Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 256.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Ikariam Türkiye Ekibi olarak Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ü Saygıyla ve Minnetle Anıyoruz. I3auN.md.jpg IkariamTR Takımı

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

Snape - - Poseidon

Beitrag

Ne konuda bizi eleştiriyorsunuz ?

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

Snape - - Poseidon

Beitrag

Merhaba Arkadaşlar, Mevcut Takım üyeleri ve Eski takım üyeleri hakkında tartışmayın lütfen. Burası yeri değil. Sadece burası değil, hiç bir yer bunun yeri değil. Takımda usülsüzlük diyen arkadaşlar özelime gelsin de anlatsın şu salladıkları usülsüzlükleri, merak ettim.

• İçimden Diyorum Ki

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

Karşılıksız Aşk yaşamışsın demek ki. Bu gece Ozan kardeşimiz için ağlıyoruz.

• Züğürt Team Part 20/ Kaçaklar

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

Sherlok'tan aldık dümeni, asıl başkanlar çıksın da görelim

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

Kaç başkanı var buranın, nerede bu yönetim listesi

• İçimden Diyorum Ki

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

Jai söylemiştim sana öyle bir şey söylersem seni sevmeye başlayacaklar diye O sebeple ''VAR'' olanın değerini bilelim her zaman arkadaşlar.

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

Arazi mi burası değerlensin

• İçimden Diyorum Ki

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

Fiş Çekmek ; Online oyunlarda genellikle Puan, envarter, vb. araçları savaş esnasında kaybetmemek için oyuncuların yaptığı bir işlemdir, bu işlem online oyunlarda illegal olmakla birlikte, kullanımı yasaktır

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

O zaman buraya sahip çık Psiko, beni kayyum atamak zorunda bırakma

• İçimden Diyorum Ki

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

Zitat von pssiko: „Zitat von Snape: „Emektar diyebileceğimiz insanlara “ Garip, duygusal ve ironik “ İnsanlara / yöneticilere lakap takmak, 3 harfli demek vb. şeyler söylemek doğru değil bence. Neyden söz ettiğini anladım fakat Jai bugün emeklerini hiçe sayıp bir hata / ihlal vb. bir şey yapsa onunda fişini çekeriz

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

Zitat von pssiko: „Yavaş yavaş, Züğürtlerin tek bir Başganı var, neyin seçimiymiş bu “ Başkan kasada ki tüm parayı boşaltıp yurtdışına kaçtı diyorlar ? Ne diyorsun bu konu hakkında ?

• İçimden Diyorum Ki

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

Sagopa bence sende 3 harfli demeyi bırakmalısın. Nedenini soracak olursan sonuç olarak bu hesapların arkasında bir insan var ve o insan da bazen kırılıyor olabilir böyle şeylere. Her ne kadar robot gibi gözüksekte, sonuç olarak hepimiz insanız. Ve burada görevli olan Moderatörler gönüllü olarak bu işi yapıyor, kesinlikle bir kazançları yok. Sadece Ikariam'ı sevdikleri için, buraya emek vermek için buradalar. En önemlisi siz userler için buradalar. Emektar diyebileceğimiz insanlara / yöneticilere…

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

Son başvuru tarihi : 05.10.2018 Tüm Başkan Adaylarımızı bekliyoruz. Tabiki güzel vaatler ile gelin.

• İçimden Diyorum Ki

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

N'apalım, ekmeğimizi böyle çıkarıyoruz biz de

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

Şöyle yapalım, Madem Züğürt Team başkansız kaldı, o halde başkan seçimi yapalım. Tabi öncelikle bir Aday listesi olmalı. Aday listesi tamamlandıktan sonra oylama usülü ile Yüce Forum Divanına sunalım. Hangi aday 1. olursa hem Züğürt Team'in yeni başkanı olur, hem de kendisine Ikariam Ekibi olarak 3 Euro değerinde Ambrosia hediye edelim.

• İçimden Diyorum Ki

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

Arkadaşlarınızı iyi tanıyın, bak Alkopan kendi çıkarları peşinde

• İçimden Diyorum Ki

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

O zaman size aile boyu bir güzellik yapayım.

• İçimden Diyorum Ki

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

Beni beğenene ceza yok.

• İçimden Diyorum Ki

Snape - - Cafe Ikariam

Beitrag

Kesinlikle.