Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 1.000. Es gibt noch weitere Suchergebnisse, bitte verfeinern Sie Ihre Suche.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• 2 kez bashing yapmak

redmasmas - - Yardım ve Sorular

Beitrag

Kurallar detayli aciklanmiyor. Ben halen var diye biliyorum.

• 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II

redmasmas - - Cafe Ikariam

Beitrag

Olmaz öyle Ne kadar çok ambrosia o kadar çok aktiflik Sonra bitmez der durursunuz

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

Beitrag

Yok abi haftaya sınacım var Şimdi oturdum C dilinde kod yazıyorum.Deli oldum Algoritma bence doğru ama çalışmıyor

Beitrag

Siz performansımıza göre ödül değil.Performansımızı arttırmanız için ödül vermeniz gerekiyor. Zira 36 ambrosia oyunda artık çerez niyetine kullanılıyor.36 ambrosia içinde kimse post kasam derdine girmez. Bu mantığımı umarım anlamışınızdır.O yüzden 36 ambrosia yerine konuya çekirdek atsanız çıtlarız en azından

Beitrag

Zitat von hayalihayat: „Ayıpsın red nezaman gidelim dersin “ Ne zaman gidek abi

Beitrag

3 € cok az cok

Beitrag

Hobit smod için toplanip ziyarete gidek

Beitrag

Devir değişti Yapcak bir sey yok

Beitrag

Aslı elimizde kalmamistir

Beitrag

Biz biz fotokopi biz @pssiko

Beitrag

Katarsis doneminde oyle diyorlardi bitmişti Konusturcak kişi lazim

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

redmasmas - - Poseidon

Beitrag

Neyse gençler ben yatıyorum.Sabah havuza gideceğim bb

redmasmas - - Poseidon

Beitrag

Benimde haftaya sınav var yav Halen çalışmadım üşendim

redmasmas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von sagopa52: „Psiko bak nan biraz feyz al elalem 2. Üni artı iş yapmaya çalışıyor sen fakültenin dekanlığında abi allah rızası için beni bı sene de geçirin diye ağlıyon 3 dikiş pssiko “ Pssikom yapmaz öyle Pssiko akıllı bir arkadaştır Oyun oynamayı bıraksın yeter Çok oyun oynuyor. Samet kanka birde ben o yoğunlukta benim işte geçen(1 ay önce) wpden konuştuğum işimi biliyorsun.Ona vakit ayırıyordum.

redmasmas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von pssiko: „Sen kaşınmışsın ama, bi de çalışıcam diyo bu yoğunlukta Ben yatacak vakit yaratıyom kendime zorla “ Kanka ben uyumayı sevmiyorum.Olum napam halen çok boş hissediyorum kendimi.Hiçbir şey bilmiyorum.Belki faydası olur diye işe giriccem işte Okul boş geliyor.Öğretiyorlar ama çok faydası olmuyor ki. İşi işte öğrenmem gerek

redmasmas - - Poseidon

Beitrag

Kanka yemek parama zor yetiyor Bu sene çok yoğunum zaten.Geçen fosil bölümünde hesap yapmıştım.Burayada yazam 7 ders alıyorum 6 sınden proje vericem diğeride her hafta sınav yapıyor biggrin.png Veri yapıları = 2 ödev 1 projem var Web Tabanlı Teknolojiler =1 proje Sistem analizi ve tasarımı = 1 proje Nesneye dayalı tasarım = Her hafta ödev + 1 proje Mobil programlama = 1 proje İnternette Pazarlama = 1 proje Örgütsel Davranış= Her hafta sınav bunlara proje yazdığım derslerin ek olarak vize ve fina…

redmasmas - - Poseidon

Beitrag

Kanka parasını çalıştığın kadar alıyon galiba Aylık yine 500-600 gelir ya Ben parasında değilim.Bir şeyler katsın diye giricem. Yazında bir staj yaptım mı 4. sınıfa hazır olurum. Zaten ikinci öğretimim.Gündüzlerim boş.İngilizce kursuna gidiyorumda onuda haftasonuna aldırırım miss Ayrıca sınav zamanı izin vermeselerde olur. Her hafta sınavım var zaten

redmasmas - - Poseidon

Beitrag

Kanka 11 girişli atılmaz O yasadan muaf Bildiğim kadarıyla bu kural 2014 girişlilerden sonrasını kapsıyor. Bende bu gidişle okulu uzatcam aşljsdasd iş başvurusu yaptım.Umarım çıkar ya Üniversitenin Bilgi işlem daire başkanlığına başvurdum Hem para gelir hem vakit geçirir hem kendime bir şeyler katar hem de network kasarım

Beitrag

Zitat von hayalihayat: „2 dakkikada ortalığı 56 ettin ozan “ Bu gidişle bizi 46lıkta edicekler abi

redmasmas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von CinqeN: „doktor avukat mühendis dolu buralar hiç simitçi sanayici amele yokmu “ Ben ameleyim Zitat von pssiko: „Benim gidişat o yönde hocam, hangisini tavsiye edersin “ Sen doktor olcan.Bana beleş bakcan Oku