Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 748.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• ACİL CEVAP LÜTFEN!!

slowe - - Yardım ve Sorular

Beitrag

hangi serverda E ile başlayan serverlardan birinde benim de hesap var

• Birlik Paketleri Hakkında...

Beitrag

Yakında o paketler de satışa çıkar.

• OGM (OGM) İTTİFAKI SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI.

slowe - - Poseidon

Beitrag

En fazla 2 gün koruma sağlarlar Sonra siz yine yağma atin En son pes eder ittifaktan atarlar

• 57.ALAY (1915) İttifakı Savaş Raporları

slowe - - Lips

Beitrag

serverı böyle hareketli görmek çok güzel.

• Sevgili forum takipçileri Burada bazı konulara açıklık getireyim. Tarafsız bir yazı yazayım. Savaşmak isteyen ittifak pose ittifagi Otto ittifagi değil önce bunu anlamamız gerekiyor.burada attıkları her postan sonra savasacak ittifak aranıyor diye ekliyor ve serverin diğer ittifaklarina gönderme yapıyorlardı. Bu bütün ittifaklar için geçerliydi. Biz savasa haziriz Kendine güvenen varsa gelsin diyorlardı. Otto ittifağı burada devreye girdi. Tamam biz savaşırız dedin.yani savaş ilanı vermedi savaş…

• 57.ALAY (1915) İttifakı Savaş Raporları

slowe - - Lips

Beitrag

1915 de hareketlı bırılerını gormek cok guzel

• Lips Genel Sohbet Odası

slowe - - Lips

Beitrag

Siz buna gerçekten savaş mi diyorsunuz. Ya siz bu oyunu bilmiyorsunuz ya da biz bilmiyoruz. Koca ittifakta 1 kişi mi savasiyorsunuz. Koca ittifak siniz 1 cephede mi savaşa biliyorsunuz.

• Lips Genel Sohbet Odası

slowe - - Lips

Beitrag

Kimlerle tartışmaya girmisiniz. Arkadaşlar boşa çene yormayın. Bu arkadaslara laf anlatamayiz biz.

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

slowe - - Poseidon

Beitrag

bak ben lips de hala oynuyorum. Sizin tanıdığınız asker gemilerimi de hala duruyor. O kadar asker altın taşıyıp saldırmaya cesaret edemeyenlerdensiniz. Bak suan serverda ki iki ittifak birlikte operasyon yapmaya çalışıyor bize . Sizin de bayaga altın ve gp niz var. Hepsini buraya tanımadan gelin orda sizle de biraz savasalim.

slowe - - Poseidon

Beitrag

o zaman soyle sorayım. Siz savasacak ittifak arıyoruz diyorsunuz ya adamlar tamam biz savaşırız felan adamıza gelin demiş olsayDilar ne diyeceksiniz.

slowe - - Poseidon

Beitrag

Hala algı yapıyorsun. Ben sizin savasacak ittiFak arıyoruz demenize Takıldım.

slowe - - Poseidon

Beitrag

Siz savasacak ittifak aramiyor muydunuz. Alın adamlar savasalim diyor. Daha neyini kiviriyorsunuz. Ben mi yanlış hatırlıyorum burada sen bir yandan Osman bir yandan savasacak ittifak aranıyor demiyor muydunuz. Biz de sizi siz savaşa hazırsınız savaş yapmaya ittifak bulamiyorsunuz sanıyorduk. Meğerse tek yaptiginiz algı yapmak. Siz hergün buraya gelip savasacak ittifak arıyoruz demeseniz suan söylediğiniz herseyde haklısınız. Ama siz dediniz biz savasa hazırız savaşmak için ittifak ariyoruz. Alın…

• bu zamana kadar hep kendılerını ovduler. arada guzel seylerde yaptılar. ama kendılerını o kadar cok ovduler kı kendılerı bıle artık kendı yalanlarına ınanılar. sımdı karsılarına bır engel cıkınca kendını o kadar yuksekte goren arkadaslar afalladı ne yapacagını sasırdı hesap tasıma gelene kadar savası ertelemek daha mantıklı geldı

slowe - - Poseidon

Beitrag

#Savaşacak İttifak arıyorum #yalan parayla mı #29 subartta goruselım #kıvırma derslerı verılır

• o kadar askerı bosamı kestın 3 5 de mal alamadın mı

• butun multılerı temızledın mı

• Dew-Drop ( Dew-D) Savas ve Yagma Raporları

slowe - - Lips

Beitrag

sen ve senın gıbı zıhnıyeter yuzunden bu oyun bu kadar zevksız hale geldı uzerıne 100 200 k generallık cekıp savunmaya yatıp savasmayı marufet sananlar yuzunden ınsanlar savastan soguyor. yenı bır cephe acmaya kalksak savasacak adam bulamayız ıttıfakta ıkı tane depo ayarla bır gun bırınden bır gun dıgerınden gp cek savas sonrada buna ıttıfak savası de oldu olacak bızden bırınden duello teklıfın de bulunsaydın da onunla kapıssaydın dıger oyuncuları bos yere rahatsız etmeseydınız sımdı bazı sıvrı …

• Oyun Hakkındaki Sorularım

Beitrag

yukarda demek ıstedıgı aslında 12 lı atabılırsınız 24 lu atarsanız 2 alev artar her raunt 36 lı yerıne de 34 lu atarsanız daha saglıklı olur

• Server Listesi

slowe - - Genel Tartışma Bölümü

Beitrag

İsveç zetasinda hesap acip her ay korsanı garantilemek var

• Heyet Adalarını Ziyaret Ettik

slowe - - Pan

Beitrag

Tebrik edeceğim de iki de kesim raporu koysaydiniz. Kimi kestiniz. Birsey görmedik ki