Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 1.000. Es gibt noch weitere Suchergebnisse, bitte verfeinern Sie Ihre Suche.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Lips Genel Sohbet Odası

FoSiL - - Lips

Beitrag

bir tane yagma raporu at benimle ilgili oyunuda birakacagim. Dost ittifakinizi mi yagmaliyorsunuz siz

FoSiL - - Lips

Beitrag

Zitat von stbond: „Ahahahaha forum eglenceli olmus kaostan besleniyorum “ ben birakiyorum panpa forumu. Herkese kolay gelsin.

FoSiL - - Lips

Beitrag

evet benim banlanmak istiyorum. Banlayın beni

FoSiL - - Lips

Beitrag

ben jubilemi yaptim. Kalin saglicakla. @Felicity modum son istegimi yerine getiriniz lütfen.

FoSiL - - Lips

Beitrag

Zitat von boz_kurTürk: „Fosil chringer sana diyor bak “ bu ne samimiyet chringer falan filan

FoSiL - - Lips

Beitrag

nop artik tat vermiyor. Sehirleri bosaltin yagma yemeyin asker kacirin talimati veriyorlar. Noptan cikip ctb ye girecegim

• 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II

FoSiL - - Cafe Ikariam

Beitrag

aleyküm selam panpa

FoSiL - - Lips

Beitrag

Farkinda bile degilim panpa. Nop ve pa kacar kiyim kovalar. Sehir isinlayipta köse bucak kacan baska ittifak bulamazsiniz

FoSiL - - Lips

Beitrag

Nop ve pa köse bucak kaciyorlar

• Forumda bir sorun mu var ?

FoSiL - - Yardım ve Sorular

Beitrag

forumuda bozdun panpa

FoSiL - - Lips

Beitrag

Noptan ciktim yagmalayacagim

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

FoSiL - - Cafe Ikariam

Beitrag

@alptekincakar apca sana söylemedim ya ödül senin hakkindi. Ödülü kazanan arkadasin tahminlerine bak

FoSiL - - Lips

Beitrag

zamaninda nop lu makedon @Alcatraz1299 un parelel ikariam yapilanmasinin ele başı oldugunu söylüyordu. Simdi @boz_kurTürk panpamin bogulma sahnesi ile bu konu pekistirilimis oldu.

FoSiL - - Lips

Beitrag

Zamaninda nopu banlattirdiginiz gibi rakiplerinizide banlattirirsaniz düsman kalmaz tabi sizin sular derin bizi bogar degilmi @boz_kurTürk panpa

• Panik Ataklilarin Korsan Multileri

FoSiL - - Lips

Beitrag

panik atagin multi hesaplar kismina Kajer i de ekleyelim altinlar gidiyor altinlar

FoSiL - - Cafe Ikariam

Beitrag

Zitat von boz_kurTürk: „Lafı yine nerelere bağlayacaksın diye hiiiiiç merak etmiyorum biliyormusun “ ben bir yere baglamamayim diye ucunu açık biraktim panpa. Nereye istiyorsan oraya bagla

FoSiL - - Lips

Beitrag

Zitat von boz_kurTürk: „ Alkışşşşş helal olsun valla “ eyvallah panpa bu hoşuma gitti

FoSiL - - Cafe Ikariam

Beitrag

Zitat von boz_kurTürk: „Teşekkürler @ObiWan “ hayranim panpa size. Sizin ekip bu konuda iyi calisiyor

FoSiL - - Lips

Beitrag

kesen ittifak beyaz bayrak mi ceker. Nerde görülmüs hangi serverda yasanmis böyle sacma bir olay. Savas bitmemis savasin ortasinda tüysünler. Pa deposundan destegi kesince nop ortada kalir. Kiyim iki ittidakida savastan kacirdi helal olsun

FoSiL - - Lips

Beitrag

arese o kadar laf söylediniz elde general varken kendilerine ceza aldirdi dediniz. Savastan kacti dediniz. Simdi aynisini pa ve nop yapiyor. H Savasmaya geliyorsunuz sehirles isinlaniyor. Bir bakmissin beyaz bayrak. Birde cikmissiniz yok kesim böyle yok söyle. Sen daha savasin sonunu getiremiyorsun. Adamlar efendice kacmadan tüfekleri kesilecegini bile bile savasi devam ettirmisler siz kacana kadar. Simdi ares ile ne farkiniz kaldi sizin söyleyin bakalim