Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 842.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Skiron Genel Sohbet Odası

slowe - - Skiron

Beitrag

bır ban oldugu bellı ama nasılne kadarlık ban daha acıklamadılar

• Tebrik ederim. Bu kadar savaş yapipta hepsinden başarı ile çıkan Pose ittifagini bu saatten sonra servera yeni birileri gelmeden yenilecegini düşünmüyorum. Umiti ayrıca tebrik ederim ne kadar iyi bir general olduğunu kanıtlamıştir artık sanırım herkeze

slowe - - Skiron

Beitrag

Zitat von TraNSKoP: „koskoca serverda alkoponu yagmalayacak veya kesecek kimse cikmadiysa bu serverdan birsey olmaz “ ben bir kere yağma attim ama şehri boştur Zaman kaybı oldu sadece

slowe - - Skiron

Beitrag

burda roman yapabilecek arkadaşlar var Hayalguclerinize hayran kaldim

• harıka haberler gelmeye devam eder ınsallah

• serverda savasan bırılerını gormek cok guzel

• ıkı tarafı da tebrık ederım okadar zaman savasa zaman ayırmak kolay ıs degıl benım aklıma takılan sadece o kadar uzun bır savasta cok daha uzun bır katılımcı beklerdım en azından baska ıttıfaklardan savası takıp etmek ıcın 10 fılıka gondermıs 10 15 kısı olması gerekırdı bana gore

• Tuttu Tutmadı Oyunu

slowe - - Forum Oyunları

Beitrag

en mutlumusu muyum bılmıyorum ama allaha sukur halımden cok memlunum alttakı suan ıstanbullu gelın ızlıyor

• Ruhsuz-karadayı

slowe - - Epsilon

Beitrag

kactanı kucuk enıste var

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

slowe - - Poseidon

Beitrag

@Labamba Mesajındam da ben de onu da belirttim. Servera hep beraber başladık. Kimsenin askerleri mucitli değildi. Kimsenin doğru dürüst örs u yoktu. Ama herkez için şartlar 3 aşağı 5 yukarı aynı idi. Aradan 4 ay geçti hala bu sandıklarim serverin yarısında çoğunda eksiktir. Şimdi eksik diye serverin yarısı savasmiyacakmi. SavaşmaYan arkadaşların anlamadığı sadece onlarda eksik yoktu. Herkez de eksik vardı. Pose ile iki savaşa girdik. İki savaşta da kaybettik ama bizde ki kadar onlarda da mucitsi…

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

slowe - - Poseidon

Beitrag

Arkadaslar herkez kendi penceresinden bakarsa hicbirsey değişmez. İki tarafta söylediğinde haklı Olması gereken server başında bütün ittifaklar bir araya gelip anlasacakti. Pose çok savaştık ondan getirdik diyor doğru Diğerleri gelişim tamamlanmadi ondan savaşmadık diyor doğru Server basi gelişimini tamamlayan hiç bir ittifak yoktu Az gelişmiş bir biçimde bütün ittifaklar Savaşmis olsa Herkez ekonomik olarak aynı değerde olurdu. Bu saatten sonra siz hesap getirdiniz siz savasmadi niz demenizi bi…

• Tuttu Tutmadı Oyunu

slowe - - Forum Oyunları

Beitrag

Çok zamandır oynamadım ama biliyorum Alttaki kağıt oyunlarında çok kotu

slowe - - Skiron

Beitrag

Bir savaş yapmadan banlanma Hatta hiç kimse banlanmasın Güzel çekişmeli bir server olsun. Hesap taşıma konusunda da bütün ittifaklar bir araya gelelim ortak karar alalım Kimse hesapta taşımazsa harika olur

slowe - - Skiron

Beitrag

olur ınsallah soyle sıralamaya bakınca her ıttıfakta ıyı oyuncular goruyorum ama tabıı ıyı takım olanbılen farkını ortaya koyacak

• Tuttu Tutmadı Oyunu

slowe - - Forum Oyunları

Beitrag

o kadar da kotu degılım ya benden kotulerı vardır alttakı fenerbahcelı

slowe - - Skiron

Beitrag

etrafta çilekler bocekler gordum sızden bırı oldugunu tahmın ettım ama senı takıt eden bırı dıye dusundum sen hıc saldırı puanı kasmamısın sen de cıftcımı oldun

slowe - - Skiron

Beitrag

mesela bugun tesadur bır adaya ısgale gıttım baktım adada @CrazY-GeneraL- umıttır degıldır dıye merak ettım saldırı puanına baktım dedım bu cakma umıt bu kadar hareketsız durmaz umıtcım merak etme senın adına ben hesap soracagım arkadastan

slowe - - Skiron

Beitrag

illa kavga mı etmek lazım sohbet edelım

slowe - - Skiron

Beitrag

buralar neden boyle sessız

• Tuttu Tutmadı Oyunu

slowe - - Forum Oyunları

Beitrag

umarım sevdıgın yemeklerı yazmıyorsundur eger oyleyse yemek zevkın cok kotu alttakı sabah kahvaltı da bıle et yıyebılır