SANCAKTAR ~SCR~ İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• senin gp depon belki yoktur ittifakının var şuan gemim yok ileride diyorsan ws ona da tamam zorla güzellik olmaz :rolleyes: üyeleri gönül zenginliğinizden alsanız keşkede neyse alın zaten sıkıntı yok. doğru yol ha bak en çok ona güldüm :D

turan ordusu geçmiş olsun dileğin için sen de sağol. ws teklifine gelince ready2 şimdilik olmayacak gibi seninle neden olmasın az çok birbirimizi tanıyoruz bunu artık özelden konuşuruz. ws listem çoğalıyor bu arada :)

artık daha fazla buraya yazmak istemiyorum cidden cevap verdiğim son konu olacak sizde ilerletmezseniz dediğiniz gibi burası rapor sayfası
    • Turan Ordusu şu birkaç hafta ne yaptıysan yaptın milletin sınav arefesi proje teslimleri sırasında ne yaptıysan yaptın hele milletin sınavları bitsin bir meydana dönsün ozaman hesabı kitabı dökeriz ortaya müsait değiliz dediğiniz zamanlar bu dönemler ama bizlerden çoook daha fazla müsaitsiniz gördüğüm kadarı ile eğer kabul etseydin 18 inden bu yana savaşıyor olacaktık belkide şimdiye savaş bitmişti ama sen savaşı garantilemeden savaşı kazanacağını kesinleştirmeden bir savaşa tutuşmazsın bunu da çok iyi biliyorum , altın dedin altınlar kafa kafaya gp deposu dedin alasını kurdunuz daha bir eksiğin kaldıysa ben tamamlayayım ceyhun efendi.
    • boz_kurTürk wrote:

Turan Ordusu şu birkaç hafta ne yaptıysan yaptın milletin sınav arefesi proje teslimleri sırasında ne yaptıysan yaptın hele milletin sınavları bitsin bir meydana dönsün ozaman hesabı kitabı dökeriz ortaya müsait değiliz dediğiniz zamanlar bu dönemler ama bizlerden çoook daha fazla müsaitsiniz gördüğüm kadarı ile eğer kabul etseydin 18 inden bu yana savaşıyor olacaktık belkide şimdiye savaş bitmişti ama sen savaşı garantilemeden savaşı kazanacağını kesinleştirmeden bir savaşa tutuşmazsın bunu da çok iyi biliyorum , altın dedin altınlar kafa kafaya gp deposu dedin alasını kurdunuz daha bir eksiğin kaldıysa ben tamamlayayım ceyhun efendi.

boz_kurTürk wrote:

Turan Ordusu şu birkaç hafta ne yaptıysan yaptın milletin sınav arefesi proje teslimleri sırasında ne yaptıysan yaptın hele milletin sınavları bitsin bir meydana dönsün ozaman hesabı kitabı dökeriz ortaya müsait değiliz dediğiniz zamanlar bu dönemler ama bizlerden çoook daha fazla müsaitsiniz gördüğüm kadarı ile eğer kabul etseydin 18 inden bu yana savaşıyor olacaktık belkide şimdiye savaş bitmişti ama sen savaşı garantilemeden savaşı kazanacağını kesinleştirmeden bir savaşa tutuşmazsın bunu da çok iyi biliyorum , altın dedin altınlar kafa kafaya gp deposu dedin alasını kurdunuz daha bir eksiğin kaldıysa ben tamamlayayım ceyhun efendi.

