
      Çok haklısın o konuda zaten normalde ben de kesimle ilgilenmem netice ile ilgilenirim. Ancak bazı vatandaşlar için özellikle belirttim bu durumu, yoksa yeşil olsun benim olsun :) Teşekkürler.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

• KIYIMA DAYANAMADI

Yere göğe sığdıramadıkları turan arkadaşımıza bir altın dahi ayarlayamadılar.
      Yapacak bir şey yok sırayla bu işler :)

Vatandaş tatile aldığı için hakkımız olan rapor haliyle kırmızı düştü bize ancak yapılmış olan kesimlerden sonucu kestirmek zor değil

[/b]

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat