Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-9 von insgesamt 9.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• ELÇİLİK VE YETKİLER DE DEĞİŞİKLİK OLSUN

ARTHUR - - Öneriler

Beitrag

Boşa öneriye gerek yok gameforge bu oyunu gözden çıkaralı çok oldu ama gene yağmasada damlıyor adamlara .

• Katılıyorum!!!

• İttifak Üye Sayısı

ARTHUR - - Öneriler

Beitrag

Neyse hocam oyun tarzınız buysa tebrik etmekten başka bişey düşmez bizede.

• İttifak Üye Sayısı

ARTHUR - - Öneriler

Beitrag

Neyse hocam oyuncu olmadığınızı anladım fazla konuşup yorulmaya gerek yok . Online iken gel karşıma .

• İttifak Üye Sayısı

ARTHUR - - Öneriler

Beitrag

Böyle bir serverde benim gibi bir oyuncu bulmuşsun ama hemen reportlamışsın, kafandan geçen banlansada kurtlsak olmuş

• İttifak Üye Sayısı

ARTHUR - - Öneriler

Beitrag

@Amarendra ; Hocam zaten normal şartlarda karşımda duramayacağını biliyorsun, ittifak sayfasında adaletten vs bashediyorsunuz ama pek o adaleti göremedim. Mesajımı hemen reportlamışsın çok mert biriymişsin. İttifağınızda benim gibi bir savaşçı yok. Ve bu banlanmada bir artniyet var şu an görüşme aşamasındayım operatör ile. Tam generalinizin askerlerini keserken banlanmam pekte normal bir durum değil . Neyse bu fırsattan istifade askerleri kesin diyeceğim ama destek almadan sizin gibi acemiler o …

• RODOS HEYKELİ MUCİZESİ

ARTHUR - - Öneriler

Beitrag

Bu oyun ayrıca bir strateji oyunudur, oyunun amacı sadece asker bas saldır savaş geri gel değildir. Rodos var ise rodosu düşürmek için birşeyler yapmanız gerek veya askerlerinizi 2 ye bölerek göndermelsiiniz.. Sizde rodosa göre kendinizi geliştirmelisiniz.

• Artık bu oyuna önem gösterilmiyor, gözden çıkarılmış bir oyun. Halen server açılıp aynı oyuncuları yeni servere taşıyıp duruyorlar . Sadece ambrosia satmak tek amaç ..

• İttifak Üye Sayısı

ARTHUR - - Öneriler

Beitrag

Güzel öneri, 60 bile çok fazla... Söylede olabilir; Belirli koordinatların içindeki oyuncular bir ittifak olursa oyun hem heycanlanır hemde savaşlar daha ufak ve zaman almaz . Mesela bir ittifak kurdunuz bu ittifağın en uzak üyesi 5 ada ötede olmalı bu sayede bölgesel ittifaklar çoğalır ve rekabet artar. Ben hephaistos serveri,ndeyim tek ittifak var başka kimse yok.. T-C ittifakı üye ve puan olarak en yakın rakibine x2 fark atmış.