Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 838.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Notos Genel Sohbet Odası

eseas - - Notos

Beitrag

Zitat von sagopa52: „Abi beni beğenmiyorlarmış bana isim bul bide duruş yapalım hemen bana “ Şöyle karizma olacağın bi duruş bulalım sana ya da arkadaşlar işin uzmanı onlara soralım duruş muruş aradıklarına göre kendileri esaslı duruyordur :))

• Notos Genel Sohbet Odası

eseas - - Notos

Beitrag

İsmini beğenmemiş sago, artık napıyosan nasıl yapıyosan ismini arkadaşların seveceği birşeye dönüştür :)))) Yoksa duruşun olmazmış bak

• Pan Genel Sohbet Odası

eseas - - Pan

Beitrag

Senin gibi modlarda bana diğerlerini özletiyor bide gelen gideni aratırmış sözünün ne kadar doğru olduğunu ispatlıyor.

• Pan Genel Sohbet Odası

eseas - - Pan

Beitrag

Yanlışları düzelt Sago, alışık modumuz.

• Fenerbahçe & Beşiktaş Derbi Etkinliği

eseas - - Etkinlik Alanı

Beitrag

Beşiktaş 3 1 kazanır Babel golü atar Dakika 18 Pepe sarı kart görür

• İçimden Diyorum Ki

eseas - - Cafe Ikariam

Beitrag

Başkalarının söylemesiyle düzelttiğinize göre özellikler konusunda biraz pratik gerekli bazılarına....

• İçimden Diyorum Ki

eseas - - Cafe Ikariam

Beitrag

Önemli şeyleri kaçırmak istemiyor belki ama bu şekilde gerekli gereksiz yere de etiketenmek istemiyordur, nasıl yapacak bunu sayın mod_? Buyrun bunada çözümü bulun.

• Bashing

eseas - - Yardım ve Sorular

Beitrag

Zitat von General_35: „İstediğim kadar saldırabiliyor muyum ? “ Daha önceden bir oyuncunun 1 şehrine günde 6 kere saldırma sınırı vardı ama geçtiğimiz dönemlerde o sınır kaldırıldı, yani bir oyuncuya istediğin kadar saldırabilirsin

• Bashing

Beitrag

O kural kalktı

• Sohbet

eseas - - Etkinlik Alanı

Beitrag

Zitat von FastFooD: „FB - BJK maçı için yine tahmin etkinliği yapacağız, bu defa ödül farklı olsun istiyorum ve oyun içi kaynak ve asker paketi göndereceğim. Fakat ödülü seçemedim? İçeriği için bana yardımcı olurmusunuz, lütfen maliyeti düşük olsun Miktarlar marketteki gibi, Örneğin; 20 bin odun, 30 bin sülfüf gibi. “ Miktarlar niçin düşüyor, kriz mi var :))

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

eseas - - Cafe Ikariam

Beitrag

Akşama kadar bizde oyuna bakalım bari forumu bırakıp :))

• Savaş Hakkında

Beitrag

Yeni üye olduğu için galiba onay süresi vardı, sabah yüklenmiş :))

• Savaş Hakkında

Beitrag

Bak sago görselide eklemiş arkadaş, resim onaylanmış yüklenirken biraz geç olmuş ama olsun :))

• Savaş Hakkında

Beitrag

Zitat von sagopa52: „abimsin ver elini öpeyim “ Est. olur mu öyle şey :)) Pek dikkat edilmez gözden kaçar o kadar, yoksa basit birşey

• Savaş Hakkında

Beitrag

Zitat von sagopa52: „2. Soru na cevap Herhangi bir savaşını bu durumun olduğu savaşın ss sini atsrsan buraya daha iyi yardımcı olabilirim yada biliriz “ 1 lvl sur vardır şehrinde, ön safa hoplit vs. birimler yerine sur geçtiği ve çok dayanıksız olduğu için orta ve arka saflar hasar alıyordur 2 numaralı sorusuna böyle cevap vermeyi dene, kopya çek

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

eseas - - Poseidon

Beitrag

Bak eğlencene, birdahada beni banlattığını söyleyecek olursan neyden şikayet ettiğimi ve neyden banlandığımı göster, sonrada ben gerçekte neyden ban yediğimi ispat ederim bakarız sen mi banlatmışsın yoksa koca bir balon mu şişirmeye çalışıyorsun görürüz

eseas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von Ozann: „yaaa soylesene insanlari merakta koyma ozan ticket acti ban yedim desene “ Çok bilmişliği bırak ozan, ban sebebimi söyle ne üzerinden şikayet ettin göster dediğimde niye söyleyemedin bende ban yeme sebebimi göstereyim demiştim o zaman niye sesin çıkmadı _? Ban yediysem yedim, hesap benim hesabımdı ben umursamazken sizi niye böyle gerdi nasıl dert olmuşsa yapmadığın şeyleri sahiplenir oldun sırf birşeyler ispat etmeye çalışıyorsun. Az daha laftan anlamazsan konuşacam eniştenle u…

eseas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von TraNSKoP: „savas zamanı yapılan bir ihlal nasıl olur. Ipli hesaplarinizla capraz altin general yada korsan aktarmak gibi mi. Bu multi olmuyor mu “ Sadece bu kadarmı ihlal oluyormuş _? Zitat von Ozann: „sadece ben 4 adet hesab ismi veririm kucuklu buyuklu multi hesablarin “ Totalde 3 hesap ban yedi, ipli hesaplarımın isimlerinimi vereceksin ne :))

eseas - - Poseidon

Beitrag

Uzun zaman önceydi sago, savaş esnasında oldu bir ihlal yedik cezayı gizleyecek birşey yok altı üstü bir ban. Zitat von Ozann: „ozelden uyari mi bana allahini seversen kim uyarmis soyle de gidip ziyaret edeyim “ Kontrol eder bulursun, gidersin ziyaretine benim söylememe gerek yok bildiğin şeyi. En olmadı eniştene söylerim o götürür seni ziyarete ne dersin

eseas - - Poseidon

Beitrag

Zitat von Ozann: „o kisi kimdi aceba ciksin cabuk ortaya ustelik yagma atip donmek ne demek ayip ya “ Sen sana özelden yapılmış uyarılara kulak ver bence, benden uzak şekilde oyna oyununu sonra enişteni çağırırım o gelince alınır kırılırsın. Zitat von TraNSKoP: „banlanan hesapların yanında 10 - 15 tanede korsan hesapları olunca ben öyle sandım. Peki neden yedin açıklarmısın. Yani bilip bilmeden konuşmamak icin “ 10 15 tane korsan hesapları derken, hepsinin kimlerle alakası olduğunu o sv de oynay…