Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-10 von insgesamt 10.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• bir de ben minimum düzeyde istiyorum. bu kadar gemiyi ekonomim kaldırmaz. safları dolduracak kadar istiyorum

• Zitat von Imperian: „şahmerdan “ şahmerdandan kastın buharlı şahmerdan mı hocam? bir de bu şahmerdan alev gemisinden daha mı iyi?

• Bende imza yapıyorum .d

Derrick - - Fan Çalışmaları

Beitrag

Merhaba hocam, çalışmalarını beğendim. Boş bir vaktin olduğunda siyah ve kırmızı tonlarda bir imza da ben rica edeyim. İçerik olarak düşüncem; Derrick ana metin olacak siyah text olarak. Ana metinin altına da "King of the crack" yazısı olacak, crack kısmı #D80000 renginde olursa sevinirim. Görsel olarakta senin yaratıcılığına bırakıyorum, afilli bir görsel uydurursun Şimdiden ellerine sağlık.

• 1) İlk Golü Hangi Futbolcu Hangi Dakikada Atar? - Robin Van Persie 14 2) İlk Sarı Kartı Kim Görür? - Robin Van Persie 3) İlk Ofsayt'a Hangi Futbolcu Düşer? - Cengiz Ünder 4) Kim Kazanır? Berabere biter, uzatmalara gider.

• Selamlar arkadaşlar, soru gayet açık. Tüm araştırmalarımı tamamladım ve tüm gemilerim çelik kaplamalı. Güçlü bir donanmada hangi gemilerden kaç adet olmalı? bilgi verebilecek varsa sevinirim. NOT: Normalde kara savaşcısıyım o yüzden hiç donanmaya önem vermedim. Yağma yapacağım şehirlerin limanlarını almak için ideal bir filo kurmak istiyorum, mesela ön saflarda kaç tane alev gemisi savaşır arka safta kaç tane havan topu gemisi savaşır vb. bu şekilde bilgilendirme lazım

• Zitat von Kserkses: „oda bir şey mi saldırdığımız 82 kişilik ittifakta 33 kişi tatile aldı “ ne güzel işte ittifağı tatil masrafından kurtarmışsınız işin şakası bir yana gerçekten çok büyük bir saçmalık olmuş bu iş. oyunun savaş zevki kalmamış. bu saçmalığın sorumlusu kim merak ettim.

• Saldırdığım herkes hesabını tatile alıyor. Eskiden birisi saldırı yaparken hesabını tatil moduna sokamıyordu. Şimdi neden böyle saçma oldu oyun zevki kalmadı ki böyle.

• Harika bir öneri.

• Deniz haritası arşivi binası

Derrick - - Yardım ve Sorular

Beitrag

Merhaba arkadaşlar, oyundaki deniz haritası arşivi binası maksimum kaç seviye oluyor? bilgisi olan var mı? ve eğer son seviye deniz haritası arşivi binasına sahip olan biri varsa bana kargo gemisi olarak kısalan süre tablosunu paylaşabilir mi? çok teşekkürler şimdiden

• Merhaba, oyuna yaklaşık 7-8 yıldır giriş yapmıyordum ve pek çok şeyin değiştiğimi ile karşılaştım. Saray binama giriş yaptığımda yönetim şekilleri gözüküyor, şuan ikakrasi aktif durumda. Ben yönetim şeklimi Aristokrasi yapmak istiyorum fakat dezavantajlarda yazan yolsuzluk %+3 ne anlama gelmektedir? yolsuzluktan kasıt nedir bilgi verir misiniz lütfen * Avantajlar: - Binaların inşa süresi %-20 - Karşı casusluk %+20 * Dezavantajlar: - Başkent dışındaki tüm şehirlerde yolsuzluk %+3