Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 185.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Zitat von Timci: „sen bana şimdi dün geldin 7k gp vardı ama geri kaçtın :)) Kardeş savaş kaçma Daha yazmıycam benim çoluk çocukla işim olmaz hadi. İyi tatiller “ Daha yazmamana sevindim çünkü boş yapıyorsun elinde deniz birimin yoktu seni o adaya sokmazdım, havan topu olsaydı yağmamıda yapardım ama geri çektim sen o sırada kırmızı lambayı yaktın demek k, beni bekliyor muşsun, sana tekrar diyorum forumda beni tahrik etme raporun varsa elinde as as geç, senin yaptığın gibi boş yapsam bende 100 m a…

• Zitat von Timci: „Zitat von Efsane Komutan: „Zitat von Timci: „bak efsane komutan 1.benim haberim olmadan geldin 2.ben askerleri gönderince dedinki daha yağma atacaktım fakat topçu getirmeyi unuttum bekle dedin ben adaya girince kaçtın. Dedinki benim işlerim var tatile alacam. Bende limanlarımı kurtardım. Sonra senin diğer hesabın olan Muratkinq e yağmaya çıktım ne yaptın önce o hesabın limanı aldım ve yağmaya yola çıktım hesapların hepsini tatile o zaman aldın. Ama kingtunahan hesabın tatilde d…

• Sayın modum @Prisoners @HopeFull @ObiWan raporlar dışında kalan gereksiz cevapları siler misiniz ?

• Zitat von Timci: „bak efsane komutan 1.benim haberim olmadan geldin 2.ben askerleri gönderince dedinki daha yağma atacaktım fakat topçu getirmeyi unuttum bekle dedin ben adaya girince kaçtın. Dedinki benim işlerim var tatile alacam. Bende limanlarımı kurtardım. Sonra senin diğer hesabın olan Muratkinq e yağmaya çıktım ne yaptın önce o hesabın limanı aldım ve yağmaya yola çıktım hesapların hepsini tatile o zaman aldın. Ama kingtunahan hesabın tatilde değil. Sen varya yağma atamayacağını anlayınca…

• Zitat von cCcΛHłSКΛŁł: „sende emmine selam soyle “ As birader

• Hüseyin askere gitmişsin sanırım hesabın tatilde, hayırlı teskereler diliyorum tez zamanda gel Timci'ye sahip çık

• Zitat von cCcΛHłSКΛŁł: „:))))alemsin “ Verdiğin numarayı kaybettim yurtdışı bir numaraydı sanırım, NOİR'e selam söyle onsuz 7 gün bize tatil gibi gelecek

• Zitat von cCcΛHłSКΛŁł: „whatapp dan yaz “ Ne yazacaksan oyundan yaz beni öyle ecnebi numaralarla uğraştırma

• CSR_T gp indirdi

Efsane Komutan - - Ikariam - Dünya "Lips"

Beitrag

Zitat von eseas: „Zitat von Efsane Komutan: „1. olacak sensin sen düşün onuda “ korsana başlamaya niyetim yok 1.lik hakkıyla yapanın olsun dışarıdan seyretmek yetiyo “ Peki öyle olsun emekli korsan kralı

• CSR_T gp indirdi

Beitrag

Zitat von eseas: „korsanı yapmam yapıpta 1. olacagının garantisini vermeyenede yaptırmaya gerek yok , korsansız eglenelim bu serverda degişiklik yapıp “ 1. olacak sensin sen düşün onuda

• CSR_T gp indirdi

Beitrag

Zitat von eseas: „Korsan falan yok bu serverda da eksik kalsın korsanımız “ Sen öyle diyorsan öyle olsun Enes

• Zitat von cCcΛHłSКΛŁł: „thor forumda olmasin oyunda olsun suskunun sonunu iyi gormuyom “ Ben burdayım Doğu

• Konyalı oyuna döndüğü için Acın çabuk geçmiş Allah rahmet etsin Yazmışım şehir ismine ne var bunda ? NOT : BU YAZI EMMİMİN İSTEĞİ ÜZERİNE YAZILMIŞTIR.

• Doğukan bizim adamımız olmaz kardeşimiz, abimiz, emmimiz olur, oralar D-A toprağı olması için o adadaki bütün kolonileri söktür gücün yetiyorsa buda benim bakış açım NOİR hanım THOR ittifakında 1 kişi için sirküyü meşgul etmiyoruz ittifakın kuralı var, oyundan yaz kendilerine.

• Gerçekten bir yakını vefat etmişse burdan Konyalı oyuncusuna başsağlığı diliyorum, sonuçta bu bir oyun ölüm ise haktır, hepimiz birgün çekip gideceğiz bu dünyadan.

• CSR_T gp indirdi

Beitrag

Zitat von cihad444: „Beyler oyun oynuyoruz şurda biraz abartmışsınız siz durumu . saygı sevgi çerçevesini aşmazsanız sevinirim Şu gp getirdiniz yok gp yi sizin için getirmedik muabbetini kapatın belliki iki tarafta birbirini anlamayacak şu saatten sonra klavye delikanlılığı yapmanın anlamı yok . iki tarafta aldığı raporları assınlar oyununuza bakın . böyle boş muhabbetleri uzatmanın anlamı yok . ASAL “ Ouww Cihad'ım hg seni forumda görmeye alışkın değilim, bence korsana başlamalısınız servera re…

• CSR_T gp indirdi

Beitrag

Zitat von Turkuaz: „Zitat von Efsane Komutan: „Bu arada tabi ki adamlığı bana soracak değilsin bana sorarsan alacağın cevap canını yakar, bir cümle kurdun ama alayı yalan kendini sağa sola kaçırma, ben yağma manyağı olmuşum, sana diyorum hadi 10 rapor at şuraya.Belli yaşın küçük benden sana tavsiye yalan konuşma, iftira atma yoksa başın büyük bir belaya girer kimse çıkaramaz ordan. Birde oyunda birinden korkup yardım isteme kendini rezil etmek dışında birşey yapmıyorsun maalesef. “ neyse Allah c…