Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 1.000. Es gibt noch weitere Suchergebnisse, bitte verfeinern Sie Ihre Suche.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

sagopa52 - - Poseidon

Beitrag

Zitat von MavroBela: „Fenerbahçeliyim sago yeterli bence “ 0 0 bence bu gidişle fenevbahçe dediğğniz günleri özlüyeceksiniz

sagopa52 - - Poseidon

Beitrag

aleyküm selam mavro napıyon ya

sagopa52 - - Poseidon

Beitrag

Zitat von Jai: „@sagopa52 belki oralarda uyarı yapmam değil mi ? “ Aaaaa çok özürdilerim unuttum ben Siz çok ciddiydiniz

• Zitat von RoberyClower: „Teşekkürler.Bize suru olmayan denk gelmiyor ki bir mızrak atalım xd “ o kadar şans sadece başka arkadaşlarda var çalış elbet bir gün sende yakalarsın

sagopa52 - - Poseidon

Beitrag

Zaten ban geldikçe forumu bırakmıyorlar yan hesap açıp ben gitmedim burdayım edasıyla tekrardan tekrardan geliyorlar sonra hiç eğlence yok diye de yakınıyorlar ahhh ahhh yönetici olsaydım kesinlikle bana bir ödül verirdim

sagopa52 - - Poseidon

Beitrag

Psikoloji okumamış olabilirim ama herkesin psikolojisini bozduğum doğrudur

sagopa52 - - Poseidon

Beitrag

Zitat von SAHHIIN: „kanka ben anlamadım biz konuşuyoz millet banlanıyorbiz konuşmayı bıraktık gene banlanıyor demek ki neymiş sorun biz değilmişiz devam “ Bence alışkanlıklar çok kötü şeyler nan ben bunları ban yemeye alıştırdım ya artık yemeden duramıyorlar bu sefer bi yolunu bulup banlatıyorlar kendilerini

sagopa52 - - Poseidon

Beitrag

Zitat von SAHHIIN: „@sagopa52 Geldiğin belli olmuş show yapıyon gene kanka “ Nan biz mesaj atıyoruz ortam yine duman altı kanka be yapalım sözlerimiz ağırsa karşı taraf kaldıramıyacak kadar zayıfsa bizim ne suçumuz var değil mi

• 60 hopla 12 mancınığın yok olunca aga onlar için tören hazırla bence maraşallik rütbesini hakediyorlar Her görevde ve yağmada itinayla kullanmışsın onları sonuçta Buarada tebrikler demeyi unutmayalım

sagopa52 - - Poseidon

Beitrag

Zitat von Feveran: „Canım sıkıldı ya gidiyom benAzcık sohbet azcık kavga istiyoruz çok mu yani “ Bak kanka bunu bende istiyom ama lanet olası aynasızlar peşimde hep izleniyorum küçük bi hatada duman etcekler beni

sagopa52 - - Poseidon

Beitrag

Zitat von MEFiSTOFELES: „korkutma çocukları sago “ Zaten yazdıktan sonra ismini bi baktım sus pu oldu buralar nan ne ettin böyle arkadaşlara taci bey

sagopa52 - - Poseidon

Beitrag

Zitat von Feveran: „Kertenkele eti yedin mi hiç “ Ne diyon nan değişik

• Oyun Hatasımı? Yeni düzenmi ?

sagopa52 - - Yardım ve Sorular

Beitrag

Çekme mazlumun ahını çıkar aheste aheste taci başgan

sagopa52 - - Poseidon

Beitrag

Zitat von IDesertRoseI: „Kayıtlar devam ediyor alıyım istersen kaydını ? oyuncu nickini yazabilirmisin mesela ? “ Ben yazayım mı Mefistofeles benim ki

• Harbiden 7k lık adama saldırmayın mantığın ı kim getirdi 48 k olabilir arkadaş diğeri de geliştirseydi yada ittifağı koruyabilseydi onu başka çıkışı yok

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

sagopa52 - - Cafe Ikariam

Beitrag

Buaralar icraat yok sizde hep ben mi müdahale edeyim yani hı

sagopa52 - - Poseidon

Beitrag

Zitat von Ozann: „ozden en son ders veriyordu ne oldu ya dersi jai vermis anlasilan “ 3 harfli çarpmışa dönmüş arkadaş Yalnız küçük bir ayrıntı mod şunu yazmış bu başlık altında son uyarımız diye zaten pose sayfası denmesi saçma hadi şimdi bu konuşmaları alıp başka sohbet konusuna taşıyalım orda da son hakkımızı kullanana kadar kışkırtalım lets go gençler ve kendini genç hissedenler

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

Beitrag

Şşşşt beyler sakin olun alkapona dokananı keserim Ozi trans kendinize gelin nan yönetici aşkaı mı başladı sizde bakem nerde kaos eylemlerimiz yumuşamaya başlamışsınız bakıyom az biraz kendinize gelin yeminimize bağlı kalın

• sana bir tavsi ye de benden 10 hesabın varsa bağıştan ziyade adaları kapat ama şöyle örs pose adaları nı öncelikle kapat ve bunlar üzüm adası olursa daha güzel olur sonra üzüm adalarına kurul mesela üzüm pose üzüm örs gibi sen barbarla yada yağma ile kaynak temini yap senin ıpli hesaplarda tapınak bassın bmylece senin rahip çalıştırmana gerek kalmaz Burda acele ile yazdım işim var şuan sonra detaylı öğrenmek istersen bana özelden mesaj at

• Protesto Ediyorum

Beitrag

Yıl olacak 2019 hala aşk ve sevgi denen saçma duyulardan bahsedenleri