Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 762.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Keşif Mağarası (Çeviri Öneri)

Audience - - Öneriler

Beitrag

@FastFooD Yok,zaten millete "Bunu siz de deneyin." demek için yazmadım,yine de yapmayı deneyecek olan çıkarsa "Bari beni rezil etmeyin." diye esprisine yazdım. Bu arada CoMa'dan bile like geldi,bu konu hakkında görüş ve ek öneri sunacak kimse yok mu? Bu hali muazzam diyorsanız @FastFooD yazsın üstlerine,gerçek olsun öneri.

Audience - - Öneriler

Beitrag

Zitat von artunius: „KKK7 kesinlikle:) Bir kapı açtın insanlar arkadan gelirler “ Bu önemli göreve gönüllerini vereceklere sesleniyorum. Her konuyu sunmayın,kayda değerleri getirin foruma. @FastFooD sonra bana kızar.

Audience - - Öneriler

Beitrag

Zitat von artunius: „ohh hadi kaptın fosilliği de hayırlı olsun “ Teşekkürler. O değil de şimdi herkes çevirmen olup foruma konu bombardımanı yapacak.

Audience - - Öneriler

Beitrag

Zitat von FastFooD: „Evet, Fosillik de benden geldi “ Şimdi Fosiller düşünsün.

• "Oyunun geleceği için radikal bir değişiklik yapılsın." diyen var.

Audience - - Öneriler

Beitrag

Zitat von FastFooD: „Gereksiz mesajlar ve uyarılar kaldırılmıştır. Örneğin Smodun paylaşmış olduğu uyarı postu Emekleri içinde @Audience 'e küçük bir ödül gönderilmiştir.. Edit: Ahir ömrümde birşey daha öğrendim, yeni versiyon forumda uyarılar sicilde kalıyormuş, silinmiyormuş. Kısasa kısas mı diyoruz; Evet, Uyarının aynısından "Jai" Moda da yapıştırıyoruz “ Ben de ahir ömrümde böyle bir geri bildirim alacağımı hiç düşünmemiştim. Jai Mod'a 5 Cp mi verdiniz yani? @FastFooD böyle her çeviri konuya…

Audience - - Öneriler

Beitrag

test-en.ikariam.gameforge.com/ Burada.

• Zitat von pssiko: „O zaman oyuna dönerim, o da boşa zaman kaybı, her türlü zarar “ Yapacak bir şey yok.

Audience - - Öneriler

Beitrag

Zitat von pssiko: „Test server falan var mı, bilmiyorum ondan dedim Bir anda gelirse eminim açıklarını bulurlar Aaah, ah, özlüyoruz @HopeFull “ Test server vardır,sen onu mu kastettin? "Yok, okur oyun ile ilgilenenler. Ben mesela birleştirdikten sonra okudum. Harika doğru bir konu." yazmış Jai.

• Zitat von pssiko: „Mantıklıymış da, gerek yok yaf, bi an gaza geldim de, yapmazlar zaten “ Sen bilirsin. (Versteckter Text)

Audience - - Öneriler

Beitrag

Zitat von pssiko: „Harbi çok uğraşılmış, güzel bir değişiklik olabilir, ikinci kısmı okuyamadım bile o derece uğraşmış Fena durmuyor, savaş serverlarında denenip artısıyla eksisiyle, multisiyle hilesiyle bakılıp, güzel ve şirketi kara sokacak bir şekilde değerlendirilebilir “ 2. kısım dediğin benim 2. post mu? Orası konuya Alman forumunda yapılan yorumlardı. Dedim Jai'ye birleştirme diye,flood oluyormuş. Şu an flood olmadığı halde 5 Cp verdi bana Chringer mod. Bak okumuyor millet Jai. Niye savaş…

• Zitat von pssiko: „Harita küçültme önerilmiş Ama klasik server önerilmemiş Abi 100 sınırı çok saçma yaf, böyle güzel güzel anlatmak istiyorum ben önerimi “ Eskiye dönmek isteyen var,oradan benzerlik var ama şimdi. Sen de tweet gibi yap,kendi yazının altına yorum olarak devam et yazına. Orada flood diye bir şey yoktur herhalde.

• Zitat von pssiko: „O kadarcık mı, tüü “ Sen bu konunun 10. ve 23. postlarına bakmış mıydın?

• "En eski sürümü server yapın. Eski İkariam'ı özlüyoruz. Bence bu server için bir sürü oyuncu geri döner." diyen var. (Ft. @pssiko) (Şu ana kadar 1 kalp almış.)

Audience - - Öneriler

Beitrag

Zitat von MasterChief: „Hala öneri yapanlar var bu kadar detaylı şaşırdım yani gameforge nin takıcağını pek sanmam büyük ihtimallede haberleri bile olmaz yani ama arkadaşın emeğine saygı duydum tabiki ikariam hevesinede “ Yapıyorlar yani. Orada konuya yönetimden yazan yok,bizde var. (Ama bana yazmışlar onu da ) Mod'dan bir like'ım da var. Bu kadar emeğe bir destek verelim dedim. (Versteckter Text) (Versteckter Text)

Audience - - Öneriler

Beitrag

Zitat von artunius: „valla yapılabilir baya şeyler ama düşünmek lazim gerçi ne güzel hesap kitap yapmıslar ama dikkate alınır mı orası aşikar “ Evet orada bayağı Alman Mühendisliği konuşmuş.

Audience - - Öneriler

Beitrag

Neyse biz de şehrin solunda duran gölden veya Projeksiyonlu Tiyatro'dan yukarı doğru giderken tek başına duran yapraksız ağaçtan bir şey yaparız artık.

Audience - - Öneriler

Beitrag

Zitat von artunius: „Valla yabancılar çalışıyor güzel bir öneri uygulanmaya geçerse bir süre oyuna hareket getirir. “ "Adamlar yapmış." geldi aklıma.

Audience - - Öneriler

Beitrag

Zitat von Chriger: „Merhabalar, Üzerinden 2 saat geçmeden ard arda artniyetli bir şekilde mesaj atmanız forum kuralları gereğince yasaktır, devam niteliğinde post atmanız ilgili kural gereğince yaptırımla sonuçlanacaktır. “ 2 dk değil miydi o? Merak etmeyin,zaten yorumların sonuna geldik. Söz şimdi Türkiye forumunda. "Herkese merhaba. Başlangıçta söylediğim gibi bencefikir çok iyi! Ancak arkadaşlar,öneri için şirketin muhtemelen uygulamayacağınaişaret etmişler. Çünkü önerinin pahalı olduğunu düş…

Audience - - Öneriler

Beitrag

Niyeyse bazı kelimeleri yapıştırmış,yazıyı yazdığım yerde öyle görünmedği halde. "Her şeyden önce kesinlikle büyük bir öneri. Bir şeyi"model" olarak görmek güzel. Şahsen binayı biraz daha pahalı yapardımveya maliyetlerde kuvvetli bir artış sağlardım (Müze gibi başlangıçta yükseltmesikolay olsun). Böylece binanın faydalarına ek olarak "Ustaİnşaatçılar" için de fayda sağlar. Kaşif yapımında odun,mermer ve şarapgerekiyor olsun. Seviye 1-11 arasını 500k puan altı oyuncunun yapabileceğidüzeyde,Seviye…