S S F [ HUMAN ] Ittifaki Savaş Ve Yağma Raporlari

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• yav şu raporları siz hala asabiliyormusunuz t-cli relaxlı falan galibiyet raporları yaz günü baskın yapmayı marifet mi zannediyorsunuz :)

o kadar cok konusuyorsunuz ki hakkımızda erişim hakkımız heryerde sıkıntı yapmayın :)

birde şu anlasmalı savaş neden olmayacak yav :D

neden kabul etmiyorsunuz tekliflerimizi

az kp basın bu arada :D

zuhauhuaha

• _DarkWondeR_ wrote:

Bende onu anlamıyorum birilerini üs olarak kullanıp uzaktan dövüşmeye çalışırlar :) Biz daha TC yi kestik bunların gazladıkları ama hala bunlar yok :) Savaş öneririz kaçarlar valla ne yaptıkları belli değil Human yağmasına devam :)
      bayram bayram ağızlarının tadlarını kacırmayalım kanka ayıptır cok yağmalamayalım :)

• Yaz günü savaşamıyormusunuz mevsimlik işçi gibi mevsimlik savaşçımısınız yoksa :) Üs falan demiş arkadaşlar incirlikten uçakları kaldırtmayın bize kaldırınca ortalık tatile köyüne dönüye :) burayı ağlama duvarına çevirmenin anlamı yok kordinatlarımız belli buyrun gelin Biz geldik misavirperverliğinizi gördük sizde gelin maksat aramız açılmasın güzel ağırlarız
    • VAKT!KIYAMET wrote:

Yaz günü savaşamıyormusunuz mevsimlik işçi gibi mevsimlik savaşçımısınız yoksa :) Üs falan demiş arkadaşlar incirlikten uçakları kaldırtmayın bize kaldırınca ortalık tatile köyüne dönüye :) burayı ağlama duvarına çevirmenin anlamı yok kordinatlarımız belli buyrun gelin Biz geldik misavirperverliğinizi gördük sizde gelin maksat aramız açılmasın güzel ağırlarız
      mevsimlik işçi derken liderinizden mi bahsediyorsun :)
      epsilonda gpyi patlatmış öyle duydum :)
      biz keyfimize düşkün insanlarız tatili severiz yine bekleriz valla daha cok gp basmayacaz korkmayın. :)
      pc başında oturup kalmak size özel :)
      ne kadar sözünüzün erisiniz görecez
      gerçi sizde multi casus ip paylasımlı hesap cok savaşcak adam yok farklı ittifaklardan nemalanmakta üstünüze yok oda var tabi :)
      iyi bayramlar olaa.

• Tatil sevginiz raporlarda net bir şekilde görülüyor :) ona sözümüz yok.
      Çok şükür ittifağımızdaki insanlar boş gezenin boş kalfası değiller.Seviyeni her yerde belli etmene gerek olmadığını düşünüyorum insanlar zaten seni tanıyorlar bu açıdan
      Epsilondan bahsetmişsin ordaki rapor sayfasını açıp bir bak sana ders niteliğinde olsun.
      Bu arada yazdığım bayram mesajınıda şiddetle okumuna tavsiye ederim.
      Bizde casus çok ama içimizde çok bu hassas günlerde sirkülerde terör örgütüne lanet okuyan insanların mesajlarını bildirecek kadar düşmüş olması ise acı veriyo kimlerle oynuyoruz biz oyunu diye sorgulamadan geçemiyorum.
      Multi vs vb durumlardan ötürü şüphelerin var ise bunları takım ile paylaşabilir ticket açabilirsin Adam ne güzel de yazmış "Gereksiz Eleştri Gizli Hayranlıktır" anlayana.
      Sizede hayırlı bayramlar.

[b]Profil fotoğrafın içinde uygun bir resim buldum bunu kullanılabirsin :) [/b]
    • Kanka bunlar ancak konuşurlar daha taş çatlasa bunlardan 10 kişi ancak savaşır :) Bunların rapora baksan 3 kişi ancak keser 1 kişiyi :) Ben tek 5 humanlı kesiyorum şimdide yağma resitalleri sunuyorum :) Tebrik ederim siz ama daha büyük başarı gösteriyorsunuz :D

• Yoo Yalan Değil Fuleli10 Benim Tarla Oldu :D Ama Döndüğümde Tarla Sırası Sende Yerimi de Ayarlamışlar :D Senin Şehirleri Konaklamak Amaçlı Kullanırım Bişi Çıkmazsa Diğer Humanlıları Yağmalarım :D Yav sen benim psi stres oyuncağımsın :D seviyorum seni gelince az az kescem :D Senin resimlerini boy boy astım sayfamızı gez iyi pozisyonlarda yer alıyorsun :D

• Yalancısın yalancı;
      Daha önce de yalanını yakaladım.!
      Seni yağmaladığımı sende yazıp kabul etmişsin.
      Ama ardından ''bende gittim yağmaladım geri aldım'' falan diye bişeyler yazmışsın.
      Sen beni yağmalasan o raporu 10 ayrı yere asarsın bi kere.
      Hakatten yalan söylerken hiç mi yüzün kızarmıyor senin ?? :D
    • korehan wrote:

Yalancısın yalancı;
      Daha önce de yalanını yakaladım.!
      Seni yağmaladığımı sende yazıp kabul etmişsin.
      Ama ardından ''bende gittim yağmaladım geri aldım'' falan diye bişeyler yazmışsın.
      Sen beni yağmalasan o raporu 10 ayrı yere asarsın bi kere.
      Hakatten yalan söylerken hiç mi yüzün kızarmıyor senin ?? :D
      korehan abi pek neşelisin bakıyorum :) :thumbsup: