AVARE [AvR] İttifağı Savaş Ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 30 hop + 12 mancılıkla yağma atabilirsin nediye buraya bunları yazıyorsun onuda anlamıyorum neyi kanıtlamaya çalışıyorsun yalan söyleyerk? kime yalvardığımızı anlayamadım kime yalvarmışız kime yalvardıysak söyle gelsin bana yalvardınız desin birde ne için yalvarıcaz senini içinmi? eğerki galya diplomatı ile konuşsaydım senin nasıl sorunlu birisi olduğunu anlatsaydım eminimki atılırdın galyaya gelene kadar kaç itti değiştirdin? neyse konuyu değiştirmeyeyim.

1- senin açık olmanımı bekleyelim askerini kesmek için ''tatile aldığın zamanları unuttun galiba''
      2- örs basmadın diye örsmü basmayalım
      3-sana galyadan yardım edilmesini istemeyişimiz sebebi galya ile olan olumlu düşüncelerimizin bozulmaması için galyaya katılalı 2 gün olmuş birisi için.

sayfayı yeterince kirlettin yeni sayfa aç burayı kirletme.

Testinin içinde ne varsa dışına o sızar.
    • Haramilerden ne dost olur ne düşman .. gün gelir arkandan vurur dost dediklerin....

İttifak savaşı olur anlarsın karsılıklı sevıyelı sekılde savasılır ama abi oalrak gördüğümüz dost dediğimiz forumdaki 4 arkadasımdan biri olan halid bin velid geldi yağmasını attı gitti giden mal olsun be abi bundan sonra haramileri görücez bakalım mal kalıyormu şehirlerinde...

• Hazırlanmamıza gerek yok ki biz her zaman savaşırız sen tabi savaşmayı asker basıp bi yerde toplayıp yagma işgal olarak algıladıgın için anlamazsın klasik harami ittifakı işte korsana gir asker bas kesim yap " abi nasıl kestik ama biz haramiyiz hobaaaa"" savaşmayı öğretin önce ittifakınıza 2 tıklamayla savaşmış olmuyorsun:):):) :mellek: :mellek: :mellek:
    • Kardeşim haramilere laf atacağınıza biraz savaşsanız keşke nedense hep harami kötü oluyor zaten.

Bak ben sana olayı anlatıyım. Sizin ittifaktan 4-5 kişi harami üyesine saldırdı bizde desteğe gittik güdük necmi gelin bana saldırın falan dedi bende geliriz dedim sonra ibrahimle konustum durumu anlattım ve birbirimize saldırı serbesttir artık dedim. eğer çok suclu arıyorsan sana bu durumları anlatmayanlara söyle bizim ittifağımızın adını kirletmeye calısma buralarda.

2. Konu ise savaşçıyım diyorsun ya ittifak savaşıda istiyorsun bana gün söyleyin o zaman kim savaşçıymıs görelim konuşmakla olmuyor icraat görelim ittifak lideri olarak savaş ilanı vermek istediğimi söylüyorum kabul ediyormusunuz?
    • Öncelikle merhaba.
      bundan önceki bi kaç olay oldu bunu sizde biliyorsunuz ittifağınızdan olmayan birisine işgal atılıyor ve arkdadaşı olduğunu bahane ederek askerler kesiliyor ''2 hafta önce'' ve ittifağınızda olmayan Arkadaşa saldırılara devam ettik ittifağınıza aldınız buda yetmezmiş gibi 3 kişi adaya geldiniz yağma yaptınız bu olayları anlatmıyoruz diye böyle serbest konuşabiliyorsunuz. Şuanda toplu bi savaş sözkonusu deil 100 küsür kişi ile 30 kişi savaşmak mantıklı gelmiyor?? ama yağmalarımız bundan sonra devam edecektir... Bu bir oyun lütfen kendi ittifağım ve haramilerenden ricam üsluba dikkat :thumbup:

mariachi1 wrote:

Kardeşim haramilere laf atacağınıza biraz savaşsanız keşke nedense hep harami kötü oluyor zaten.

Bak ben sana olayı anlatıyım. Sizin ittifaktan 4-5 kişi harami üyesine saldırdı bizde desteğe gittik güdük necmi gelin bana saldırın falan dedi bende geliriz dedim sonra ibrahimle konustum durumu anlattım ve birbirimize saldırı serbesttir artık dedim. eğer çok suclu arıyorsan sana bu durumları anlatmayanlara söyle bizim ittifağımızın adını kirletmeye calısma buralarda.

2. Konu ise savaşçıyım diyorsun ya ittifak savaşıda istiyorsun bana gün söyleyin o zaman kim savaşçıymıs görelim konuşmakla olmuyor icraat görelim ittifak lideri olarak savaş ilanı vermek istediğimi söylüyorum kabul ediyormusunuz?

• yani sizi anlamakta zor 2 asker kesince savasmısmı oluyorsunuz diyorsunuz
      savasalım diyorum kişi sayısını bahane ediyorsunuz ve ilerleyen zamanlarda diyorsunuz ne diyeceğimi sasırdım acıkcası :))
      peki size bir teklif daha yapayım madem kişi sayısı sizi engelliyor kişi sayımızı azaltalım sizle aynı olalım oyle savasalım. bunada yok derseniz şimdi siz bakın sizinle savasmak için elimden geleni yapıyorum daha fazla rezil etmeyin kendinizi bu arada biz yagmaya cıktıkmı hemen tatile alıyorsunuz cesaretinize hayranım :))
      :br:: :br::
    • Uzun uzdıya mesaj yazardım fakat konu yeterince uzadı sayfa yeterince kirletildi
      Şuanlık ittifak savaşı söz konusu değil demiştim.
      Cosa ve haramiye kaynak için saldıracağımı belirtmiştim

Sayfaya daha yazı yazmassan iyi olur sohbet bölümüne yeni kon açabilirsin