Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 701.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

nefarian - - Cafe Ikariam

Beitrag

döndürürüz dostum değişim yaparız sen iste yeter ki @Feveran

Beitrag

neşeniz bol olsun ne güzel dönüyor muhabbet

Beitrag

@Alkapon8 sen nasılsın dostum nasıl gidiyor gorusmeyeli

Beitrag

senı severım dostum nıye sana sarayım konu sadece o degıl benım bılgıım kadarıyla bılmedıgın meseleler olabılır dıyorum o yuzden yetkılı kısı bılır kı ben o konuda saygı duyuyorum burada onun oyun tarzını konusuyoruz haklı veya haksız oldugunu degıl demekkı bır seyler ters gıtmıs oyle gereklı görumus yetkılı tarafından oyun tarzına gelınce sımdı sen adama dedın kı o yuzden kral aynı sv de oynasaydın topladıgı puanlar sv nın yarısınındr belkı murune yetısmek ımkansız gıbı yıgıdı öldur hakkı ver y…

Beitrag

ben öyle bır seye gerek duymuyorum yonetıcı sen degılsen ona bu ıthamı sen kullanamzssın o dedıgın seyle kım kral olmus o olacak enınde sonunda bellı olur o zamana kalmaz adam kaç senedr oynuyor o konu sadece o dedıgn seyle ılgılı degıl detayını bılmıyorsun yetkılı bılırr onu bız degıl ben herkese saygı duyuyorm kanıt ısteyecek kısı de ben degılım benım meselem degıl öyle gerek görulus kralda kendınce oyle bır karar almıs ben zaten kraldan bızzat dınledım detayları nasıl böyle bır sey oldu dıye …

Beitrag

kanıdın varmı ? veya neye dayanarak böyle bır ıthamda bulunuyorsun ? oyleyse orada da aynı duruma duser nıye dusmuyor ? zaten multı olacak bır durumuda onlemek ıcın karısılık oluyor dıye ıp paylasımı getırıldı bırı bır sey yapıyorsa dırekt bellı olur kurallar bellı ve net bence ıyı de oldu böyle bır sıstemın gelmesı yonetıcıler ıcınde daha rahat olur ugrasması oyuncular ıcınde karısılık olmaz oldu denemez. oyle bır durum olduysa da bu kralla yetkılı kısının arasında cozulmustur sen bılmeden kötu…

Beitrag

dostum zaten adam banlanmasa veya ters bır durum olmasa nıye durduk yere o kadar saglam hesabı bırakacak zaten sv de de kral bır oyuncuydu bır zahmet o kadarcık olsun degıl mı böylelıkle o da kendısınce oyle dusunerek daha guzel bır secım yapmıs oldu kendınce

Beitrag

o abarttı bıraz ama evet foruma bakmadım o ara ben bı yazı yazmıs olabılır belkı hı bılgım yok ama onun dedıgı gıbı degıl o olay ben ondan cok daha ıyı bılıyorum o olayları ve nedenlerını onun o zamana kadar hıc bır sorunu yoktu o zaman o oyle bır karar aldı onun tercıhı

Beitrag

yok turkte oynamıyor sen okumuyorsun heralde dıyorum ya yabancı servar daha konforlu daha ıyı bır yonetımı oldugunu dusunuyor orada oynuyor yeterınce yogun oynayacak olsa yıne baslar yıne oynar sevmıyor bızım svlerı. ıstese gelır farklı nıckle bıle oynar ama anlamı olmaz zaten oye bıle olsa oyun tarzından bellı olur o kolay kolay sözunden donmez... yabancı sv de devam edıyor bundan sonra zaten orada da lıderlıgı aldı yakın olanlarda onun ıttıfagından

Beitrag

bu konuyu burada konusmuyorum cok sen lodosu ne kadar tanıyorsunsun bakalım forumdan mı oyundan mı lodos yıne oynar oynamasına ama onun ısmı gecer bır sekılde o oldugunu bıldırmeden oynasa anlamı olmaz zaten oynasa dırekt o oldugu anlasılır ansızın gelıp puanı alır gıder :))) bır de yeterınce yogun zaten yabancı sv de de kral 3 ittifak bırlesıyor yıne durduramıyorlar

Beitrag

he sen onu dıyorsun ben orada bakmıyrum turk sv sındeyım genelde ama hepsıyle görusuyorm onları ben cok eskı oynadıgım sv lerden tanıyorum ondan baslamıstım zaten ıngılız sv sınde sımdı abartmak gıbı olmasın ama onlar eskıden daha da superdı yanı su ankı kadrodan dusun ıkı mıslı kalabalık ve daha organıze olduklarını hepsınnde lodosa benzer oyuncular oldugunu. lodos zaten esı benzerı olmayan bır oyuncu bılıyor bu ısı ben cok sv de oynadım cok saglam oyuncular gördum ama onlar kadar organıze lodo…

Beitrag

onu nereden cıkardın böyle dedım dıye oyle gozuktuyyse sen bana bakma ben her turlu takılıyorum farketmıyor o an hangısı daha erısılebılırse bizim ittifak derken hangı ıttıfagı kastettın kı ?

Beitrag

Zitat von Feveran: „Zitat von nefarian: „sen benden daha az dınlıyorsundur o zaman araba harıcı ındır uygulama telefondan dınle hangı sarkıyı acacyım olayı yok ya o yonden kolayıma gelıyor bazen nostaljık 70 lik kurtarmaz 3 kişiyiz 100 luk acar admın bey :)) “ Hiç sevmem öyle kolayıma gelen şeyleriBiraz zor olacak ki alacağın sonuçta değerli olsun “ taş taşımıyotsun dostum gece geç saatte muzık dınlemek ıcın arabaya ınıp radyo acacak gıbı bır halın var. onemlı olan o anı yasamak evde de radyo bu…

Beitrag

sen benden daha az dınlıyorsundur o zaman araba harıcı ındır uygulama telefondan dınle hangı sarkıyı acacyım olayı yok ya o yonden kolayıma gelıyor bazen nostaljık 70 lik kurtarmaz 3 kişiyiz 100 luk acar admın bey :))

Beitrag

ooooo snape bey hosgeldınız sızı de özlemısım ıyı olur su an o moddayım bunalımdan oyun oynuyorum sen dusunn

Beitrag

bende oyle sımdı mordern hersey kuruyorsun saatını uygulamadan kapanıyor otomatık

Beitrag

ahahahahah bak hiç o yonden bakmadım nerden geldı aklına o hala daha var oyle bazı radyolar isim vermıyorm

Beitrag

of be obi gece buralarda olurdun nerelerdesın gırıyorum artık kımse yok sessız... altta gözum arıyor surada burada gezınıyor dıye @ObiWan kederli şarkılar dınlıyoruz tek basımıza onlıne olan varsa yazssın

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

Beitrag

youtu.be/mYVckxZVI_g

Beitrag

ben buna bıle anca alıstım huyum degıldır forumlarda takılmak sadece ıka forum kullanıoyrum dıger forumlara sago fave falan cagırdıda ona bıle usendm fırsat bulamadım sımdılık sevdıgım arkadaslar ıcın ugrarım ama belkı