Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 172.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

Akdora - - Poseidon

Beitrag

bende başlayım bari

• Pan Genel Sohbet Odası

Akdora - - Pan

Beitrag

Zitat von eXeLanceKHAN: „Zitat von Akdora: „Zitat von eXeLanceKHAN: „Zitat von Akdora: „Zitat von eXeLanceKHAN: „Kardeşim iftira atmaları normal. Ben şahsım adına hiç bir asker alımı yapmadım. Yapana da şahit olmadım. Benim asker aldığıma dair bi kanıt varsa buyursun sunsun multiciler. Jimmyden balonu savaştan çok önce almıştı Gabriel. Ayrıca bizden o kadar kalabalık olmalarına rağmen 10 tane balon için ağlamaları ne kadar ezik durumda olduklarının en büyük göstergesi değil mi ? 1 kişi hakkında …

• Pan Genel Sohbet Odası

Akdora - - Pan

Beitrag

Zitat von eXeLanceKHAN: „Zitat von Akdora: „Zitat von eXeLanceKHAN: „Kardeşim iftira atmaları normal. Ben şahsım adına hiç bir asker alımı yapmadım. Yapana da şahit olmadım. Benim asker aldığıma dair bi kanıt varsa buyursun sunsun multiciler. Jimmyden balonu savaştan çok önce almıştı Gabriel. Ayrıca bizden o kadar kalabalık olmalarına rağmen 10 tane balon için ağlamaları ne kadar ezik durumda olduklarının en büyük göstergesi değil mi ? 1 kişi hakkında ticket açtım o da ban yedi. Şimdi diğerleri …

• Pan Genel Sohbet Odası

Akdora - - Pan

Beitrag

Zitat von eXeLanceKHAN: „Kardeşim iftira atmaları normal. Ben şahsım adına hiç bir asker alımı yapmadım. Yapana da şahit olmadım. Benim asker aldığıma dair bi kanıt varsa buyursun sunsun multiciler. Jimmyden balonu savaştan çok önce almıştı Gabriel. Ayrıca bizden o kadar kalabalık olmalarına rağmen 10 tane balon için ağlamaları ne kadar ezik durumda olduklarının en büyük göstergesi değil mi ? 1 kişi hakkında ticket açtım o da ban yedi. Şimdi diğerleri hakkında da açacağım bakalım kaç kişi daha b…

• Pan Genel Sohbet Odası

Akdora - - Pan

Beitrag

Zitat von JiMmy: „Zitat von sumatra: „çok meşgul görünüyordun emin konsantrasyonunu bozmayayım dedim Konyalı helvaları hazırladım çekirdek çitleyelim hadi beklerken “ iş çok bu ara :=) “ Geçmiş olsun @JiMmy

• Pan Genel Sohbet Odası

Akdora - - Pan

Beitrag

ilginiz için ben teşekkür ederim @FastFooD

• Pan Genel Sohbet Odası

Akdora - - Pan

Beitrag

bu tarz duyurular için oyundan da mesaj atılsa haberdar olma anlamında daha iyi olur. her oyun hesabı olanın forum hesabı yok malesef Zitat von FastFooD: „Merhaba, 17 Nisan Salı günü 11:30 - 13:00 saatleri arasında sunucu bakımı yapılacaktır. Bu süreler içerisinde birlik hareketi yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Belirtilen süre içerisinde oyunda kesilmeler meydana gelebilir. Saygılarımızla. “

• Pan Genel Sohbet Odası

Akdora - - Pan

Beitrag

geri geliyorlar ama kaybedip geliyorlar ilk giden birlik savaşı kaybedip bir anda şehre dönüyor. ben gemileri kılıçlarla göndermiştim onlarda kesilmişler gemiler kayıp güncelleme yapılıyor ama oyunu düzeltmekten çok buglara neden oluyor, hiç mi kontrol edilmiyor bu güncellemeler test serverlerinde vjq4MD.png

• hemde nasıl . fosil bile bırakmış bizden sonra ekmek çıkmadı demekki

• Pan Genel Sohbet Odası

Akdora - - Pan

Beitrag

Zitat von WhiteGh0st: „Atayım mı davet linki? Bizim buralar hep dutluk şuan... “ hemen başlamayım biraz daha gelişsin server 1 2m gp indiren olur elbet

• Pan Genel Sohbet Odası

Akdora - - Pan

Beitrag

Zitat von sagopa52: „Zitat von Akdora: „tartışma yok atışma yok iki kişinin sabahtan akşama kadar boş muhabbeti var bu nasıl server sohbet odası. “ kendi serverinde eğlen o zaman tutan mı var seni burda “ nedir bu serverden kovmalar. koordinat verde başlayam heyecan gelsin

• Pan Genel Sohbet Odası

Akdora - - Pan

Beitrag

tartışma yok atışma yok iki kişinin sabahtan akşama kadar boş muhabbeti var bu nasıl server sohbet odası.

• mazi depreşsin istedim

• nerede kalmıştık

• tebrikler, ama olmamış vatan ittifağını neden kurmadın?

• Lips Genel Sohbet Odası

Akdora - - Lips

Beitrag

Bu sofracık, efendiler - ki iltikaama muntazır Huzurunuzda titriyor - bu milletin hayatıdır; Bu milletin ki mustarip, bu milletin ki muhtazır! Fakat sakın çekinmeyin, yiyin, yutun hapır hapır... Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin, Doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin! Efendiler pek açsınız, bu çehrenizde bellidir Yiyin, yemezseniz bugün, yarın kalır mı kim bilir? Bu nadi-i niam, bakın kudumunuzla müftehir! Bu hakkıdır gazanızın, evet, o hak da elde bir... Yiyin efendiler yiyin…

• Zitat von metin17: „Zitat von Gizlihayran: „Evet dün gece baktığımda gp 450 k idi sizin blok ittisi 230 k idi sanırım lider sensin yazık ki sana inanıp ittifagina girene ittifakima alım vardır acımasızca yenilen manga ittifakı üyeleri gelebilir yanlizlar ittifaki “ Sen nasıl lidersin bir ittifak yenildi diye o ittifaktaki üyeleri kendi ittifağına çekmeye çalışıyorsun. Bu biraz senin fırsatçı olduğunu gösterir. Biz yenildik diye ittifaktan çıkacak adamlar değiliz. Ama sen bizden birisi gelse alac…

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

Akdora - - Cafe Ikariam

Beitrag

youtu.be/ggBn5ZHVL_s

• Notos Genel Sohbet Odası

Akdora - - Notos

Beitrag

Zitat von iMaM: „Zitat von Akdora: „altını çekeyim bana altın lazım bu arada senin karslı arkadaşları banlanınca galiba oyunu bıraktı puan kasmıyor “ altin mi hayatta vermem alin teri var o altinlarda “ belediyeyi 5 lesene daha hızlı altın kasarsın Zitat von iMaM: „karsliya oyun mu yok daha iyi hesapla servera gelir “ barodan bi atak bekliyorum zaten onlarda gidince forumda kimse yazmaz oldu. hesap getirme gelene kadar yeni server açılsada oraya geçsem hesaplar geldikten sonra server bitiyor ben…