Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 762.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Zitat von ^Sanji ^: „O limanımı al hesabımı sana veririm mesajını bana yazdı bu durumda hesabını bana devretmesi gerekir ama onda nerde o söz erliği.. “ Kaç yıllık hukukumuz var 1 hesabın lafı mı olur?

• Zitat von kuttubayev: „Tebrikler arkadaşlar elinize sağlık “ Eyvallah Tolga abi, senin de verdiğin altınlara sağlık. DELTA'nın SESİ Gazetesi Tarih: 05.07.2018 Sayı: 3 SON DAKİKA Rodos bastı, tatile kaçtı. Bk4HfD.pngJL20qQ.png kanptanihtiyar baskılara dayanamayıp Rodos butununu kırarken objektiflere takıldı. Fakat bastığı rodoslar da onu kesilmekten kurtaramadı... wIOFCQ.png KI517Y.png NE YAPSA OLMUYOR Rodos basması bile kaptanı kurtaramadı... xg0fFY.png MAGAZİN SAYFASI Bastığı rodos bu sefer işe…

• Zitat von yeditepe: „bu yenılgı yeter onlara kafalarını cıkaramıyorlar artık sehırlerınden bu kadar dayanıksız oldugunuzu bılseydık bu kadar yuklenmezdık “ Kafa çıkarmak bir yana dursun, arma ittifakının tüm ileri gelenlerinin adamlarında hakimiyet kurulmuşken hala aralarında yenilgiyi kabul etmemekte direnenler var. Bu durum artık yüzsüzlüğü girmeye başladı... Neyse kafalarına vura vura, raporları yüzlerine çarpa çarpa öğretmeye çalışıyoruz. Ama öğrencinin de biraz gayret göstermesi lazım. Ben …

• Zitat von ObiWan: „Zitat von ObiWan: „Merhaba Konu dışı postlar temizlenmiştir.Lütfen kullanıcı nickleri ile dalga geçmeyiniz.Kulanıcı nicklerini değiştirip kendi kafanızda uyarlamayınız. Ceza alabilirsiniz. Saygılarımla ObiWan “ Merhaba Daha uyarımdan 1 gün geçmeden kullanıcı nicki ile dalga geçtiğiniz için 2 kişiye işlem uygulanmıştır.Lütfen uyarılarımı dikakte alın arkadaşlar.Ban atmak istemiyorum fakat beni zorunda bırakıyorsunuz. Saygılarımla ObiWan “ Sayın Moderatör; Eğer buradaki konuşmal…

• Zitat von aslinda: „anca multi yagmalayın başkada bişi yapamazsınız multi yagmalamaklada savaş kazanılmaz “ Senin bu mesajı yazarken sadece 2 amacın olabilir; Ya bizi kışkırtmak ve kızdırmak istiyorsun, ya da algılama düzeyinde bir sıkıntı var. Sonra forumdan beyin resmi gönderip ' Kullanın! ' yazınca ben ceza alıyorum. Senin gibi insanları bırak forumdan, toplumdan uzaklaştırmak lazım. Özrün kabahatinden büyük. 'Multi hesap yağmalamakla savaş kazanılmaz.' diyorsun... Bana mı sordunuz multi hesa…

• İyi günler ahali ! Felicity modum ben bu mesajı yazarken konuyu geziyor... Sanırım siz de sunumlarımı seviyorsunuz değil mi? Şuraya birkaç yağma raporu bırakıyorum, bir ara bakarsınız. 9UNCR1.png RuQDde.png v5sblO.png vQw1nm.png 9kSAyo.png l65FVu.png t7c39J.png NXQJ53.png K6fGYG.png OMHYfn.png Nasıl ama, iştahınız açıldı değil mi? Raporlarımız kesinlikle organiktir... Ve bazı armalıların yaptığı gibi gerideki boş şehirler dolaşarak değil, direk ana savaş adasında yapılmıştır... Gerçi gerideki şe…

• Zitat von casperus: „bakın yine söylüyorum bu bir dramdır “ Doğru söze ne denir? DELTA'nın SESİ Gazetesi Tarih: 27.06.2018 Sayı:2 SON DAKİKA YİNE HÜSRAN ! Ajansımıza gelen son dakika haberine göre E-G-E-M-E-N cephelerden kaçmış ve ağır kayıplar vererek savaştan çekilmiştir. WLOpBx.png Hoyratça, umarsızca ve biraz da vahşice kesilen E-G-E-M-E-N'i abisi AteŞDaĞLı bile kurtaramamıştır. arma ittifakının Kapı Menteşeleri ve Halı Püsküller'inden sorumlu bakanı olan AteŞDaĞLı, yaveri olan E-G-E-M-E-N'i…

