Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 653.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Lips Genel Sohbet Odası

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

Zitat von ozden: „Kim kazandı ? “ Forumdaki raporlara bakinız belli olur

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

Ahahahaha şunlara bakın kendini nasıl tatmin ediyorlar içler acısi wallahi yazik ya 2 sayfa rapor doldu ctb savas raporu sayfasina kaç bin topunuz tüfeğiniz kesildi doktora göstermemişler o raporlari tamam yani ittifağiniz dagilacak duruma geldi diye bu kadar da sallama doktor inanan olmaz Bugünde senin için üzülelim doktor şaka şaka aglama kıyamam ben sana Ezile ezile öyle bir şarkı varmıydı

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

Zitat von MEFiSTOFELES: „ YEOo4O.png “ 1. acizliğin resmi belgeli kanıtıdır bu milyon generali varken rakibin duştüğu durum budur 2. Savasmaya niyetiniz cesaretiniz yok madem ne atıp tutuyonuz ozaman yok boleyiz yok şöleyiz kendine savaşci diyen adamlar savaşda tatile alip kaçıyor bizim de isimiz gucumuz var biz durduk er meydanında kime niyet kime kısmet savaş olan adadan çekilerek siz daha önce yebilgiyi kabul ettiniz zaten biz tüm generalinizi kesmek istedik yan adaları vurduk ama rakip karsi…

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

ahahhahahaha taci aciz kalmak böyle birşey demekki korku insana neler yaptırıyor :))))) C7cjsS.png DOO1IP.gif Olayı Açıklıyor GİF :)))@MEFiSTOFELES

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

bunlar kaikiasdada yenildi bıraktı servarı her yerde böyleler burayıda bırakırlar yeni servar açıldımı ordakilerin başına ekşirler böyle olur gider anlatmaya gerek yok herşeyi mevzu derin

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

@MEFiSTOFELES Bunlarla konuşmaya gerek yok ezer geçersin olur biter ben bunu anladım uyguladım aynende böyle devam, savaş bölgesine gelmiyeyim diye bütün şehirlerime kırmızı yaktılar cin görmüş gibi çıktım yanlarına korkudan hala kırmızı yakmaya devam ediyorlar :)))) yok 20m gb getiriz şunu getiriz bunu getiriz getirseniz kaç yazar savaş öncesi dedim aksu kardeşe bütün servarlarda neyiniz var neyiniz yok getirin keselim diye ama arkadaşlar acemi herhalde boşver taci konuşturma beni ben yatıcam

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

böyle uzun uzun yazma bence millet okumaya üşenir tebrik et geç bence genç kardeşim

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

Zitat von yakamoz~: „Zitat von redmasmas: „Boşverin savaşı filan gelin içeekk “ ben sizin okula gelince neden olmasin jsjdjsjnsdujd “ bende gelecem her kimseniz tanimiyorum guzel vakit geciriz

• @dd3WAR tebrikler kardeşim adamları eskitmişsin anladım ki muhattap olunacak savaşılacak yada savaş yapmayı bilecek bir insanlar değil ben PA lı arkadaşları tebrik ederim guzel mucadele verdiler kazandik savaşı bu noplular böyle hep yenilgiyi hazmedemiyorlar boşverin. anlaşmalı savaş diyorlar hala anlaşmalı savaş tarihi saati belliydi biz anlaşmayı bozup kesceğimizi kestik alcağimızı aldık birakin boş boş konuşsunlar burda adamların merkezinde adamları kestik doğradık :))

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

bana laf değil icraat gösterin ozmnda tüydüler savaştan şimdide tüyüyorlar değişen birşey yok avukat kardeş askerim gemim orda doktorun havanlarını bizzat kendim kestim şuan hodrimeydan diyorum hala savaş bölgesindeyimde azcık delikanlı olup kaçmayın yine savaştan burda laf yapacağına gel arkadaşlarının şehirlerini limanlarını kurtar :))))))

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

Bizim Askerimiz gemimiz hala savaş adasında iken dew drop bütün gemilerini kaçırdı savaş alınından hala ordayız bekliyoruz ve bu doktor ve arkadaşları gelmeye korkuyor savaş bölgesine gelmeye yaptığı tek şey 12 saatten kırmızı yakmak 1 gemiyle bütün hepsini toplasan ittifaklarını 1 savaşçı çıkmaz ama forumda asarlar keserler , asılp kesilincede böyle çirkefliklere başvururlar kendini galip ilan ederler böyle tatmin ederler kendini yoksa toplama ittifakları 2 güne dağılır kendince ayakta tutmaya …

