Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 1.000. Es gibt noch weitere Suchergebnisse, bitte verfeinern Sie Ihre Suche.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Katılıyorum.

• Bak bu enteresan bir konu.. Dayı hesabı 82:9 ve 75:1 ada bölgesine gitmiş. şehir ismini sürgün ada olarak yapmış. Açıkçası üzüldüm binlerce ambrosia yatır ada geliştir. Sonra enteresan bir şekilde 12 şehrin hepsini taşı ve adayı kapatmışlar. Kimseye yar olmamış sadece sömürgeler ile doldurulmuş... Üzücü bir durum.

• Bu raporu buraya koymak bahanesi olacak. Bir kaç güne kadar çok konuşan birisi uyarılarıma rağmen susmadı çok boş konuşmaya devam etti. En sonunda susmak zorunda kaldı. O çok boş konuşan çok bilmiş arkadaşa selamlarımı iletiyorum. 3zOGo0.png

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

Kserkses - - Cafe Ikariam

Beitrag

Yani 5 gün sonra

Beitrag

Korsan dönemi 5 gün sonra bitiyor. Korsan kralı rank şeysi ne zaman geliyorr sayın adminim smodum ve modum @Snape @HopeFull @Felicity @ObiWan

• Arkadaşım ne kadar meraklısınız bir konuya muhalif olmaya. Hesap devri serbest denildi. Satış serbest denilmedi. Yani sen hesap satışını yapabiliyorsan yap. Yada yeni hesap satın alabiliyorsan al. Böyle bir hesap devrini serbest hale getiren takım, Bu gibi durumları da düşünmüştür. Bir kerede "teşekkür" edin. Bu kadar riyakarlık niye? Şahsen benim için eski sistemde, şuan ki sistemde sıkıntı oluşturmuyor. Her oyunda muhakkak ihlal yapan oyuncular vardır. Kimisi yakalanır kimisi yakalanmaz. O kad…

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

Beitrag

youtube.com/watch?v=PVjiKRfKpPI

Beitrag

Zitat von pssiko: „askjdbakds Tşk Soge .s Kaldım yaf Belliydi zaten “ Ben dediydim olmamış diye yine diyorum olmamış

• 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II

Beitrag

kesme kesme kesme

• Bu oyun zaten bireyselden ziyade daha çok takım oyunu. Tek başınaysan bir çok dezavantaj ile karşı kalırsın hatta teke tek savaş bile artık kalmadı. Sen tek olsan bile karşı taraf kalabalık olabiliyor. IP paylaşımında zaten 10 hesap sınırı var. Bana kalırsa sen de aç hesap kullan multi yapmadan. Biri var bizim dünyada adam gitmiş 3-4 tane internetli tablet almış bimden. Her birinden 2 şer hesap açmış korsan yapıyor. Bu kanıtlanamadığı için ihlal sayılmıyor. Neler neler var. Keşke herkes ada kapa…

• Son güncelleme ile böyle bir problem oluştu. Fastfood coma açıklama yaptı yeni gelecek güncelleme ile bu problem kaldırılacakmış. Yanlış bilmiyorsam sadece 1 saat ilave ediliyor. Yani 1 saat 15 dakika görünüyor ise gidiş mesafesi. Doğru zaman 15 dakikadır.

• RODOS HEYKELİ MUCİZESİ

Kserkses - - Öneriler

Beitrag

Konuyu amacından saptırmayın. Rodostan en çok mağdur olan oyunculardan biri de benim. Yazılanları ciddiye almıyorum. Zaten sen yukarıda yazdığın ve son yazdığın post arasında bile çelişki yaşamışsın. Bana cevap yazarsan cevabını alırsın bu kadar basit. Ben kimseye durduk yere şahsına konuşmuyorum. İlk yazdığım posta bak sadece konu içeriği ile ilgili konuştum. ve Hala konu içerisinde kalmak konusunda kararlıyım. Bu konuya RODOS MUCİZESİNDEN rahatsız olan arkadaşlar yazsın. Saçma sapan mevzuları …

• RODOS HEYKELİ MUCİZESİ

Kserkses - - Öneriler

Beitrag

Davulcu zurnacı geldi. Burada polemik çıkarma desteğini veriyorsan ver. Vermiyorsan muhalefet olma salça olma.