• İyi geceler forum ahalisi... Artık şu algıyı kırmak lazım. Cephelerden çekilen, rodostan başka aksiyonu kalmayan arma ittifakı savaşı kaybetmiştir. Şu anda tatilde olmayan arma üyelerine yağmalar devam etmektedir. Tarla oldular işte kısacası... D'ARMA'DAĞIN 79:6 ADASI bfH8a6.png 81:8 ADASI u0KNhT.png 85:17 ADASI OhJ7MR.png 86:17 ADASI elnNQg.png İfşalara devam... q8SlnQ.png Limanımı alana hesabımı veririm diye Aras... Aramızda kalsın hala şifreyi göndermedi... S4k6JR.png İki günde bir oyuna gir …

• Zitat von aslinda: „burasıda bir garip adamlar perişan etttiler sizi 3-5 yagma asıp kendınızı tesellli edin ancak yenılginizden ders alıp bırdhakı savaşa sakın hazırlamayın kendınızzi kendınız uyanık sananlar takımı oyunda savaş kazanamayıpta kazandım dıye lanse etmekle bu iş olmaz “ Sen ne kadar boş konuşan bir insansın... Hata bende ama raporları geç asıyorum diye senin ağzına laf veriyoruz. Seni dikkate almasak daha iyi ama o zamanda kafam rahat etmiyor, çünkü haksızsın. Hala diyorsun ki 3-5 …

• Raporlar için tebrik ederim. Ehliyet almak için para biriktirmem lazım. Para için de çalışmak lazım. Bu yüzden gündüz foruma bakamıyorum fazla. Ama yakında yeni raporla geleceğim karşınıza. Şu bahsettiğimiz 200'ü aşkın raporu asalım artık... Gerçi Muhittin yağmaların ufak bir kısmını asmış ama...

• Zitat von KKeReMM: „Öncelikle aldığınız raporlardan dolayı hakikaten tebrik ederim arkadaşlar. Ama ARMA ittifakının banlanan 25m GP İ ve kalan GP miktarını düşünerek yorumlar yaparsak sevinirim. Elbette '' banlanmasaydı kardeşim'' diyeceksiniz fakat banlandı maalesef. DELTA Serverinde aktif oynamayı , OMEGA serverini kesinlikle pasife aldığımı ve orda ki KARDEŞLERBİRLİĞİ(BULUT) İttifakını dağıtmadan ama oldukça küçülterek pasife aldığımı, oradan gelecek hiç bir saldırıya cvp vermeyeceğimi ve ger…

• Zitat von aslinda: „herzamanki gibi delta ekibi toparlanmış savaş alanında varlık gösteremeyenler burada maşallah helal olsun arkadaşlar biz galibiz falan demeyin iki tarafın rapor sayfasına bakan herkes arma ittifakının kazandıgını anlar zaten savaş bir strateji oyunudur forumda boş boş yazmak ben jazandım naraları atmakla zafer kazanılmaz çıkıp savaşacaksın :D:D öyle 15-20 yagma raporu asıp ben savaş kazandım demesin kimse duydunmu ponpa efendi “ Selamın aleyküm forum ahalisi. Dün gece yaptığı…

• Emre oyundan tatile almış olabilirsin ama hala foruma girip tırnaklarını yiye yiye bizim sayfaya geldiğini ve raporlara baktığını biliyorum. Senin bile yüzün kızarıyordur eminim... Elime hangi rapor ulaşsa altından hep sen çıkıyorsun Emre, hayırdır? SbReBT.png Seviyesizin şehir ismine bakar mısınız? 'Bütün kızlar toplandık' yazmak istemiş... Acaba bu şehir ismi için hakaretten mi yoksa cinsiyetçi yaklaşımdan mı ceza almalı? Yoksa her ikisinden de mi? Bununla ilgili bir anket başlatalım mı ahali …

• Zitat von GRAND: „Delta ittifağını sadece raporlarindan dolayi degil, bu Gosterdikleri Azimin başarılari için de tebrik etmek lazim... Helal olsun dostlar! “ Senin manevi desteğin yeter be abi. Az mı altın aldım senden, iliğine kadar sömürdüm seni... Yepyeni konuklarla geldim. Bu günkü misafirlerimiz FATSALI52, orti52 ve GÖRKEMLİ. Boş şehirleri dolanırken çok eğlenirken arma üyeleri, kendilerine saldır yapılınca nasıl ağlıyor, nasıl kaçıyor ve nasıl tatile alıyor hep beraber göreceğiz. Keyifli s…

