Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 158.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Notos Genel Sohbet Odası

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

Herkese ıyı oyunlar arkadaslar 1 hafta ozel ıslerım nedenıyle yokum. Son cevabımda yukarda yazdıgım gıbı yuregı yeten buyursun savas ıstesın BLOCK ıttıfakından son söz budur ... İyi forumlar ...

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

Yav yancı diyip durma be kardesım kimseyle anlasmalı bir şey yaptıgımız yok arrık yalan söylemeyin. Biriniz asker sattınız diyo clo ya briniz yancılık yaptılar kdtk ya dıyo yada onlsr biz.. allah askına yalan söylemeyın tartıscaksak bile emin oldugunuz seylerı soyleyın tartısalım. İftira atmayın elestrı yaptıkca bize hayran kaldıgınızı sanmaya baslıcam haberınız olsun

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

Tonla ıtttıfak savasına gırdım bır kere resmı savasa gırdım al sana cevap Daha savasa gırcektım savastan KACTINIZ ( bizim için hıc savasa gırmdıler dıyen bır ınsanla neyı tartısıyoruz ) 3-5 ezıgı yagmalamıssın dıyosun benım ıttıfakımdan kımseyı yagmalatmam ıttıfak takılerıme ezık dedırtmem. ISTE sızın sevmedıgınız KEHANET adamlarına asla ve asla ezık demez ve dedırtmez. Sız kendı adamalrınıza ezık dıyosunuz bundan buyuk acizlık olamaz.. ITTIFAK KAVRAMI nı anlamamıs bıreylersınız sız sadece.

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

Gözlerim kör mü oldu benim yahu yoksa tekrar mı yapıyosun dedi birisi bana senin bütün mesajların aynısı be kardeşim birazcık okumanı tavsiye ederim ve yazılanları okudun öğrendin sen bizim kalemımız degılsın sadece burada laf ebelıgı yapacagımız eglenecegımız gülecegımız birisin

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

- Heyt be ne konustu çok fena ezdin bizi ikariam sevilme yeri değil yavrucum oyun oynama yeri ben kaos seviyorum var mı bi itirazın ve boybeyi sen oyun baslangıcından bu yana 5k gp yi gecmemıs biri olarak bama şahsi mesaj yazma lüksün yok kalemim değilsin ittifakın adına konus sadece tavsiyem sana emek emek diyo 100k lık hesabın vardı şu son aylara kadar para yatırmadım dıye dersın sımdı benım adamım ıkıncı ay ban yedi para yatırmadan 350k oldu şimdi ah be kuzum oyunu öğren biraz puan kasamayan …

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

OH BE RAHATLADIM BAK SIMDI BEN DE YAZIYORUM tek tek cevap sana 1- foruma baktın ne gordun ? bızım sayfamızda her ıtıfaktan yagma raporları var. sızın sayfanızda BLCOK ıttıfakından yagma raporu yok.. yanlıs gormussun tatlım 2- server basından berı darkblugfb sp de 1. ıdı.. ılk 4 ay hemde.. ılk 10 da da bzden her zaman 3 kısı olmsutur sp ıcın yarıs yaparız bız sor herkese dıyosun sor beklyıorum ve sunuda eklmek ıstıyorum senı hıc bır zaman gormedım ben orada sahsı oalrak 3- ıste bu can alıcı bır s…

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

Zitat von ibelin: „sagocusu arescisi kim olursaniz olun topunuz gelin. Adresimiz belli fazla forumda yazismiyoruz diye hava basmayin. Lugatimizi duzeltiriz.Gerekli görsek bizde sizler gibi her konuya ziplar, forum kurallarini ezberler,yanlis yapani veya isimize gelmeyen konulari raporlar,ceza aldirip sonrada bu olaydan haz alabilirdik. Biz zor olani sectik oyunumuza bakip,herkesede posta koyduk. Yeneriz yeniliriz o ayri mesele ama fazla felsefe yapmaya gerek yok. “ Ali koç misali dimi kanka TOPU…

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

Konuyu degıstırme senı tanımam etmem biz çok fosiller gördük sana da pabuc bırakmayız kardesım. Muattabın olan kişilere git sen şurada agız tadıyla bi tartısıyoruz

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

Irada namazdan kastı o değildi kımlerle konusuyoruz ya biz yaş grubu kac acaba

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

Senın yaptıgın en büyük saygısızlık ne biliyor musun. Benım agzımdan hiç bir zaman ares bu serversa hiçbir şey yapmamıstır lafı cıkmadı. Ve ares savasmıstır hep dedim. Ama sen düşmanını tanımıyosun. En büyük saygısızlık bu. O dedigin insanlara yardım etmedım etmem de. Kımsenın savasını sabotaj yapmadım yapmam da. Önce bi düşmanını tanı sen. Ben burada ahkam kesiyorum ama yalan söylemiyorum.. Altın istedin kardesın clo savasında lütfen yalan söyleme artık ittifaka bile mesajı atmıstım herkeste sa…

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

Hala kalmıs forum sayfalarında biz üstünüz diyo ya ve sizi hatırlamıyorum dıyo ya hahaha la madem hatırlamıyosum ne dıye bızden clo savasında altın dileniyordun? Boybeyi hatırka altınımız yok cokbuyuk savastayız altın verebılır mısın dıyen kımdı. Boybeyı hahaha

