Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 722.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

slowe - - Poseidon

Beitrag

Zitat von ozden: „siz hepiniz ben tek “ tek kalma ors den bı yer ver varsa umıtle osman da olsun

slowe - - Poseidon

Beitrag

orası pose miydi örs muydu. Yakındır ya altın işini ayarliyayim geleceğim. Geçenlerde ufaktan bir yoklama çektim Biraz mal aldım sesleri çıkmadı.

slowe - - Poseidon

Beitrag

Senden altın alacağım. Karaborsa yi arastirayim. Hesap taşıma gelene kadar o altın bana yeter.

slowe - - Poseidon

Beitrag

Zitat von ozden: „bende seni seviyorum gel adada yer açayımda beraber oynuyalım burada @slowe “ bana örs adasindan harbi bi yer ayarlasana

slowe - - Poseidon

Beitrag

Zitat von ozden: „14 T altın var bölüşelimmi :)) Lipsde 2.5t getirdiğim zaman günde 10 kere yazardın şimdi yazmıyorsun illa yazman hal hatır sorman için bir 5 t altın mı indirmem lazım :)) murat abey “ ben o zamanda seni seviyordum. Simdi de seni seviyorum. Her ne kadar altından bir hayır gormesekte

slowe - - Poseidon

Beitrag

Siz rahat durdunuz mu serverda herkez rahat duruyor diye düşünüyor oplarda. Artık Adınız ne kadar ciktiysa Zitat von ozden: „Coma Seni Beni Osmanı izliyor ümitcim :))) aynı şeyin 3 de 1 ni ben yapsam sınırsız kütletiyor “

• ANKA Savaş ve Yağma Raporları

slowe - - Lips

Beitrag

tebrık ederim basarılı bır oyun sergılıyorsun ama dedıgın gıbı 1915 dostumuz

• ARES- kdtk (AF YOK DEMİŞTİK ! )

slowe - - Notos

Beitrag

iki tarafıda tebrık ederım guzel savaslar vermısler ama tarıh sadece kazananı hatırlar

• benım raporlardan anladıgım turk ıttıfagına anı saldırısı degıl tam tersıne sızın saldırınıza turk ıttıfagının anı savunması yıne de tebrık ederım. onların 7 kısı sızın 51 kısı olmanız sızın sucunuz degıl

• C_T_B İttifakı Savaş Ve Yağma Raporları

slowe - - Lips

Beitrag

Arkadaslar bu oyunda kazanmakta kaybetmekte var. Tebrik etmesini bilelim. Biz kimse için kötü oyuncu demedik Aktiv olmadığınızı size nazaran daha aktiv oyunculaRamiz olduğunu bu yüzden de istediğimiz gibi burada hareket edebiliyoruz. Arada senin gibi Oktay gibi biri çıkıyor Onda da gereken yapılıyor goruyorsun

• Deneyler ve Optik

slowe - - Yardım ve Sorular

Beitrag

hangi serverda oynuyorsun. Gel yardimci oluruz

• Deneyler ve Optik

Beitrag

Oncelikle tebrikler Bu kadar kısa sürede en çok baslik açan kişi oldun sanırım. Soruna gelirsek Kristal harcayarak yaptığın hersey optik binası kullanarak tasarruf saglayabilirsin. Deneyde ise kristal de tasarruf sağlamaz ama normalde verdiğinden optik binasının büyüklüğüne göre daha fazla araştırma puanı verir. Paralı oynayan ol olma araştırma çok onemli

• Dew-Drop ( Dew-D) Savas ve Yagma Raporları

slowe - - Lips

Beitrag

oktay dostum gercekten severımm senı ama bu nedır, merkezlerıne gıttım gelen gıden yok dedın gelıyoruz mısafırı agırlamıyorsun

• Birleşme meselesi üzerine

slowe - - Genel Tartışma Bölümü

Beitrag

ılk 300 e gırememıs saka saka

• Rezerve düşen birlik

Beitrag

hayır onları savastan cekıp tekrar savasa sokmadıgın surece cephanelerı yenılenmez

• Dew-Drop ( Dew-D) Savas ve Yagma Raporları

slowe - - Lips

Beitrag

yağmaları için tebrik ederim. Yagmalarini kucumsedigim yok güzel raporlar. Ama bizim sayfaya bakarsan liderinizi dahi 1 buhardevi ile yağmalandıgini görürsün. Marifet biryerlerden asker gemi satın alıp merkeze işin atmak değil. Attığın o işinin hakkını vermektir. Yoksa 200 k generallık yüklenmişin. Yanıma gelmişin Robot değilim sürekli online olayım. Gece bir saatte gelirsin Yağmalarsin Yapabiliyorsan som attığın yerde birinin askerini yada gemisini kes. Neden saldirmadigimiza gelince saldırmada…

• C_T_B İttifakı Savaş Ve Yağma Raporları

slowe - - Lips

Beitrag

Sahi Oktay bizim merkeze neden geldi. Turist omer misali tek takılıyor.

• Lips Genel Sohbet Odası

slowe - - Lips

Beitrag

bana oyle gelıyor kı by yı bu saatten sonra kımse kultaramaz adamlarda artık bıtkınlık var onları toparlıyamazsın

• ANKA Savaş ve Yağma Raporları

slowe - - Lips

Beitrag

b y tebrık etmak lazım adamlar neredeyse tek basına butun serverın yagma ıhtıyacını karsılıyor.

• Lips Genel Sohbet Odası

slowe - - Lips

Beitrag

mesajımdan onu mu cıkardın