• Zitat von HULKKK: „Böyle sacma bı anlayıs yok. O gösterdigin ittifaklar sizinle "ittifak savaşı" anlamında bi savaşa girmedi ki tabi ki saldırı ve savunma puanları az olacak,sen kendını neden tek basına katamıyosun delta ve aytım ıle arma nın saldırı savunmalarını kıyaslıyosun neymiş 5k fazla saldırı puanına sahibiz biz kazandık mı oluyo Grand normalde böyle şeylerle cok dalga gecerdın ama bi menfaatin var senınde yoksa hayatta boyle sacma sapan bı yazıya "evet dostlar mükemmelsiniz aslansınız k…

• Selamın aleyküm. İyi günler, keyifli oyunlar forum ahalisi. Özellikle bu son zamanlarda oyun bizim için tam anlamıyla bir eğlence merkezi haline gelmişken rakiplerimiz için bu kadar pozitif konuşamayacağım. Nasıl bir ittifak önce 3-5 rapor alıp kendini kazanan ilan edip sonra da 3-4 cepheye sıkışarak kaçak durumuna düşer ki? Hem de kendi bölgesinde... Kalesinde... Ayrıca şu ana kadar hep dediler ki, biz sizden kesimlerde öndeyiz. Gerçekten öyle mi acaba? Hadi hep beraber bakalım. Ben birkaç gün…

• İyi geceler. Gece gece yine ağzımızın üstüne yedik Rodos'u. 5eJpUL.png DELTA GÜCÜ ve AYTİM ittifaklarını birleşmekle suçlayan rakiplerimiz maşallah Delta'nın her yerinden generallik toplamakta. Bu da yine onların bir maşası... GJbd5O.png GÖYDÜNLÜ'nün bu gemileri satarken hesaba katamadığı bir ayrıntı vardı... Ben ! Arma ittifakının savaş bölgesinin göbeğinde çok sayıda aksiyon yaptım bu zamana kadar. Birkaç tanesini asayım şuraya. 81ljvf.pngLOqY2A.png gPtrvK.png C8ogBh.png5sHNxb.png Daha güzel r…

• Öğleden sonra artık herkes iş çıkış saatini beklerken birkaç rapor daha bırakıyorum buraya. Bir ara bakarsınız. Kendini kazanan ilan eden ARMA ittifakı... Vay canlarım benim. wjmUMp.png dJNBmF.png bKJzPx.png Arkadaş ya yeni tür bir saldırı düzeni deniyor. Ya da askerleri dağıtarak sıkıştığı adadan kaçmaya çalışıyor. Eğer yeni bir taktik deniyorsa biri söylesin, olmuyor. Hee yok KAÇIYORSA, hala hangi yüzle kendine kazanan diyor? Bölgeye gemi geliyor, savaş için gidiyoruz. Hooop Rodos. Ama Rodos'u…

• Bu gün keyifleriniz nasıl bakalım forum ahalisi? Eee mübarek bayram da bitti, tabi bunun yanında bayram tatili de. biggrin.png Her ne kadar bayram dolayısı ile tatile alan rakip ittifak üyeleri hala oyunu açmasa da resmi olarak bitti tatil, onların da haberi olsun. Madem bayram dolayısıyla tatile alıyorsun, neden bunu bayramdan önce değil de bayram sabahı, bayramın 2. ve 3. günü yapıyorsun? Bayram için yola gidecek meşgul olacak adam oyunu neden bayram sonrası tatile alır ki? 19ii6.gif 19ii6.gif…

• Zitat von Felicity: „Merhabalar; 2 saat öncesi uyarı yapılmış olmasına rağmen konu dışı ve polemik yaratacak postlar atılmaya devam etmektedir. Böyle devam edilmesi halinde konuya açılmamak üzere kilit atmak durumunda kalacağım. Bu son uyarı mesajıdır. Lütfen konu dışı, polemik yaratacak postlar atmayınız. Forum kurallarını ihlal etmeyiniz. Saygılarımla. “ İyi geceler. Bundan sonra DELTA GÜCÜ ittifakının sayfasında sadece raporlarımız konuşacaktır. Hatta hemen başlayalım. Elimizdeki raporları as…