Türk Squad [ Squad ] Ittifaki Savaş Ve Yağma Raporlari

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• EPSİLONLU ECELL wrote:

Selam arkadaşlar 8)
      Beni çoğu kişi tanır iyi de bilir SQUAD ittifakının eskilerindenimdir TÜRK SQUAD ittifakı her zaman bakidir kalıcıdır.
      Bende oyuna sürekli güncelleme gelmesi nedeniyle oyuna adapte olamayıp deneyip ama başaramayıp bırakanlardandım diğer TÜRK SQUAD üyeleri gibi :( ama gelin görün ki dayanamadık tekrardan azda olsa en azından tekrardan SQUAD olmak için herkes ile tekrardan görüşüyordum daha düne kadar konuyu buraya asmam gerektiğini düşündüm çünkü hadeste TÜRK SQUAD ittifakını kurduk allahın izniyle artık buralarda devam edeceğiz gönül ister ki hem yeni hemde eski dostlarla tekrardan bir arada olup bütün ittifakları bütün oyuncuları tekrardan bir arada ve karşı karşıya görmek tabi iki karar ve takdir sizlerin... 8) :thumbup: :thumbsup: :sarhos: :beer: :beer: :sarhos:

HADES
      TÜRK SQUAD LİDER
      Aytaç türk squad bakidir kalıcıdır dedın 3 ay önce hades'te ittifağı silip sırra kadem bastın nirelerdesin :)) Üstüne heryerden engellemişsin tüm savaştığın adamları :) Odessayamı kaçtın naptın
      -Khnemu