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

Zitat von MEFiSTOFELES: „herkese merhaba şimdi nereden nasıl başlıyacagımı bilmiyorum en iyisi en başından başlamak dewdrop ( anlamı CTB nin sonu demekmiş ) ittifakına son zamanlardaki yoğun saldırılarımızdan sonra anlaşmalı bi savaş kararı alındı aramızda geçen konuşmalardan sonra 17 ağustos a gün aldık o vakte kadar dewdrop'lu arkadaşlar saldırmazlık süresi istedi kabul etmedik ve anlaşamadık malümünüz süperstar ve sagsalim isimli hesaplar ceza alınca sagsalim isimli hesabın getirdiği 12 milyo…

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

Özür dilerim sizi ağlattiğımız için böyle yapmak istememiştik oyun nu hazmedersiniz yakında herşeyi olaya uzak olan kardeş seni forumda yanlız kaldiklari icim cagiriyorlar biliyorum ama hala savastam cekilmis fln diyorsun hala birşey bilmiyorsum sor doktora anlatsın mevzuyu cekilip fuze taktigi vurup tekrar saldirdik saldiracak cepheniz fln yok karsimiza cikacak adaminiz yok savasmaya gemileri depoya atip tatilllediniz :))))) olay yerine gemi getiremiyorsunuz korkunuzdan anladınmı yerin altındak…

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

Sözüm C T B nin sözüdür. Onları sozü ise benim sözümdür. Burdan konuşmaya devam et karşımiza çıkacak kadar BÜYÜK Değilsiniz.

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

Gayet saygılı bir insanım kendimi övmek gibi olmasın ama gerçekler acıtır sayın doktor bey o yüzden biraz içerlemişsiniz ve amacınız arkadaşımım dediği gibi forumda kazanmaya çalışıyorsuz savaşı alayınız toplasan 1 savaşçı çıkmaz ortaya ha şu sizi iyi bilirim ve saygıdan bahsedecek en son topluluksunuz burda ağlayanı teselli etmek sevaptır doktor olaya bu yönden bak az bakiş açını değiştir selam yazsam hakaret diyeceksiniz

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

Doktora dürbün versin birisi savaş adaları merkezleri hepsi ctb nin elinde 1.5 milyon generaliniz var nerde savaşa alanında yok, attınız depoya yattınız yarısı tatile kaçtıııı savaşma cesareti bulamayıp gemileri kaçırdı çoğu kişi sende dahil. Siz aksiyon yapınca oyun çok bilmiş oluyorsunuz biz yapınca yenilmiş oluyoruz ne güzel dünya be aksiyon öyle değil böyle yapılır doktor bey hadi şimdi ağla NLKgbL.png IF2B68.png qhggCY.png Şehrim orda doktor 14 saaat mesafeden kırmızı yakacağına savaşma ces…

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

Yaw he heee kendin çal kendin oyna ama ötede oyna baytar daha savaş alaninda askeri geminiz yok kiminle savaş yapilacak verdiniz tüydunüz butun raporlari konuşmakdan başka icraatiniz yok kendini galip eden tek şahıssin savaşi kazanamayacağinizi anlayinca boylemi tatmin ediyorsunuz kendinizi savaşan kisileriniz yarısi tatilde kacti sen neyin peşindesin avukat helebi onu soylr kirmizi yakmaktan başka birsey bilmiyorsun zaten

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

Zitat von YILDIRIMBAYEZID: „Gp indirmenize kimsenin birşey dediği yok zaten gayet normal birşey o konudada çok tebrik ederim okadar altın ve gpyi servere sokup banlanmadan aktarmayı başarmak çok zor bir olay. Ayrıca anlaşma şartlarını boşuna saymanıza gerek yok ortada anlaşmalı bir savaş yok . “ hah işte bak bu en zekileri bunu birde kendi arkadaşlarınıza anlatsan diyorum onlar anlamamış daha

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

bilmediğin sularda yüzme bence boğulursun biz zaten 2 ittifak 1 millettik bunu senmi yeni anladın ayrıca archness savaştan önce bize mesaj atmıştı savaşta sizide görelim diye görmüştür umarım :)))))

TonyParKeR - - Lips

Beitrag

şimdi sana inanmaya çalıştım bi ctbnın raporlara baktım bi sizin kine yine inandırıcı olamadın beyazıt kardeş toplama kampı diyince kıme sorsak sizi gösteriyor eee ne oldu şimdi noplular yine aynı kaçmakla yetiniyor palılar ise tatil ile kendini avutuyor değişen bişeyiniz olmamış eskidende öleydi şimdide öyle