Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 84.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Rakipsiz kalmakta zor

• Zitat von Sailor: „Zitat von Trident: „Sen bu oyunu tümüyle savaş oyunu olarak kabul ediyorsan haklısın ben saçmalamışım ama bunun bir strateji oyunu olduğunu düşünüyorsan kusura bakmada boşuna oynuyorsun taktiksel geri çekilme lafını sadece filmlerde görüyor duyuyorsanda kelime dağarcığın izlediğin filmlerden ibaret demek ki,sende sadece kitap özeti okuyanlardansın.Unutma ki Mustafa Kemal Kütahya’da geri çekilip Sakarya’da düşmanı bozguna uğratmıştı.Ben sizin yerinizde olsam utancımdan buraya y…

• Kendini teselli etme şekline bayıldım rodos basarak yeşiller almak depo açılınca bişey olduğunu sanmak boş boş kendini avutuyotsun buraya 20 30 tane yağma raporunu asınca da sesin çıkacak mı bakalım

• Zitat von sahbaz: „Zitat von umut: „Zitat von sahbaz: „Yalnız tebrik ederim çok eğlendirdiniz bizi. iki kişiye karşı koymak için 2 kere depo açıp 2 kere ışın attınız aferin böyle gel dediğimde geleceksin git dediğimde gideceksin “ Önce şuna bi cevap verim dedim sonra düşündüm bir lafa baktım lafmı dıye birde konusna baktım bilinci yerindemi diye sonra kendi kendime dedim boşver umut cocugu kendi hayal dünyasında bırak “ Yalnız ne ağlattık beee hem 2 gün boyunca kestik hem ışınlarınızı geldiği gi…

• Arkadaş adanın son halini atmayı unutmuş ona da bizim sayfadan bakarsın

• Zitat von AKATSUKİ97: „burasi da anaokuluna donmus birbirinizi avutun bakalim :d “ Zafer sarhoşluğu canım benim bilmezsin sen

• Evet KDTK ya dil uzatırsan buradan yalanlar söylersen adana ışın atar şov yaparım dedim. Tüm Yalanlarını döktüm buraya bütün gerçekler, korkaklıklar, liman küçültme rodoslar hepsi forum ahalisinin gözü önünde. Hadi şimdi takıl köşende ben tatile almayan üyelerinize yağmaya devam ediyorum

• Burdan yazacaklarım bu kadar 1 hafta içinde ares manga ve deniz 2 zafer 1 kaçış raporlar rodos liman küçültme ayrıntılı şekilde anlatılacaktır herkese iyi forumlar

• Evet 37 dk kısa bir süre baya arkadaşlar hiç beklemeden beklediğimiz rodosu bastı rodosa hazırlıklıydık fakat ondan sonra tekrar kırmızı yakınca tatile aldılar bu kadar korkak olacağınızı düşünmemiştim

• Aynen kardeşim ben oyunu bilmiyorum sen biliyorsun helal sana sonuçlarda görüşmek üzere bu arada tekrar diyorum para benim sanane istersem diğer şehirleri de taşırım Son cevabımdır sana gereksiz bundan sonraki cevaplar

• Amaç sevap kazanmak oyunu öğretelim de benden sonraki rakipler dalga geçmesin kimseyi perişan ettiğiniz yok adam tek başına 2 gündür sizle savaşıyor neyse bundan sonra napacaksınız onu düşünün diğer gemileri yakaladım kaçır onları

• Sen baya komiksin para benden çıkıyor sanane sesini kısmak için geldim adana hadi engelle bu arada filika atmayı öğrendin mi yoksa numaramı vereyim güzel bir şekilde anlatayım mı

• Sesini kısmak için taşıdım ben şehir taşımayı severim sen takma kafana 1 günlük mesafeye kaçınca siz üşeniyor insan

• Hahaha taktik yaptığınızı zannediyorsunuz önce gemi atarken yanında filika atman gerektiğini öğreteyim sana sonra dağılıp gidiyorsun kesemiyorum bu atarlı cümleleri yarında beklerim ağlamak yerine

• Kim kaçmış aaa ayıp ama

• Adamın limanı öyle değildi balon ve buhar koyduğun için öyle savaştı notos hakimi olduğumuzu da yukarıdaki raporlara bakarak anlayabilirsin seninkini de asıcam yakında

• Maşallah yazdıklarınızda bir tane doğru yok öncelikle adaya girmeyelim diye liman küçülttünüz sivadeniz adlı arkadaş hazır değiliz falan filan geveledi bende iyi dedim hazırlık yapın öyle gelelim dedim fakat bunu da kabul etmedi zaten Serverın en ücra köşesinde 1 günlük mesafedesiniz adaya 3 4 kişi geliyoruz fakat arkadaş nasıl korkmuşsa hem limanı kitleyip savaştan kaçtı hem de gelip burda horozlanıp biz 2 kişi savunduk siz hezimete uğradınız gibi bir sürü boş yalan haber diğeri desen 4m gp ind…

• Hepiniz aynı şeyi geveliyorsunuz son kez açıklıyorum bunu savaş saatine son 2 saat kala 800 küsürlük depo hesabı içinde orta ve arka saf ağırlıklı ayrıca as adamlarımızdan Finch in banlanması üzerine savaş adasındaki arkadaşlar gemisiz kaldı orta ve arka saf kalmadı elde adam akıllı savaşın ertelenmesi istendi siz bunu kabul etmeyince iptal oldu bundan 3 gün sonra adanıza geldiniz ışın attım hepiniz topukladınız o da yetmedi biz eksiği tamamlayıp 3 4 günde orta saf bastırıp sizin adanıza geldik …

• Evet manga KDTK ya dil uzatırken 2 kere düşünmesi gerektiğini öğrenmiştir. Depo depo diye ağlayıp depo indirince de koordineden yoksun hiçbişey yapamazsanız böyle önümüzde hüsrana UĞRARSINIZ! Raporlarda ki ezici üstünlük ortada KDTK ailemi tebrik ederim...

• Dil falan dökmedim kardeşim olayı saptırma depo ve Efe ban yedi bende uğraştım dedim depo ile Efe yediyse birazdan bana da atacaklar dedim en başta size savaşı erteleyelim dedik ama bunu kabul etmediniz diğer seçenek olarak iptal kararı alındı sadece siz altın yakmadınız bizde yaktık o altını savaştan kaçmadık 5 gün sonra biz sizin adaya toparlanıp geldik büyük savaş çıkarmak için fakat bir karşılık göremedik sana yazdığım halden anla kardeşim depo son 2 saat kala ban yedi içinde orta saf vs var…