Hayrola senin problemin ne kardeş yillik izne ayrildim sorun varmi savas tarihi senin degil benim keyfim ne zaman isterse o zaman olur sen istedin diye ben kılımı bile kipirdatmam lideriniz kimse o yazsin bana ne oldugunuz belli degil 40 kafadan ses yapiyorsunuz ocak ayinda yapacaksaniz gelin dedim yok dedidiz sende biz gelir keseriz dedin bende bekledim siz gelmediniz 2 3 defa geldiniz de adaya giremediniz simdide canim istedi geliyorum kesersemde rapor atiyorum sende müsait degilsen isine bak o zaman buralarda gezinme bos bos bi derdin varsa her türlü cözeriz
    • Ceyhun Efendii bana burda mesajlarını yayınlatma benim derdim senin gibi oyun sevdasında hırs uğruna kırk takla atanlarla sözünün eri olmayanlarla , dedin ki aralık18 de savaşamayız baal gibide savaşabileceğinizi gece gündüz online olmanızdan anlıyoruz gp bahanen vardı altın bahanen vardı onlarda çok öncesinden halloldu birde benden akıl istemiyordun verdiğim akılları yerine getirmişsin , ne dedin savaşamayız dedin ocakta herkesin final sınavları olduğunu söyledim şubata sarkar dedim ne aralık 18 de nede şubatta savaşmayı kabul etmedin milletin final haftalarında savaşını kabul edip milletin dersinden sınavından işinden gücünden geri kalmasına müsade edemeyiz sende görevinden nöbetinden geri kalma diyeceğim ama nerdeee bu hal ve tavırlarınla çoktan geri kalmışsın bunu anladım
    • Istedigin mesajimi yayinla ben suan izindeyim surpriz oldu izne çıkmam 7/24 musaitim bi bak bakalim altinima ayarlamismiyim bos bos yorum yapma olurmu ben size asla soz vermedim savas yapalim diye bir tane mesajim yok sizde musait olursak yapalim dedim ocak ayininda olsun dedim biz o zaman misaitiz isinize gelmiyorsa baska kapiya sizde ogrenci varsa bizde daha fazlasi var okula giden savasa gelmesin problem yok benim icin .ondan sonra gelip burda bana artislik yapacan bende alttan alacam sen kimsin ki benim nobetime felan laf edeceksin geri kalma diye herkez isine baksin oyununa bak sen benim özel hayatim isimi ne derece yaptigim seni ilgilendirmez

alt

boz_kurTürk wrote:

Ceyhun Efendii bana burda mesajlarını yayınlatma benim derdim senin gibi oyun sevdasında hırs uğruna kırk takla atanlarla sözünün eri olmayanlarla , dedin ki aralık18 de savaşamayız baal gibide savaşabileceğinizi gece gündüz online olmanızdan anlıyoruz gp bahanen vardı altın bahanen vardı onlarda çok öncesinden halloldu birde benden akıl istemiyordun verdiğim akılları yerine getirmişsin , ne dedin savaşamayız dedin ocakta herkesin final sınavları olduğunu söyledim şubata sarkar dedim ne aralık 18 de nede şubatta savaşmayı kabul etmedin milletin final haftalarında savaşını kabul edip milletin dersinden sınavından işinden gücünden geri kalmasına müsade edemeyiz sende görevinden nöbetinden geri kalma diyeceğim ama nerdeee bu hal ve tavırlarınla çoktan geri kalmışsın bunu anladım
    • Chaos'a ayar vermedik mi dedik ? Bunlar bir takım uydurma laflardır :)))))

Chaos'a ayar Vol max.

Chaos'a ayar Vol max.

Chaos'a ayar Vol max.

Chaos'a ayar Vol max.

Chaos'a ayar Vol max.

Chaos'a ayar Vol max.

Chaos'a ayar Vol max.

Chaos'a ayar Vol max.

Chaos'a ayar Vol max.

Chaos'a ayar Vol max.

Chaos'a ayar Vol max.

Chaos'a ayar Vol max.

Chaos'a ayar Vol max.

Chaos'a ayar Vol max.

Chaos'a ayar Vol max.

siz tam bir amatör sürüsüsünüz çocuklar. :zuhah:
    • Kendi Çaplarinda Büyük Bir Ittifakin Dağilişi

KARA SAVAŞI
      DENİZ SAVAŞI

ADALARINI KAPATTIK :DD

SAYILGA EFENDİ SCR AİLESİNİ DAĞITACAĞINI SANDI...
      PEKİ SONRA NE OLDU
      HEMEN GÖSTEREYİM ŞÖYLE :DD

PEKİ BUNU KAÇ KİŞİYLE YAPTIK HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?
      _вαявαяσѕ_

MR LONELY
      KANARYA67

SADECE 3 KİŞİ İLE BAŞARDIK...
      SCR AİLESİNİNGÜCÜNÜ BİR KERE DAHA GÖSTERDİK 3 KİŞİ BİR İTTİFAKLA BAŞ ETTİK BU DEMEN OLUYOKİ İTTİFAKÇA DEMETERLE BAŞ DERİZ....

:fb: KANARYA 67

• Bu raporda adına ne diyeceğimi bilemediğim kişi, hem Türk düşmanı hem İslam düşmanı hemde pkk yanlısı birisidir. bunlara oyunda bile yoktur. her şehrini istisna ile gezip tüm şehirlerini yağmalayıp tüm askerlerini kestim. buda ufak bir rapordur. Allah ıslah etsin diyecek birşeyim yok.
      ...Ölmek İçin Yaşamak Gerek...