Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 1.000. Es gibt noch weitere Suchergebnisse, bitte verfeinern Sie Ihre Suche.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

eseas - - Poseidon

Beitrag

Neyse tekrar söylüyorum Alphada ve Lipste oyuncu isimlerim aynı, cesaret edebiliyorsanız ikinizde desteğinizi alın gelin. Karşıma çıkmaya benimle savaşmaya cesaret edebileceğiniz o gün gelene kadar bu boş atıp tutmalarınıza beni ya da yanımdaki insanları dahil etmeyin. Önce cesur olun oyunda karşıma çıkabilin, olur da yenerseniz forumda konuşursunuz. Unutmadan söyleyeyim, yok zamanı gelecek falan olacak filan olacak diyecekseniz, önce savaşın sonra konuşabilecek haliniz kalırsa konuşacağınız zam…

eseas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von TraNSKoP: „haha benim agzimdan leyla lafi gectimi haha “ Leyla hesabı için konuşuyorduk, söyledim hemen depo yıkmadım demeye başladın :)) Okuyan herkes görüyor kim olduğunu merak etme

eseas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von TraNSKoP: „bir Allahın adini verip yemin etsene ben yemin ederim depo falan yikmadim. Yemin ederim ki depo yikmadim. Hadi et görelim “ Ne oldu osman, kabul etmiyordun Leyla olduğunu. Ne değişti kabul ettin 2 dk da Zitat von Ozann: „feveran bu alone angel sulfur 2 sehrine 1 gemi koy bak birisi gelip yagma aticak bu kiyagimi unutma “ Alone angel kimmiş sen sor Alphadaki arkadaşlarına, yalan yanlış kulaktan dolma şeylerle geliyorsunuz olmuyr böyle

• Alpha Genel Sohbet Odası

eseas - - Alpha

Beitrag

Kaçırdığına mı üzüldün yoksa çok kötü olmadığına mı

eseas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von TraNSKoP: „Gördügünüz gibi @eseas kayboldu. Benim güzel tarlalarim. Ben sizi her türlü yagmalarim ama siz hic birsey yapamazsiniz yapabiliyorsaniz buyrun “ Yav korkundan depoları yıkıyor kaynak tutmuyorsun elinde, seni ittifaktan attığımdan beri salça olmaya sataşmaya yer arıyorsun. Hazmet artık bu durumu yuvana geri döndün sayemde

• Dew-Drop ( Dew-D) Savas ve Yagma Raporları

eseas - - Lips

Beitrag

Zitat von STbond07: „dogru senin enayiliğindrn banene özür kaşrşim “ Kardeşine kardeşim dersin, hazımsızlığını başka yerde yaşa... Benim harcadığımı ben umursamıyorum sen niye çeneni yoruyorsun

eseas - - Lips

Beitrag

Zitat von STbond07: „bak kardeşim serverdr aktif pynamıyorum hesaplarımın nickini ne yapacaksın benim nickimi bilrn bilir zaten bos sehirlere yagma mı atacaksın gerek yok doldır depoları tası bi hesao iyi yaparsın gf nin maddi kaynagısın “ Aktif oynamıyorsan aktif oynadığın yerlere yorum yap, benim veya ittifağımın adını ağzına alma git ne yapıyorsan yap Ayrıca harcadığım ambrosiaların parasını sen karşılamıyorsun, seni zerrece alakadar etmez bu konuda

eseas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von STbond07: „len adamınki büyük ayagınzıı denk alın “ Diyeceğimi dedim, sende destek verebilirsin istersen bu ikisine.... Forumda konuştuğunuzun atıp tuttuğunuzun çeyreğini oynasanız yeter Zitat von Ozann: „ona da sira gelecek ikimiz de birbirimizin yerini yurdunu ismini biliyoruz sirada farkli kisiler var gerci senin multilerini patlatip arkadaslarinin sehirlerini tarlaya cevirmek daha keyif veriyor lipste gizli kalicam boyle daha keyifli oluyormus trans sagolsun ogretti acayip eglencel…

eseas - - Alpha

Beitrag

Az kötü

eseas - - Lips

Beitrag

Zitat von STbond07: „len abisi tamam seninki büyük “ İş nick vermeye gelince niye kıvırıyorsun :))

eseas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von Ozann: „bakk gordun demi diyorum ihtiyarladi bu ustune fazla kaciriyor anasonu sonra burda biz cekiyoruz bunu “ Alphada ve Lipste oynuyorum ozan sana açık çek veriyorum, iki sunucudada kullanıcı adım aynı. Eğer cesaretin varsa ikisinden birinde gel savaş bakayım benimle, becerebiliyorsan yap bunu, istediğindende destek al bekliyorum. Yok yapamıyorsan burada boş yaparken benim adımı anma

eseas - - Lips

Beitrag

Zitat von STbond07: „senin ittifakında ilk basta rakip oldugun ankada 1915 te bölgede vs vs cogu ittifkata hesabım var sen dediklerimi anlamıuorsun diyecegim tek sey tamam seninki büyük “ Bak o hesapların adını açık açık yazabiliyor oyun oynayabiliyorsan konuş yok oyunda farklı forumda farklı takılacaksan boşa yorma kendini

eseas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von TraNSKoP: „haha he he öyle san sen kendini avut sadece. Bu osman ile leyla sana birsey mi yapti hic düsürmüyon isimlerinide “ Ben sana ne yaptım ki böyle, utanmasan uyurken bile adımı sayıklayacaksın :)) Bilen biliyor kim olduğunu, güldürme beni boşa Bak ekürin kayboldu açık çek verdim, sesi kesildi

eseas - - Alpha

Beitrag

Kötü şeyler olmuş

eseas - - Lips

Beitrag

Zitat von STbond07: „@eseas bak kardrşim ben ne ctb deyim ne dew de ne by de benim söyledigim nokta su depo gelmeden ctb dede ile savastı yenildi by hiç bi savas yapmadı dw olarak olmasada pa olarak 1 savas yaptılar depo gelmeden önce ctb pa birbirine bir yagma atabildi mi vrya sen ctb ye bir yagma attın mı burda bak su üç ittifakı kastediyorum tamamen depo ile sidik yarısıtırypr bı sw de dede vardı deposuz savastılar ctb i yendiler 1915 ile savastılar ama siz yıllardır bos beles depo biriktirme…

eseas - - Alpha

Beitrag

Var

eseas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von TraNSKoP: „yoo “ olur olur :)) Bir sen biliyorsun ya herşeyi

eseas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von TraNSKoP: „haha bana yalnizca @sagopa52 osman der. baskalari soner der baskalari ali der daha baskalarida burak der. Hangisi lazim sana “ Alman menşeeli olan lazım o da osman olmuyor mu

eseas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von Ozann: „Asilden yardim isteyim bi saniye sen bilirsin “ Olur iste, selamımı söyle. Yenilip savaş bitirelim diye teklif getiren onlar nihayetinde... Belki şanslarını tekrar denerler senin gibi birine uyup

eseas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von Ozann: „az sabret seninle de hesablasiriz HAAA UNUTMADAN SU MULTI HESABLARINI BI SAL ARTIK YA “ Kaç yıl sonra hazır olacaksın onu söyle hele ??? Ya da sen git önce birilerine ağlamakla dene şansını olmazsa sonra zaten tatile kaçarsın Zitat von TraNSKoP: „bir leyla diyon bir osman diyon karar ver. ayık kafayla yazın foruma “ Osman gerçek adın Leyla da oyundaki hesabın. Çok zor senin için biliyorum ama azıcık zorlarsan düşünüp anlayabilirsin