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

Ayrıca bir dıonoy daha=saldırı ve savunmada her zaman ilk on da 3 adamımız vardı.. Bunu herkes çok iyi bilir.. Bunda bare yalanci söylemeyin be.. Benim adamım seever basından beri sp de birinciydi biz son aylarda bıraktık. He benı de dersen ittifak lideriyim ben sp ve savunmada her zaman ilk 20deydım ve ittifakıma sayısız asker ve altın yardımı yapmıs gece uyumamıs ve hıc bır zaman server aktıfken yagma yedırmemısımdır ittifakıma.hiç bir zaman amaan su yagma yesın dememıs ve uykusuz kalmısımdır.…

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

Hahahahha clo bizden asker mi çekmiş :))) yav tanımıyorum ben clo yu tanımıyorum arkadasım yahu ne gerı kafalı adamsın :)) türks ile olan savasım visenı ilgilendirmiyor adamlar kabul ettı sana noluyo şimdi de baska ittifakların işine mi karısıyosun? savastan kactınız savas ıstedık tamam dediniz kactınız.. Ve baro olayı neden ban yedigi falan benı ılgılendırmıyor bız ne onlardan asker aldık ne asker verdık. Sen neyin hala derdındesın. Ben her zaman sirküye dost yok herkes düşmandır yazarım benı t…

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

Tek bir sözle bu sözlerini cevaplayacagım bak şimdi hazır ol sizin gündeminizde olamayavak kadar küçüğüz ya biz foruma savaş ilanı verildi ve siz savaşı türlü türlü bahanelerle iptal ettiniz heyt be KOCAMAN ARES (!) bahaneler de yok kdtk saldırdı yok şu saldırdı savaş hazırlıgımızı bitirdiler falan filan di. Biz her gün saldırı alıyoduk agzımızı acmadık. İKARİAM AĞLAMA YERİ DEĞİK SAVAŞ YERİDİR.. Hadi ver cevabını cengaver bey ciğim

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

Zitat von BOYBEYII: „Serverın başından beri kimin ne yaptıgı zaten forumda ortada burda laf yapan siz ve yandaşlarınız oldu hangileriydi hatırlayalım; Baro,(DAGILDI), AKNCI,(OFF) CLO (DAGILDI) , Bir kaç tane daha vardı isimleri hafızamızda bile yer etmemiş ne yazık ki. Şimdi gelip ARES'e laf etmek ne kadar doğru olur bilemem ki bu yandaşlarınızın bir numaralı düşmanı hep bizdik. Sonuç onlar gitti biz kaldık. soruna gelecek olursak madem korkmuyorsun insanları forumda kışkırtacagına 10 vs 10 olar…

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

Ortaya laf atıp cevap hakkı doguyo sonrada bakın bırazdan yorum yapılcak dıyo. Akıllı cocuk senı Oncelıkle depo suresı acılmadan once serverın absından berı ARES ı tarla yaptıgımız bızım forum sayfamızda vardır. Eger ares te block u tarla yaptım dıyosa bana kanıtla gelsın. Ikıncısı hala sahbaz hangı ıttıfakta bılmıyorum 3 4 ıttıfaka savas actıgım ıcın karambole konusuyorum suan haberın olsun sahbaz DEPO acılamdan once ares fıre manga kdtk clo bu ıttıfaklardan baska bır ıttıfak bılmıyorum ben zat…

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

Zitat von sahbaz: „Zitat von K E H A N E T: „14 eylül türks le savasımız var .. Burada bır parantez acıyorum DENIZ dneılen ıttıfaka da buradan seslenıyorum. dıplomatına ve bır uyesıne de mesaj attım oyundan .. Yanınıza bır ıttıfak daha alın ve bana savas tarıhı verın.. Server boyunca yattınız cıftcılık yaptınız burada ahkam kesıyosunuz oyundan bana.. Hadı bakalım DENIZ ıttıfakı kım gorurse bu emsajı hala daha bana savas tarıhı vermezsenız sdızın bır korkak oldugunuzu hııssederım. Dıpnot : DENIZ …

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

oh be ıcım rahatladı :)) cok tesekkur ederım sızı de bı yeneyım de cıftcılıkle bu oyun oynanmıcanı ogrenın

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

14 eylül türks le savasımız var .. Burada bır parantez acıyorum DENIZ dneılen ıttıfaka da buradan seslenıyorum. dıplomatına ve bır uyesıne de mesaj attım oyundan .. Yanınıza bır ıttıfak daha alın ve bana savas tarıhı verın.. Server boyunca yattınız cıftcılık yaptınız burada ahkam kesıyosunuz oyundan bana.. Hadı bakalım DENIZ ıttıfakı kım gorurse bu emsajı hala daha bana savas tarıhı vermezsenız sdızın bır korkak oldugunuzu hııssederım. Dıpnot : DENIZ ıttıfakı 33 kısı BLOCK yanı bız 1o kısıyız.. …

• KDTK - ARES Resmi Savaşı

K E H A N E T - - Notos

Beitrag

KDTK ittifakına basarılar dilerim.. Vurun kırın patlasınlar , çalın oynayın ... neyse uyduramadım Haydin kolay gele