Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 85.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Berabere biter Skor 2-2 İlk golü Babel atar İlk gol dakikası 17. dk İlk sarı kart Medel Ayrıca maçta kırmızı kart var.

• Sohbet

HnKr - - Etkinlik Alanı

Beitrag

Beyler çekiliş etkinliğinden ödüllerini alan arkadaşlar var mı ?

• Katılıyorum

• Sohbet

HnKr - - Etkinlik Alanı

Beitrag

Maşallah diyelim nazar değmesin %20 faiz çok iyi böyle bankayı zor buluruz

• Sohbet

HnKr - - Etkinlik Alanı

Beitrag

Zitat von FastFooD: „Merhaba, Bu işlere bakan yetkili abimiz 2 defa yıllık izin kullandı. Ben Yüklemesi için 1 ağustos haftasında bildirdim, fakat işlerinin yoğunluğunda sadece 2 hesaba başarılı bir şekilde gönderim yapabildi malesef. Şuan da tekrar yıllık izinde ve haftaya dönecek, bu süre içerisinde bu sebeple yüklenmesi mümkün değildir. Yükleme işlemleri bitsin, ek faizleri ben ödeyeceğim Saygılarımla. “ Hadi yine iyiyiz faize yattı bizim ödüller acaba ne kadar faiz işleyecek

• Sohbet

HnKr - - Etkinlik Alanı

Beitrag

Zitat von nakamuro: „dünya kupasından ödül alan oldu mu acaba? en son 2 kişinin hesabına yollanmıştı ondan sonra alan oldu mu yani ? hala gelmedi de bana “ Bana da gelmedi hala usta.

• Sohbet

HnKr - - Etkinlik Alanı

Beitrag

Gelen giden yok daha bize şanslı çıktı o 2 kişi

• Sohbet

HnKr - - Etkinlik Alanı

Beitrag

Zitat von ObiWan: „Ticketiniz bende üstlerimden bilgi alıyorum.Gerekli bilgi en kısa zamanda ulaştırılacaktır. “ Her yerdesin modum sağolasın

• Sohbet

HnKr - - Etkinlik Alanı

Beitrag

Zitat von nakamuro: „Zitat von FastFooD: „Merhaba, Aşağıdaki kişilerin ödülleri forum hesaplarına Kupon olarak gönderilmiştir. Aşağıda ismi olmayıp diğer sıralamada bulunanların ödülleri oyun hesaplarına 1 hafta içinde gönderilecektir. Oyun hesaplarına gönderilme işlemi tamamlandığında yine buradan duyuru yapacağım. Gecikme için tekrar özür dilerim. Saygılarımla. Quellcode (11 Zeilen)“ Aşağıda ismi olmayıp diğer sıralamada bulunanların ödülleri oyun hesaplarına 1 hafta içinde gönderilecektir. Oy…

• Sohbet

HnKr - - Etkinlik Alanı

Beitrag

Zitat von Chriger: „Zitat von HnKr: „Dünya kupası etkinliği ödülleri henüz tarafıma ulaşmış değil. Bunun üzerine bi kaç tane etkinlik düzenledi ama dünya kupası ödülleri henüz ulaşmadı “ Ticket açınız lütfen.. “ Açtım modum.

• Sohbet

HnKr - - Etkinlik Alanı

Beitrag

Dünya kupası etkinliği ödülleri henüz tarafıma ulaşmış değil. Bunun üzerine bi kaç tane etkinlik düzenledi ama dünya kupası ödülleri henüz ulaşmadı

• Katılıyorum

• Sohbet

HnKr - - Etkinlik Alanı

Beitrag

Anlaşılan bizim ödüller direk hesaba yüklenicek sayın @FastFooD

• Sohbet

HnKr - - Etkinlik Alanı

Beitrag

Sonuç olarak bir gecikme söz konusu sayın modum @ObiWan @cellat_tugsat ödülüme göz dikme

• Sohbet

HnKr - - Etkinlik Alanı

Beitrag

Zitat von Prisoners: „Merhaba Arkadaşlar; Sınav haftasına denk geldiğinden puanlama ve ödül dağıtımında gecikme olacaktır. Gecikme için özür dileriz. iyi forumlar. “ Bu mesajı görmediniz galiba sayın modum @ObiWan

• Sohbet

HnKr - - Etkinlik Alanı

Beitrag

Gecikmeden dolayı +1 şehir taşıma mı vericeklermiş

• Fransa kazanır. 2-1 İlk gol : A.Griezman İlk ofsayt : Mandzukic

• Belçika kazanır. 2-1 İlk Gol : H.Kane İlk ofsayt : R.Lukaku

• C_T_B İttifakı Savaş Ve Yağma Raporları

HnKr - - Lips

Beitrag

Az biraz da benden gelsin aYXYj4.jpg DD3Dlo.jpg moEoG8.jpg Az3zAB.jpg GD3DYb.jpg RDQDYY.jpg NDkDqg.jpg Bu da öyle kesim olsun :) j6B65W.jpg

• İngiltere kazanır. 2-1 İlk golu H.Kane atar. İlk ofsayta H.Kane düşer.