• RODOS HEYKELİ MUCİZESİ

Kserkses - - Öneriler

Beitrag

Rodos mucizesine bir kısıtlama, etkisini indirgeme gerekiyor kesinlikle.

• RODOS HEYKELİ MUCİZESİ

Kserkses - - Öneriler

Beitrag

Zitat von TraNSKoP: „Zitat von Kserkses: „@FastFooD Comam @Snape Adminim Bu konu ankete taşınabilir mi bir Öneri olarak? “ Forumda anket bölümü var mı ben bulamadim “ Öneri bölümünde bazen eğer o öneriye katılım oyuncular tarafından çok olursa Anket açabiliyor forum yetkilisi. Zitat von Amarendra: „Kserkses istedi diye açarlar hemen bi tane anket bölümü.. Gelinen durum bu maalesef.. “ Ben her duruma Saygı çerçevesi içerisinde yaklaşıyorum. Benim ayrıcalığım yok hiç kimseden. Burası tartışma plat…

• RODOS HEYKELİ MUCİZESİ

Kserkses - - Öneriler

Beitrag

Bu konu biraz arkalarda kalmış. Ama ben de destekliyorum RODOS MUCİZESİ kaldırılmamalı ancak etkisi indirgenebilir. Ben 3 ay süren bir cepheden ittifak savaşında Rodos yemiş birisiyim. 15 kişinin 3 aylık emeği çöpe atılmıştı. Savaş taktiği bilmeyen oyuncular zaten Rodosu kullanıyor. Bu oyun Savaş oyunu ve taktikler üzerinde savaşlar yapılıyor. Rodos durumuna bir çözüm getirilmesi şart bir çok Savaşçı Oyuncu bu düşüncede. İnsanlar savaş olacağı zaman oyuna para yatırıyor. Ama bir çok İttifak Rodo…

• Seviyesizlik diz boyu.... Üslup ve Saygıdan bahsediyorsun ama ne olduklarını dahi bilmiyorsun. Azıcık realist olun. Takıma suç bulacağınıza aynaya dönüp bir kendinize bakın. İşinize gelen bir durum olsa Adalet yerini buldu ama aleyhinize işlediği vakit Takım adaletsizlik yapıyor taraf tutuyor. Yıllardır böyle sizin gibi realist düşüncelere sahip olmayıp hayal deryasında yüzen oyuncular var hep olacaksınız ne yazık ki.. Her zaman birilerini suçlayın hep böyle olun kendi yanlışlarınıza bakmayın. T…

• Konuya gayet hakimim siz kafanıza onu takmayın. Ticketime 1 hafta cevap beklediğimi bilirim ben. Siz sanıyorsunuz ki karşınızda robot var. Ticket açtım sabaha cevabı verilsin, öyle bir şey yok. Geçenlerde bir ticket açtım cevabı bekledim bekledim, cevap gelmedi kapattım ticketı bende, aciliyeti olsa idi daha beklerdim ama acil olmadığından açık olmasına gerek duymadım. Çok küçük düşünüyorsunuz ve yargısız infaz yapılıyorsunuz. Şu güne kadar Ban yiyen kimseye acımadım üzülmedim. Bir ihlal sonucu …

• Benim 2008 den bu yana ban yiyen hesabım olmuştur. Ban yiyen hesabımın açıldığı olmuştur.. Her İkariam oyuncusunun hemen hemen bir banlanma durumu muhakkak olmuştur. Lakin şu forumda 6-7 yıldır varım. Bir kere dahi hesabım banlandığı için feryat figan etmedim. Sebepsiz yere hiç bir hesap banlanmaz, hiç bir yönetici keyfi ban atmaz. Tüm ceza-i yaptırımlar zaten stabil. Gerekli görülen durumlarda her oyuncuya yaptırım uygulanıyor. Burada kalkıp şu ticket cevaplandı bu ticket cevaplanmadı diye caka…

• Telefonu açık tut Konyaya da telefon açıyorum. Meydanı hazırlasınlar senin için.