Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 153.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Lips Genel Sohbet Odası

yunus5228 - - Lips

Beitrag

Zitat von TraNSKoP: „Savaş borazanları çalmaya başladı. “ Hayırdır ölmüştü burası nerede çalıyor çanlar

• katılıyorum

• Tebrikler forumda farklı ittifaklardan rapor paylaşımı sevindirici Kserkses de belirtmiş ben de size başka yol belirtim fn+prstsc tuşu ile paint üzerine alabilirsiniz ss lerinizi iyi forumlar dilerim...

• Zitat von eseas: „Polemik olsun diye yazmıyorum, olması gerekeni söylüyorum ben. İttifağımın rapor sayfasına üyemizin raporlarını asıyorsun ve bilgi verme gereksinimi duymuyorsun ittifak yetkililerine. Burada yanlış birşeyler yaptığının farkında olmalısın bunu belirtiyorum “ Bende diyorum ki bir insan ittifak dışından birilerinden yardım istemişse ittifakından yardım alamamıştır. Bana düşende benden istenilen yönde yardım etmektir bunu da yaparken kendimi temize çekecek bir beyan da bulunurum za…

• Zitat von eseas: „Bunları buradan paylaşmak yerine ittifağın diplomatına veya bir yetkilisine ulaşmanız gerekmez miydi _? “ kardeşim maksat polemik değil ben benden istenilen yönde yardımda bulundum düşünceme göre bu kardeşimiz kimseye ulaşamamış benden yardım istemiş yukarıda da belirttiğim gibi mesuliyet kabul etmiyorum

• Oyuncu ismi leyla olan bir kardeşimiz ulaştı bana raporlarını paylaşmamı istedi herhangi bir sıkıntı olursa mesuliyet kabul etmem:D Bu arada ittifakınızda raporları olupta paylaşamayanlara yardımcı oluverin CjDZKx.jpg 6zh6ma.jpg 3Pld5p.jpg QL9tF5.jpg tevVnY.jpg YvS5Ka.jpg XbNzRZ.jpg voglaF.jpg FkqYoB.jpg 30O1VH.jpg gzWbRY.jpg xhLuZl.jpg s2mkII.jpg

yunus5228 - - Lips

Beitrag

Zitat von pssiko: „Vay bee, ben muhabbet ediyoruz sanıyodum, meğersem post kasmak içinmiş her şey Kısa süre de olsa Lips’te oynadım, sonra da hesabı bi arkadaşa verdim, yani öyle hatırlıyorum ama bi bakayım, kültüreli vardır belki “ ne varsa yine fosillerde var kültürlerinizi bekliyorum

yunus5228 - - Lips

Beitrag

Zitat von karagoz42: „Zitat von yunus5228: „beyler bir el atın kültür imzalayacak adam bulamıyom oyunda JACK_SPARROW oyuncu ismi kültür atıverin be “ 5 ambro harcayıver “ harcama gibi bir niyetim yok

yunus5228 - - Lips

Beitrag

Zitat von TraNSKoP: „Zitat von yunus5228: „beyler bir el atın kültür imzalayacak adam bulamıyom oyunda JACK_SPARROW oyuncu ismi kültür atıverin be “ forumda oyundan cok kisi var diyorsun. Arkadasa yardimci olalim. “ oyundan aktif forum. oyunda ses seda yok kimsede hadi beyler bayanlar kültürlerinizi esirgemeyin

yunus5228 - - Lips

Beitrag

beyler bir el atın kültür imzalayacak adam bulamıyom oyunda JACK_SPARROW oyuncu ismi kültür atıverin be

yunus5228 - - Lips

Beitrag

Zitat von ObiWan: „Zitat von yunus5228: „modum beğeni yapamıyorum sıkıntı nedir acaba “ Panelden düzeltilecek.Şu an bayram dolayısıyla ilgilenemiyoruz. “ tamam modum

yunus5228 - - Lips

Beitrag

modum beğeni yapamıyorum sıkıntı nedir acaba

yunus5228 - - Lips

Beitrag

hayırlı bayramlar

• Death Operation İttifakı Savaş Raporları

yunus5228 - - Lips

Beitrag

qZqZXH.png OTfp6F.png kYJ9PL.png fVwNpD.png UHJlHa.png EI54BA.png hpqroa.png dLSjHo.png WSvRAf.png rgnWOI.png

yunus5228 - - Lips

Beitrag

ODhR38.png G5nBWN.png If8DPE.png TNQTts.png tYwhC5.png eb5L6I.png 37rlBP.png 24ruqi.png 01eTz1.png bUagW5.png

yunus5228 - - Lips

Beitrag

nsL7F0.png VgtESJ.png 4bpzfO.png XM0zjR.png ZX1mpm.png VLGQSa.png KJGnKV.png QJiN6H.png F0SE8t.png N6AIrr.png

yunus5228 - - Lips

Beitrag

yMXOCe.png lV2p1b.png qGZbio.png rgvL5d.png w4pLqn.png TrRent.png DusUbs.png j7o2D0.png hCw5gB.png xOPqgG.png

• mLc4SD.png 7EFJMg.png 28ru5W.png oEp0jw.png MN0Y9C.png 1qzWUe.png GlLiId.png mZI2DY.png Num0hM.png GyZgEz.png

• vnj5e3.png 1TkyIk.png Wkajxu.png TBMoR0.png 8MNSZW.png eza5sl.png bwnY7n.png T9HNk5.png cez0Qn.png PkQU0R.png tf9UTz.png