Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 756.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Lips Genel Sohbet Odası

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Selamün Aleyküm dedik mi

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Zitat von redmasmas: „aaa Turp kankam ban yemiş peeh gitti bir troll dahaa sayımzı az kaldı ııı neslimiz tükeniyor Selammmm hanımlar beyler gençler ablalar teyzeler dayılar nineler “ Cidden ban mı yedi turp

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Cümleten Selamün Aleyküm

• Zitat von Turp: „Zitat von boz_kurTürk: „Herşeyi bildiğini sananlar herşeyi bildiğini sanmaya devam etsin “ gardaş bu durumda sen herşeyi bilen mi oluyorsun “ Yok gardaş gardaş kimin gardaşı ben herşeyi nereden bileyim böyle birşey mümkün değil zaten ama dediğim gibi herşeyi bildiğini sananlar var sanmaya devam etsinler

• Tebrikler beyler elinize sağlık güzel raporlar ve yağmalar

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Zitat von Le Marc: „Selamun Aleykum Hayırlı sahurlar “ Ve aleyküm selam

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Zitat von ExesTeLoN: „Herkes sustu konu tık yok ben heyecanlandırcam ortalığıda yazsam mı yazmasam mı diye şüphe içerisindeyim. “ Şüphe içerisinde kalmaya devam et bence

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Zitat von Kirmanci: „@boz_kurTürk Mami biz de aynı fazlalık alıyoruz Artunla beraber “ Takip ediyorum sizi sizin ki fazlalık alma değil kökünden işi hallediyorsunuz @artunius @Kirmanci

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Zitat von Alcatraz1299: „Mamicim hoşgeldin en son konuşmamızda hastaydin , sesimden etkilendin iyce mi hasta oldun 1 ay oldu nan @boz_kurTürk “ Yok kardeşim başka mevzular vardı ama seninle konuşunca daha bi kötü olmadım değil

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Zitat von iMaM: „balkon konusmasi icin herkesi toplayinca bende dedim oy isteyecek “ Canının sağlığından başka ne isteyeyim @iMaM oylar senin olsun

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Zitat von iMaM: „hayirdir oyunumu birakiyorsun “ Yok sizi özledim de toplanalım iki muhabbet edelim dedim

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Zitat von MEFiSTOFELES: „herkesi güzelce etiketlemişin ama benimkisi resmen patates oldumu böyle ha söyle oldumu “ Buda senin farkın olsun

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

@HappyMedal , @Kirmanci , IOyunBozanI , @artunius , @The Ancients , @Drampy , @Alcatraz1299 , 'MEFiSTOFELES' , @slowe , @TonyParKeR , @Turp , @The Unsullied , @iMaM , @ExesTeLoN ve tüm forum ahalisi

• Zitat von Turp: „gardaş tüm server biliyor yardim ettiginizi inkar ederek kendinizi kücük düsürüyorsunuz “ Herşeyi bildiğini sananlar herşeyi bildiğini sanmaya devam etsin

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Zitat von MEFiSTOFELES: „aleyküm selam ortak gene hasta oldun sandım iyisin iyi hoşgeldin “ Sağlıktan yana sorun yok çok şükür iyiyim sağolasın hoşbulduk

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Zitat von HappyMedal: „Aynen öyle gözüm . Sen iyi ol yeter bize lazımsın “ Biz ne günler gördük be patron buda geçer

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Zitat von HappyMedal: „Zitat von boz_kurTürk: „Selamün Aleyküm cümleten , yaklaşık 2 haftadır yoktum özlediniz mi beni “ Aleyküm selam canım benim Özlemez olurmuyuz ya arayı fazla açtın oyunla “ Patron mevzuları biliyorsun oyunla ara açılsın sorun yok dostlarımızla ara açılmasın kafi

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Selamün Aleyküm cümleten , yaklaşık 2 haftadır yoktum özlediniz mi beni

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Kavga etmeden oynayın (Versteckter Text)

boz_kurTürk - - Lips

Beitrag

Zitat von IOyunBozanI: „soyleyecek cesaretleri olsa burada laf konusamazlar ki zaten :))) “ Olsun ben fosili seviyordum turpu niye sevmeyeyim Yunus Emre'nin de dediği gibi ; Zitat von Yunus Emre: „Yaradılanı severim yaradandan ötürü “