Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 1.000. Es gibt noch weitere Suchergebnisse, bitte verfeinern Sie Ihre Suche.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Protesto Ediyorum

Kserkses - - Cafe Ikariam

Beitrag

Rankların olmamışlığını

• Protesto Ediyorum

Beitrag

@redmasmas gidişini

• Neyzen Tevfik

• Züğürt Team Part 20/ Kaçaklar

Beitrag

Zitat von redmasmas: „Canim ismim yaaa “

• Yav vallahi hayretle okudum. Hiç ne gördüm ne işittim böyle bir durumu. Benzerlerini görsem de bu konu bir acayip. Anladığımı kadarı ile arkadaş birisini keklemeye çalışmış Pek beceremeyip eline yüzüne bulaştırmış Ne diyelim artık bizim BETA serverında da bir dolandırıcı geziyor. Umarım yakın zaman da onun esrarıda çözülür.

• İttifak sayfası yapan var mı?

Kserkses - - Poseidon

Beitrag

Ay em e retayrıd pörsın cnım

• İttifak sayfası yapan var mı?

Kserkses - - Poseidon

Beitrag

Ben emekli oldum

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

Kserkses - - Poseidon

Beitrag

Zitat von ObiWan: „@Kserkses , daha çömüm. Yeni yeni öğreneceğim. Arkadaşlar ben burdayım ve ben burda olmama rağmen birbirinize rencide edici kelime kullanıyorsunuz.Kendinize gelin lütfen.Gaddar mod olmak istemiyorum. “ Kısacası geliyor 5 kardeş. Valla obiwanın tersi çok pistir diyeyim forum adminini aratır

• Zitat von Çerkes.Bey: „tebrikler raporlar çok iyi ama filika ve aşçıları kesmeyi unutmuşsun “ Onları azat ettim artık acıdım haline

Kserkses - - Poseidon

Beitrag

Zitat von ObiWan: „Zitat von Feveran: „Sömü şehrinizin olmadığı bi adaya atıp ordaki barbarlara yağma yapıyosunuz modum Öyle bir şey tam hatırlamıyorum Barbarcı değilim “ Azcık asker basayım. Yoksa barbarlar haşat eder . 15. seviyeden sonra zorluyor.Ekonomi yok şehirdekiler tavernada üzüm suyuna kafa atıyor. “ Sen de çok çöm çıktın modum bizim ittifaktaki bi vatandaş sanırım 40 seviye barbarla uğraşıyordu

Kserkses - - Poseidon

Beitrag

Kavga

• Korsanlık

Kserkses - - Yardım ve Sorular

Beitrag

Valla ittifaka referanslı alıma bir şey diyemiyorum. Biz telefon isim soy isim yaş ikamet bilgisi ilaveten kendi ittifakımızdan birinin 1 referans şartı koşuyoruz

• Protesto Ediyorum

Beitrag

@Snape

• Korsanlık

Beitrag

Zitat von OGUZ HAN: „Korsana nasıl vakit ayırıyorsunuz arkadaşlar zaman istiyor emek istiyor kaynakları da cidden cezbedici değil barbar vur geliş “ Zaten kimse kaynak için yapmıyor. Korsan meselesi biraz onur meselesi namus meselesi haline dönmüş durumda.

• Zitat von ObiWan: „Zitat von Kserkses: „@ObiWan Modum bu önerinin oylamaya sunulması mümkün mü? “ O konuyla ben ilgilenmiyorum.Adminle iletişime geçebilirsiniz. “ Oldu geçerim.

• Korsanlık

Beitrag

BETA serverinde ilk 50 içerisinde kalmak istiyorsan 30k üzeri puanın olması lazım diğer serverlar nasıl bilemem. Mürettebat gücün fena değil ilk günlere göre, 20k üzeri olmaya bak Bu da 2 korsan dönemi önce benim puanım ve mürettebat gücüm, dBgA3p.jpg

• @ObiWan Modum bu önerinin oylamaya sunulması mümkün mü?

• Korsanlık

Beitrag

Bana kalırsa hiç bulaşma derim. Lüzumsuz bir şey. Casuslayarak öğrenemezsin. Baskın yaparak karşı rakibin mürettebatının senden fazla ya da az olduğunu öğrenirsin. puan kaparsan mürün fazla kapamazsan mürün azdır. Korsan puanı kasan birilerini bulmak istiyorsan her akşam oyun saati ile 18:00 türkiye saati ile 19:00 da puan listesi yayınlanır. Mesela senin puanın 10.000 ise sana seninde içinde olduğun puana yakın bir liste verir. Sen de o listede olan oyunculara sömürge atarak yakınlarına baskın …

Kserkses - - Poseidon

Beitrag

Yine karışık buralar

• Zitat von IDesertRoseI: „Öneriler kulağa çok hoş geliyor bende bir yenisini ekliyim madem, Lider rütbesinin ihtiyac anında elçiliğe girip diğer rütbeleri alıp işlem yapıp tekrar elçilikten yetkili şahsa devretmesini anlamsız buluyorum. Lider hesabı general - bakanlık - diplomatlık rütbelerini devretse dahi panelindeki yetkiler gitmemesi gerekiyor. Birini ittifaka almak için illa elçilikten bakanlıgı alıp kişiyi ittifaka alıyoruz bunun yerine lider hesabı bakanlığı almadan x şahsını ittifaka alab…